Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hospoda má byt od osmi zavřená! I okénko!

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

Jenže internet je celosvětová síť a díky tomu si můžeš vybrat časovou zónu...
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1680
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1306 poděkování
Dostal poděkování: 2094 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Prokop »

Martin.Polak píše: 19 říj 2020, 22:08 Dnešní zápis z Mumble má přesně 9294 znaků a já se ptám zda je to nutné? :) A to jsem ještě nezapisoval všechno. Nebyl by pomalu lepší audio záznam?
Nebyl, dopadli bysme jako paní ministryně, když na nahrávku o někom řekneš, že je debil, už ti to nikdo neodpáře :)
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Tohle by mohlo někoho zajímat

KF MSK 19/2020 Podmínky pro přijímání členů
viewtopic.php?f=339&t=54245

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 280
Registrován: 25 úno 2013, 11:08
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Bydliště: Nymburk
Dal poděkování: 1847 poděkování
Dostal poděkování: 420 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Martin »

Dalibor.Zahora píše: 20 říj 2020, 19:24 Tohle by mohlo někoho zajímat

KF MSK 19/2020 Podmínky pro přijímání členů
viewtopic.php?f=339&t=54245
Hele, tohle se mi dost líbí.

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 751
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
Dal poděkování: 1234 poděkování
Dostal poděkování: 1279 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
Uživatelský avatar
Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 280
Registrován: 25 úno 2013, 11:08
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Bydliště: Nymburk
Dal poděkování: 1847 poděkování
Dostal poděkování: 420 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Martin »

Jana.Skopalikova píše: 20 říj 2020, 22:50 Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
Já bych o tom rozhodně diskutoval, jen mě nadchla ta jejich iniciativa v této věci..

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Jana.Skopalikova píše: 20 říj 2020, 22:50 Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
V odůvodněných případech to lze určitě porušit, ale jinak asi ne.
Současný stav v kraji může vést k situaci, kdy teoretický žadatel z nalodění si určitou dobu píše jen s koordinátorkou, následně je na schůzi pro nováčky v Praze opět s koordinátorkou a někým z PKS. Tam proběhne grilování. Tohle může trvat třeba několik týdnů a nebo i měsíc. Přihláška už někde je a kandidát/ka mají pocit, že jsou v nějakém procesu a že se na jejich přijetí pracuje. :shock: :roll: :lol:
Příslušné MS pokud podrobně nečte profily všech lidí může zjistit, že se k nim někdo hlásí až v momentě, kdy má schvalovat členství. :-) :lol: :lol:
Všem je najednou trapné, že to trvalo tak dlouho a proto se členství schválí bez nějaké dlouhodobější znalosti člena a ještě více je situace tristní v případě kdy se přijímá člen v místě kde není žádné MS. Za takového nového člena se nemůže nikdo zaručit a nikdo mu nemůže dělat průvodce.

Reálná situace je taková, že MS neví, že se do něj někdo hlásí ani kdyby chtělo. Tedy neví to do chvíle kdy jim to neprozradí sám uchazeč o členství.
Představení na fóru je jen špička ledovce. Když jsem měl ještě přístup k datům, kdo chce k Pirátům v okrese kde jsem byl zvolen do vedení, tak jsem ta čísla viděl. Reálně mohlo být tabulce pro středočeský kraj CELKEM třeba 300 - 600 žadatelů o členství. Jedná se o celkové číslo za celý kraj za celou dobu nalodění samozřejmě že jsou všechny ty kontakty v průběhu věků vyřízené od KOKS a většina lidí odpadla po cestě ke členství a například nereaguje ani na první mail. Ale stejně důležitá informace o tom koho jsme přijali je i informace koho jsme nepřijali. A tahle informace chybí. Nebavme se jen o 2 žadatelích za měsíc které známe, ale bavme se i o 58 žadatelích o členství za měsíc které neznáme a kteří jsou jen v tabulce.

Uchazeč si také často myslí, že informace v naší straně proudí a že se stačí jen jednou "nalodit" a přitom v současném stavu by bylo nejlepší, kdyby vše vyplňoval dvojmo (trojmo) písemně a ještě to pro jistotu poslal jako doporučený dopis a schoval si podací lístek. :mrgreen:
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2397
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 6073 poděkování
Dostal poděkování: 3006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Hospoda v době korony. Právě teď 10 připojených středočeských Pirátů. https://jitsi.pirati.cz/hospoda
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Tady něco k včerejší debatě ke zveřejňování telefonů ;)

NEBÁT SE /41/ S Hynkem Trojánkem o životě bez internetu
https://www.youtube.com/watch?v=3BXaSgNopdQ

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“