Jestli a jak moderovat forum

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jestli a jak moderovat forum

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Pořád dokola, proč když tu byl moderační zásah to zde není uvedeno? A proč zde není link na vlákno kam byl odsunut?

Zřejmě bylo odsunuto sem Jindřichem Bartkem
personalni-odbor-f451/odpadkovy-kos-t17306.html
Jindřich Bartek moderuje:
Diskuze o moderaci presunuta z vlakna personalni-odbor-f451/workshop-8-9-2013 ... ml#p220671
Obrázek

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop 8. 9. 2013

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Myslis tu ubozarnu Dalibore? Ok. Kazdej clen muze svolat workshop. I regp. Svolej workshop. Nikdo ti drzku rozbijet nebude. Edit. Link tu mel bejt. Ale ten post byl tak ot, ze to je zcela zbytecny, neb antipatie MB k PK je obecne znama. Nikdo nikoho nenuti, aby byli lidi v Piratech kamaradi, ze?
Edit2. Nehajim nijak PK, ale nazev vlakna, kam tobylo odklizeny docela sedi. Jen tam chybi link, odkud to prislo. Takhle to nedava smysl.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Jestli a jak moderovat forum

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Vlakno kde muzete diskutovat o moderaci a jeji provedeni.

Protoze se vyrojily v nesouvisejicich vlaknech 2 prispevky o moderaci presouvam je sem. Dal klidne diskutujte o moderaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
anonym72078
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Jestli a jak moderovat forum

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Dalibor Zahora píše:Pořád dokola, proč když tu byl moderační zásah to zde není uvedeno? A proč zde není link na vlákno kam byl odsunut?
Protoze mas nejspis problem s komunikaci. Proc me radej nenapises SZ? Pak by se vse vyresilo. Ale kdyz ty chces stale jen stret.
EDIT: Nebo klidne staci napsat do podatelny a uvest odkaz. Nevim v cem je problem.

A taky protoze jsem predtim jeste nikdy nemoderoval. Tak se to clovek musi asi naucit ze ;-) Jo a nejsem AO a nikde jsem zadna pravidla podle kterych bych se mel ridit nenasel. (A pokud chces zmenu tohoto stavu, nikdo ti nebrani jeji prosazovani.)

A co se tyce tematu, tak si vsimni, ze jsem ti nijak v projevu nezabranil. Naopak jsem zamezil tomu, aby ty si nam branil v komunikaci v nasem vlakne. (Takhle si nikdo v nicem nebrani.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jestli a jak moderovat forum

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ok, nevěděl jsme, že moderuješ poprvé. Nicméně mi přijde link na odsunutý příspěvek jako banální základ, na který nepotřebuješ zvláštní školení.
Řeším to veřejně ne kvůli střetu, ale aby tyhle moderátroské excesy byly zdokumentovány a pak někdo neříkal, že nejsou konkrétní případy.

Teď ještě prosím doplň do původní diskuze link na odsunutý post Brože, děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
ItoldYouSo7227, Ivo.Vasicek

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Personální odbor“