Pirátský tábor 2013

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Petr.Holek »

dovolte otázečku kde je ZÁPIS !!!!!!!!!!!!!!
NA RV se měly dohodnout 3 body programu se kterýma jdeme do voleb bez toho nemůže Adam Skořepa zadat práci grafikům na plakáty a letáky. A já tedy nemám co poslat do tiskárny k tisku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvek:
Petr.Bajgar
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Janek.Wagner »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Stacke, Michal Wagner, Petr.Holek, Ivan.Mikolas
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Petr Holek píše:dovolte otázečku kde je ZÁPIS !!!!!!!!!!!!!!
NA RV se měly dohodnout 3 body programu se kterýma jdeme do voleb bez toho nemůže Adam Skořepa zadat práci grafikům na plakáty a letáky. A já tedy nemám co poslat do tiskárny k tisku.
Vše bude rozhodnuto do tohoto čtvrtka. Je to v kompetenci RP.

@Michal Wagner: Přidávám se, bylo to super a rozhodně je osobní setkání o tisíc procent lepší než tohle tady. Více se setkávejme, bude líp. Díky všem, že jste, byl to super týden. A veliký dík Ivanovi a celé Mikolášovic rodině, že to s námi vydrželi. :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 3):
Tobias.Esner, Michal Wagner, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Roman Kucera píše:ervéčko se rozjelo
fb_2810.JPG
Roji, a kdepa jsou ostatni fotečky? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Tobias.Esner
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Tobias.Esner »

Michaela Vodova píše:
Roman Kucera píše:ervéčko se rozjelo
fb_2810.JPG
Roji, a kdepa jsou ostatni fotečky? ;)
pro jistotu TOP SECRET :D
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Taky dík Ivanovi.... Snad nebyl problém, že jsme tam potom tak rychle "zdrhli" :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Michal Wagner
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Martin.Shanil »

a vlastně by se ještě hodilo :
všem děkuji za příjemný týden :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
Janek.Wagner, Petr.Holek, Michal Wagner, Michaela.Vodova
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Souhlasím! Děkuji, bylo to příjemných pár dnů.. a jako čas stvořený pro rozhodování se. ;) :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 6):
Janek.Wagner, Martin.Shanil, Michal Wagner, Lenka.Wagnerova, Michal.Ketner, Ivan.Mikolas
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Roman.Kucera »

Michaela Vodova píše:
Roman Kucera píše:ervéčko se rozjelo
fb_2810.JPG
Roji, a kdepa jsou ostatni fotečky? ;)
Dám je ještě na flikr, a kdepas byla v sobotu večer a v neděli ráno? :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Stacke, Michaela.Vodova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský tábor 2013

Příspěvek od Michaela.Vodova »

v sobotu vecer uz jsem spala a odjizdela jsem v nedeli brzo rano... to vis, tahla jsem to 10 dni ;) :fet:
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“