Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Nechtěl by jsi raději v rámci propagace zahrát na housle?
Když budeš na některé fotce držet housle, tak se alespoň nějak odlišíš od ostatních.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2397
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 6073 poděkování
Dostal poděkování: 3006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Já nejsem sólovej hráč. Doprovod bych možná zvládl. Třeba Dan složí nějakou písničku a dáme něco dohromady.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

🍻
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Filozofie je skvělá, záleží, kdo si z ní co vybere.
"Do pekla vede cesta přímo" je z pohádky.
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

Jan.Korbel píše: 22 lis 2019, 18:36 Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více tady.
Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.

A SMS? (já je nemusím)
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Neuvědomila jsem si, že přijde email z Heliosu :( to je ten zvyk, že přijdu na forum a už mám notifikace, co kde...
Na tohle drobení všeho, jednou zajdeme :(
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 408
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Konzultant e-learningu
Dal poděkování: 961 poděkování
Dostal poděkování: 788 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jan.Korbel píše: 22 lis 2019, 18:35
Jan.Korbel píše: 22 lis 2019, 18:36 Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více tady.
Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.

A SMS? (já je nemusím)
Ale SMS stejně šla o hlasování CF, mohla se tam u nás v KF rovnou přilepit informace o takto stěžejním hlasování.
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2397
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 6073 poděkování
Dostal poděkování: 3006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jiri.Snizek »

V Kolíně se rýsuje nový jednací řád místního sdružení. Díky @Martin.Polak. Dlouho jsem se takhle nezasmál. Btw. Kdy a kde budeme letos hlasovat o rozpočtu?
dotaz.PNG
hlasovani.PNG
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

Zase jsem mimo, ale tentokrát mi to nevadí :-D
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Jsem rád že mi to prošlo. Občas je můj humor na hraně vkusu.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“