jiz temer pred rokem jsem zpracoval komponentu Doprava s odbornikem z oboru, pak se pridali jeste dalsi Pirati a vnitrostranickou diskusi to proslo snad dost. Kdyz jsem zadal, aby se to dalo k diskusi na FB (tedy jakoze verejne), tak jsem byl taktne ignorovan s tim, ze to jeste proslo malo diskusi.
Od rijna to tam lezi jak mrtvola a krome Zdenka Stepanka uz do ty zdechliny ani nikdo nekop.
Cilem podani neni si stezovat, ale jako RP byste si ted mohli vzit nastarost to zverejneni na FB a predlozeni RV, co?
Abych nemel pocit, ze tu pracuju na programu uplne zbytecne.
PS: uplne to same plati pro energetiku (diskuse), tu si ale po mne vzal nastarost Petr Tresnak. Ta je potreba upravit po formalni strance (nektere veci presunout do duvodove zpravy atd.) - pokud se to ale udela, nevidim duvod to predlozit k verejne diskusi treba zitra.
EDIT: pokud mate nejake vyhrady, tak budte prosim co mozna nejkonkretnejsi, at to muzu napravit a co nejdriv dokoncit.
EDIT2: predpokladam, ze duvodovou zpravu staci predlozit az pri projednavani pred RV. Jeste upravuji ty formalni nedostatky, ktere jsem zminil (Dopravu uz mam, pracuji na Energetice.)
EDIT3: Kdyz uz v tom jsem - slo by aktualizovat pracovni seznam? Pripadne tim nekoho (
) zaukolovat, aby to udelal, abychom meli prehled, co uz bylo schvaleno CF apod.?Dekuji.