Chtěl bych tímto Piráty a příznivce požádat o spolupráci na vzniku programových bodů a stanovisek ke Kultuře svobodna-kultura-f558/ (v případě nezobrazení si přidejte "Pracovní skupina Svobodná kultura" v Uživatelském panelu > Skupiny / nebo se odhlašte a uvidíte co tam zatím je).Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Chtěl bych tímto Piráty a příznivce požádat o spolupráci na vzniku programových bodů a stanovisek ke Kultuře svobodna-kultura-f558/ (v případě nezobrazení si přidejte "Pracovní skupina Svobodná kultura" v Uživatelském panelu > Skupiny / nebo se odhlašte a uvidíte co tam zatím je).- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
- Dominika.Michailidu, Filip.Krska
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Vzhledem k tomu, že není evidentně u pirátstva chuť na zmíněném spolupracovat, oznamuji tímto rezignaci na pozici garanta pro kulturu, jelikož nemíním dělat šaška sám se sebou. K tomu, abych něco pro stranu dělal potřebuji dialog. Jelikož není diskuze, nemám ani chuť cokoliv ve věci dělat. Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu
Dokud tato strana bude řešit jenom békoviny několika idiotů, kteří objektivně nemají nic jiného, než pruzení a trollení na práci... dokud se tato strana s těmito příznaky jednotlivců v evidentní menšině, která se baví nekonečnou obstrukcí a odvolávání kohokoliv jen z principu má "funkci" = navrhnu odvolání, nebude umět s těmito jevy poradit a RP a členstvo všeobecně, bude před tím raději strkat hlavu do písku jak posraný nejmenovaný větší pták bez možnosti vzletu, nemá jakékoliv plýtvání času a práce pro piráty reálný smysl... bohužel... ach jo...
Dokud budeme ve svých řadách tolerovat manipulanty a psychopaty, jsme stranou určenou k zániku. A forum se stalo ukázkou tohoto zániku, jelikož doslova zrcadlí neschopnost seberegulace strany. Místo smysluplné práce nebo diskuze zde čtu jenom prkotiny, které v "historické ose" nemají žádný smysl. Již zítra o těch békovinách nebude nikdo vědět. Proti tomu jsou zde nediskutována témata, které by, aspoň doufám, za diskuzi stála.
Dokud tato strana bude řešit jenom békoviny několika idiotů, kteří objektivně nemají nic jiného, než pruzení a trollení na práci... dokud se tato strana s těmito příznaky jednotlivců v evidentní menšině, která se baví nekonečnou obstrukcí a odvolávání kohokoliv jen z principu má "funkci" = navrhnu odvolání, nebude umět s těmito jevy poradit a RP a členstvo všeobecně, bude před tím raději strkat hlavu do písku jak posraný nejmenovaný větší pták bez možnosti vzletu, nemá jakékoliv plýtvání času a práce pro piráty reálný smysl... bohužel... ach jo...
Dokud budeme ve svých řadách tolerovat manipulanty a psychopaty, jsme stranou určenou k zániku. A forum se stalo ukázkou tohoto zániku, jelikož doslova zrcadlí neschopnost seberegulace strany. Místo smysluplné práce nebo diskuze zde čtu jenom prkotiny, které v "historické ose" nemají žádný smysl. Již zítra o těch békovinách nebude nikdo vědět. Proti tomu jsou zde nediskutována témata, které by, aspoň doufám, za diskuzi stála.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
- Martin.Kaleta
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Jardo, prosímtě nerezignuj. V tomto případě není problém v nezájmu straníků, ale ve fatální chybě administrativního odboru, který členům skryl programová vlákna. Lidé kteří fórum sledují přes nová nebo aktivní témata se to navíc vůbec nedozvěděli. Členi tedy tvou výzvu vůbec neviděli.
Pracujeme na nápravě.
Pracujeme na nápravě.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 7):
- Jaroslav.Nemec, Ivan Sirko, Martin.Shanil, Homo Pyratus, Dominika.Michailidu, Filip.Krska, Lenka.Wagnerova
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Miki snažím se o jakési "PR" v rámci vnistranické diskuze a velice čtené (pokud jde o personální záležitosti) podatelny AO:
K ostatnímu viz můj předchozí příspěvek...
ps - doplnění: Což nemění nic na názoru, že kromě personálních záležitosti, zde již nic jiného neřešíme :-/ Což je bohužel smutné
Tématu se míním dále věnovat v rámci volnočasových aktivit, ale opravdu nemám chuť se bavit sám se sebouJaroslav Nemec píše:Jelikož členstvo zajímají jen témata, které řeší personální záležitosti, snad svou rezignaci aspoň přispěji k propagaci tématu![]()
ps - doplnění: Což nemění nic na názoru, že kromě personálních záležitosti, zde již nic jiného neřešíme :-/ Což je bohužel smutné
Naposledy upravil(a) Jaroslav.Nemec dne 26 kvě 2013, 03:29, celkem upraveno 1 x.
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
-
Petr.Zidek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 104
- Registrován: 05 úno 2012, 01:52
- Profese: Dělník
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 194 poděkování
- Dostal poděkování: 131 poděkování
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Nemyslím že bys to měl házet do kopru bohužel kdybych si dneska nenajel na příspěvky uživatele(tebe) nevěděl bych že něco jako pracovní skupina je jelikož byla skrytá.Prosím vychladni myslím že člověka zasvěcenějšího do kulturní problematiky by partaj hledala marně .
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Zidek za příspěvky (celkem 6):
- Jaroslav.Nemec, Mikulas.Ferjencik, Martin.Kucera, Janek.Wagner, Ivan Sirko, Petr.Vileta
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Věc k řešení pro AO a TO.Petr Zidek píše:Nemyslím že bys to měl házet do kopru bohužel kdybych si dneska nenajel na příspěvky uživatele(tebe) nevěděl bych že něco jako pracovní skupina je jelikož byla skrytá.Prosím vychladni myslím že člověka zasvěcenějšího do kulturní problematiky by partaj hledala marně .
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
- Ivan Sirko
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Nevím jak je to obecně v pracovních skupinách, ale u nás taky nic moc. Ale tak to prostě je. pomohlo by odtajnění !!!!
prosím AO o zásah.
Sezvat lid ke spolupráci je pak pro garanta dost obtížné,
prosím AO o zásah.
Sezvat lid ke spolupráci je pak pro garanta dost obtížné,

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
- Jaroslav.Nemec, Dalibor.Zahora, Ivan Sirko
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
To zobrazování nezobrazování se tu řešilo několikrát, stačí si do skupin přidat skupinu Zobrazit - program a rázem jsou vidět všechny programové body 
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
což je imho chyba... nic takové by nemělo být potřeba.Michal Ketner píše:To zobrazování nezobrazování se tu řešilo několikrát, stačí si do skupin přidat skupinu Zobrazit - program a rázem jsou vidět všechny programové body
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 5):
- Martin.Shanil, Dominika.Michailidu, Ivan Sirko, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Programový bod Kultura - prosba o spolupráci
Já se omlouvám, jsem v pracovní skupině, ale ještě jsem se k tomu nedostala :/ (holt kultura, dycky na vocase..) brzy se polepším, měla jsem v plánu, až pojedu do msk začátkem června, sejít se s Jardou Němcem osobně. co ty na to?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
- Ivan Sirko, Jaroslav.Nemec
77S 2I 3I 3I