Středočeská hospoda
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Martin.Polak
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 958
- Registrován: 09 srp 2010, 20:51
- Profese: polygraf
- Dal poděkování: 545 poděkování
- Dostal poděkování: 1181 poděkování
Re: Středočeská hospoda
Nechtěl by jsi raději v rámci propagace zahrát na housle?
Když budeš na některé fotce držet housle, tak se alespoň nějak odlišíš od ostatních.
Když budeš na některé fotce držet housle, tak se alespoň nějak odlišíš od ostatních.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
- Jiri.Snizek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2397
- Registrován: 19 lis 2017, 10:01
- Profese: školitel software pro veřejnou správu
- Bydliště: Kolín
- Dal poděkování: 6073 poděkování
- Dostal poděkování: 3006 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Já nejsem sólovej hráč. Doprovod bych možná zvládl. Třeba Dan složí nějakou písničku a dáme něco dohromady.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
- Jan.Korbel
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 1666
- Registrován: 03 úno 2012, 19:04
- Profese: IT
- Bydliště: Jílové u Prahy
- Dal poděkování: 3474 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
🍻
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Filozofie je skvělá, záleží, kdo si z ní co vybere.
"Do pekla vede cesta přímo" je z pohádky.
"Do pekla vede cesta přímo" je z pohádky.
- Jan.Korbel
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 1666
- Registrován: 03 úno 2012, 19:04
- Profese: IT
- Bydliště: Jílové u Prahy
- Dal poděkování: 3474 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:36 Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více tady.
A SMS? (já je nemusím)
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Neuvědomila jsem si, že přijde email z Heliosu
to je ten zvyk, že přijdu na forum a už mám notifikace, co kde...
Na tohle drobení všeho, jednou zajdeme
Na tohle drobení všeho, jednou zajdeme
- Vaclav.Kubaljak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 408
- Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
- Profese: Konzultant e-learningu
- Dal poděkování: 961 poděkování
- Dostal poděkování: 788 poděkování
Re: Středočeská hospoda
Ale SMS stejně šla o hlasování CF, mohla se tam u nás v KF rovnou přilepit informace o takto stěžejním hlasování.Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:35Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:36 Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více tady.
A SMS? (já je nemusím)
- Jiri.Snizek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2397
- Registrován: 19 lis 2017, 10:01
- Profese: školitel software pro veřejnou správu
- Bydliště: Kolín
- Dal poděkování: 6073 poděkování
- Dostal poděkování: 3006 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
V Kolíně se rýsuje nový jednací řád místního sdružení. Díky @Martin.Polak. Dlouho jsem se takhle nezasmál. Btw. Kdy a kde budeme letos hlasovat o rozpočtu?
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
- Jan.Korbel
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 1666
- Registrován: 03 úno 2012, 19:04
- Profese: IT
- Bydliště: Jílové u Prahy
- Dal poděkování: 3474 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Zase jsem mimo, ale tentokrát mi to nevadí 
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
- Martin.Polak
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 958
- Registrován: 09 srp 2010, 20:51
- Profese: polygraf
- Dal poděkování: 545 poděkování
- Dostal poděkování: 1181 poděkování
Re: Středočeská hospoda
Jsem rád že mi to prošlo. Občas je můj humor na hraně vkusu.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267