Oznámení o bojkotu nového úkolovníku

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti zahraničního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oznámení o bojkotu nového úkolovníku

Příspěvek od next_ghost »

Kvalitní úkolovník potřebujeme jako sůl. Bohužel vzhledem k postupu Petra Kopace při jeho zavádění, neochotě vedoucího PO vykázat ho do patřičných mezí a po diskuzi s Petrem Kopacem o důsledcích jeho postupu přes SZ jsem došel k závěru, že s nimi to nemá cenu dál řešit. Proto jsem se rozhodl hlasovat nohama a bojkotovat nový úkolovník.

Pro ZO to znamená, že budu řešit výhradně úkoly, ke kterým existuje pracovní vlákno tady na foru. Jestli bude ten samý úkol paralelně zadaný do externího úkolovníku mě nezajímá.

Dále z důvodu zamčení pracovního vlákna končím s překladem videa o TPP, který jsem měl rozdělaný a plánoval jsem ho dokončit tenhle víkend. Nemusíte se obtěžovat to vlákno znova odemykat, já už na tom dál dělat nebudu. Pokud bude zamčeno i vlákno CryptoParty Handbook Translation Team, končím i s překladem CPH.
Petr Kopac moderuje:
Preneseno do podatelny, vedouci ZO upozornena, aby podala odpoved. Dekuji za zpetnou vazbu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 6):
Karel.Fuzik, Marek.Necada, Pavel.Cisar, Dalibor.Zahora, Torento, Frantisek.Navrkal

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1180
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1225 poděkování
Dostal poděkování: 4290 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení o bojkotu nového úkolovníku

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj,

neznám obsah osobních konverzací, ale z tebou dodaného odkazu o postupu Petra a Patrika jsem načerpala informace k vytvoření tohoto obrazu a názoru: Plně podporuji rozhodnutí PO na vytvoření úkolovníku, zároveň však uznávám, že přechod byl poněkud kvapný. Chápu Petrovo vyjádření, že "nechtěl čekat na Godota", ale přinejmenším ta vlákna, která jsou stále v provozu na fóru bych nějakou dobu duplicitní nechala; každý přechod vyžaduje určitý čas: to není zbytečné čekání, to je tolerance vůči ostatním.
Mám pocit, že zde selhala především mezilidská komunikace - z mého úhlu pohledu to všichni myslíte dobře a chcete jen pracovat, ale každý to vzal jinou cestou.
Proto, leč bojkot beru na vědomí a toleruji ho, bych byla ráda, kdyby sis ho ještě rozmyslel a dal tomu šanci. Cokoli ti vadí na Petrovo přístupu se podle mě vůbec nemusí protínat s prací (chápu-li dobře, že úkolovník ti vadí především kvůli způsobu prosazení, nikoli v myšlence a provedení samotném). Na konci těch rozdílných cest je stejný cíl. :)
Děkuji ti předem za zvážení mých slov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 9):
Frantisek.Navrkal, Josef Mareyi, Helca, Tomas.Vymazal, Petr.Vileta, anonym72078, Filip.Krska, Vojtech.Pikal, next_ghost

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Zamčeno

Zpět na „Podatelna zahraničního odboru“