Nesouhlasím s některými kroky AO a nejsem si jist kam strana směřuje.
Touha po stranické poslušnosti imho převyšuje poptávku po komunikaci.
členství si zatím ponechávám.
edit: nevylučuji případnou kandidatruru na voleného garanta pro soc. system , ale věřím že se najde i někdo další.
edit2: omlouvám se, a zbytek viz muj následjící příspěvek
