Tak. A k tomu krátký komentář, protože proč ne.
Říkal jsem si, že strana jde do háje a jsou dvě možnosti: buďto zvýšit svojí aktivitu než to nic, co jsem dělal doteď, nebo naopak opustit loď. A usoudil jsem, že to spíš nemá cenu a jsou užitečnější místa, kam mířit svojí energii.
Takhle. Je mi sympatická myšlenka svobody informací. A nechci, aby mě potajmu někdo sledoval

Ale pro to je užitečnější něco skutečně dělat, než se plácat v těhhle sračkách. Nemám náladu se hádat s Brožem o jeho bolístkách. Nemám náladu pomáhat lidem jako je Michal Wagner dostat se k moci. Nemám náladu koukat na pokusy o mezinárodní spolupráci typu PPI a PPEU co se jim snaží tajně šéfovat nějaký Gregorij co má bůhvíjaké cíle, a co jsou nefunkční zmetky tak jako tak. Nemám náladu číst debilní konspirační teorii číslo 152. Nemám náladu podporovat superdebilní nápady typu základního příjmu. Nemám náladu číst komentáře všech ke všemu, čemu vůbec nerozumí, ale musí rozdávat rozumy.
Chtěl jsem pomoct v technickém odboru, protože tomu rozumim. Technický odbor je Vašek Málek, co asi nikdy nic nedodělá, a krtek, co mám pocit blokuje úplně cokoliv a tak jsme po technické stránce zamrzlí, zatímco šťourá do kernelu v redhatu.
A víte co. Šťourání do kernelu v redhatu je pro celou pirátskou myšlenku asi mnohem důležitější, než Hlasování o přerušení jednání o změně pořadí v pořadu dovolby KKK CF 40/2013.
Kašlu na to (stejně jsem pro stranu nikdy moc nedělal). Mnohem víc než politikařením člověk pomůže myšlence pirátství tím, že bude vyvíjet a zlepšovat svobodný software a propagovat ho. A tím, když nechá torrenty seedovat do ratia aspoň 5.0, sakra.