Neinformování o zániku členství
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
- Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Neinformování o zániku členství
Radim odebrán, měním na důležité.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Jaroslav.Kucera
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
Mozna to trochu pomuze pri retenci clenu - nalezen zpusob jak zjistovat emaily u registrovanych priznivcu a clenu 
(ale bohuzel cas prijmuti clena to neobsahuje)
Vyuzijete graph API: graph.pirati.cz/user/jmeno primeni
Takze napr. "http://graph.pirati.cz/user/vojtech pikal" ci "http://graph.pirati.cz/user/dnf" (uzivatelum se omlouvam
)
(ale bohuzel cas prijmuti clena to neobsahuje)
Vyuzijete graph API: graph.pirati.cz/user/jmeno primeni
Takze napr. "http://graph.pirati.cz/user/vojtech pikal" ci "http://graph.pirati.cz/user/dnf" (uzivatelum se omlouvam
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 3):
- Michaela.Vodova, Patrik.Dolezal, Jaroslav.Kucera
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Neinformování o zániku členství
no ja jsem podle toho grafu - suporter - takže odkud že to bere ?Jindrich Bartek píše:Mozna to trochu pomuze pri retenci clenu - nalezen zpusob jak zjistovat emaily u registrovanych priznivcu a clenu
(ale bohuzel cas prijmuti clena to neobsahuje)
Vyuzijete graph API: graph.pirati.cz/user/jmeno primeni
Takze napr. "http://graph.pirati.cz/user/vojtech pikal" ci "http://graph.pirati.cz/user/dnf" (uzivatelum se omlouvam)
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Neinformování o zániku členství
Na to nemusíš používat graph api .. každý ví, že člen má email jmeno@pirati.cz a reg. příznivec jmeno@volipiraty.czJindrich Bartek píše:Mozna to trochu pomuze pri retenci clenu - nalezen zpusob jak zjistovat emaily u registrovanych priznivcu a clenu
(ale bohuzel cas prijmuti clena to neobsahuje)
Vyuzijete graph API: graph.pirati.cz/user/jmeno primeni
Takze napr. "http://graph.pirati.cz/user/vojtech pikal" ci "http://graph.pirati.cz/user/dnf" (uzivatelum se omlouvam)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Neinformování o zániku členství
Je to takzvaná "Window method". Normálně se podívá z okna a "Martin Shanil by mohl být, třeba, třeba, třeba, supporter"Martin Shanil píše:no ja jsem podle toho grafu - suporter - takže odkud že to bere ?( jedině že by mi někdo tajně zrušil členství
)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Jaroslav.Kucera
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 4614
- Registrován: 21 dub 2009, 15:19
- Profese: Konfigurační inženýr/programátor
- Bydliště: Mošnova 29, Brno
- Dal poděkování: 7485 poděkování
- Dostal poděkování: 1590 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
Na včerejší schůzi JMK byl původně zařazen návrh, aby PKS vzalo na vědomí ukončení členství několika našich členů. Jak se však ukázalo, většina z nich potvrdila, že neobdržela automatickou upomínku o zaplacení. Z tohoto důvodu PKS tento bod stáhlo s tím, že vyčká na řádné obeslání dlužníků a s tím spojenou 14 denní lhůtu od oznámení, že příslušné e-maily odešly. Do té doby považujeme zmíněné za plnoprávné členy.
Žádám tedy o obeslání dlužníků upomínkou a oznámení toho, že se tak stalo.
Děkuji!
(Někteří již platební pokyny podali a další se chystají...)
Žádám tedy o obeslání dlužníků upomínkou a oznámení toho, že se tak stalo.
Děkuji!
(Někteří již platební pokyny podali a další se chystají...)
člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
Emaily chodily i během nefungování evidence, takže krom neplacení vám tu ještě někdo lže. Někomu to spadne to spamu, někdo používá jiný mail, ale chodí to všem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvek:
- Petr.Vileta
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
Ja jsem na schuzi rikal, ze me to treba ted prislo. Ostatnim mozna taky, ale nejspis do spamu, nebo si toho nevsimli.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Ondrej.Kallasch
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2033
- Registrován: 02 říj 2010, 13:37
- Profese: Integration Developer
- Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
- Dal poděkování: 2509 poděkování
- Dostal poděkování: 2068 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
já taky přidám. Dneska jsem se pustil do revizí přihlášek a hned jsem našel jednoho dost hnusného kostlivce. Jeden člověk z KS Praha přijat předsednictvem v roce 2012 zaplaceno taktéž 2012 dodnes není členem. Kontaktován, vysvětleno a nyní pracuji na napravení tohoto stavu. Naštěstí to bere daný člověk v pohodě. Ale beru to jako svůj biggest fail. Pokud se to někdy v budoucnu zopakuje. Okamžitě rezignuji z funkci PKS.
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
Re: Neinformování o zániku členství
Ahoj, ano problém PKS byl dlouhodobý. Nikdo to tam za celou dobu neměl pořádně na starosti.Ondrej Kallasch píše:já taky přidám. Dneska jsem se pustil do revizí přihlášek a hned jsem našel jednoho dost hnusného kostlivce. Jeden člověk z KS Praha přijat předsednictvem v roce 2012 zaplaceno taktéž 2012 dodnes není členem. Kontaktován, vysvětleno a nyní pracuji na napravení tohoto stavu. Naštěstí to bere daný člověk v pohodě. Ale beru to jako svůj biggest fail. Pokud se to někdy v budoucnu zopakuje. Okamžitě rezignuji z funkci PKS.