Pirátský tábor 2013
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Jakub.Stacke
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 739
- Registrován: 21 dub 2012, 09:27
- Profese: Obchodní cestující
- Bydliště: zlín
- Dal poděkování: 568 poděkování
- Dostal poděkování: 822 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
tak sem sem se zanesl do doodle, počítám stím, je možné že ještě nekoho vyhrotím...
Prostě Stacke
77nula157333
77nula157333
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Pátek/Sobota bych se asi uměl ukázat.. (a rád!
)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.dj-bobr.Ulehla za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Lze spát pod širákem ve vlastním? Za kolik? (netrollím, jen rád spím v kožešinách pod hvězdama ^_^)Dominika Michailidu píše:Petr: Lenka Matoušková jela loni z Prahy vlakem a docela si to, myslím, pochvalovala.
Jinak upřesňuji ceny, první post už nemůžu editovat, snad si toho všichni všimnou.. Postel s povlečením 150,-/noc , přespání ve spacáku 120,-/noc.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip
no..
MW: zahrádka tam jakási je, pokud chceš privát, jinak samozřejmě pláž u mácháče je asi pro bivakování přístupná (i když se mi cosi plete o soukromé pláži - to by možná moh někdo popsat, jak je to s tím koupáním, já tam ve vodě ani snad u vody nebyla) a na cenu, že by ses jako přišel jen zhygienizovat a něco si uvařit (chápu to dobře?) se zeptám.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
- Michal Wagner, Jakub.Michalek
77S 2I 3I 3I
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Dítě vidí tvůj avatar a ptá se jestli zas budou aktivityJakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Lol, hele, já vlastně nevím kde to jeDominika Michailidu píše:Jakub Michalek píše:Domčo, mohla bys prosím na Pirátském táboře zorganizovat zasedání republikového výboru? (počítám v sobotu 24.8.)
Já musím ve středu 21. 8. do Prahy, aby nás mohl soud odsoudit za to, že jsme si udělali volební klip
edit: už vidím ten edit, co tam předtím nebyl na první straně
edit2: tak jsem na to koukal a normálně jestli to jde, najdem si s Michalem K. nějaký použitelný plochy kdekoliv. prostě jak to půjde. Jinak zbytek bych chtěl pochopitelně trávit s váma. Hlavně aby s tím nebyli komplikace, ju?
edit3: jsem ochotnej dojet třeba ve čtvrtek a nějak na místě pomoct s přípravou toho RVčka ... ale jestli teda můžu vyjádřit svůj skromný názor, tak já tam jedu jako spíš na dovolenou
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Pirátský tábor 2013
nejde přece o jakoubka, mimochodem přišla jsem s tím já, jistou dobu se mi to zdálo jako dobrý nápad :/ jde o to, aby se lidi nemuseli harcovat někam nadvakrát. když chtějí na oboje.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
- Radek.Holodnak, Jakub.Michalek, Vit.Konecny
77S 2I 3I 3I
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
Jo takhle. Zní logicky
Jestli jsem klasicky jedinej stěžovatel, tak ignorovat
Můžu si tam vzít pár kamarádů, když mám ty narozeniny? Doksy je tohle, že?
Už teď se těším
Epic krajina, znám jak vlastní boty. 
Už teď se těším
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský tábor 2013
edit: místo zdublovaného příspěvku si pustíme krásnou písničku přímo z Doks
i se skupinou pařících dřevárníků ... jo hele, tak takhle nějak sem zvyklej kalit

i se skupinou pařících dřevárníků ... jo hele, tak takhle nějak sem zvyklej kalit

Naposledy upravil(a) Michal Wagner dne 04 črc 2013, 00:49, celkem upraveno 3 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
- Tomas Babicky
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock