Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Robert Adamek píše:Navíc, dyť jste všichni kámoši, já na bráchu, brácha na mě, přece stačí říct Ivanovi "Rozpusťte MS Ostrava" a máte vymalováno :-)
O rozpuštění MS Ostrava zde trollí pouze Karel Fuzik a nyní i ty. OFFTOPICKarel tak fňuká na základě odchodu jednoho člena "z jeho" MS Ostrava do jiného MS. Hm...

k tématu: Prostě mám rád ve věcech jasno a jako člen mám právo vědět, kdo je v předsednictvu MS Ostrava (jakožto jakéhokoliv jiného MS či KS) Nebo to chceš snad popřít a podle tebe na to nemám právo? Nemá to vědět ani PKS či AO? Tak na co si tu hrajete?

Prozatím jen půl roku slyšíme/čteme nějaké bajky, kdo je a není v PMS Ostrava a co Karel bojkotuje, na co sere a kdo ho sere. Hm... :roll:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Jan.Nezhyba
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
MrdBrd
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od MrdBrd »

Karel Fuzik píše:Jste banda magorů a budižkničemů, jeden jako druhý - Němec, Kučera, Nezhyba, Černohorský, atd. Přestaňte mě otravovat blbostma. Napsal jsem jasně, že PMS Ostrava má tyto členy: Fuzik, Adámek, Vontroba. Pokud vy nemáte nic lepšího na práci, tak já ano. Taky bych rád věděl, kde je nařízen termín dodání zápisu, vy byrokrati. Že jste stejně neřvali po sobě, když jste nedodali krajský zápis několik měsíců vy?

Jste průhlední až běda, průhlední, malí, zlí a hloupí. A zákeřní. Prostě zmrdi.
Zapoměl jsi na mně :) kryple.Co plínky? Máš jich dost? .)
Vojtěch Pikal moderuje:
Uživateli bylo uděleno varování za opakované urážky ostatních uživatelů. Na urážky nemá smysl odpovídat urážkami.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MrdBrd za příspěvky (celkem 2):
Jan.Nezhyba, TiborGanzer
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Karel.Fuzik »

A Svorník je zpátky. Lákají tě penízky, co? Jen kdybys nebyl takový idiot . . .
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Uživatelský avatar
MrdBrd
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od MrdBrd »

Idiot? To mne těší, že mne bereš jako sobě rovného:).
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Vážení - jednoduše.
Dle seznamu funkcí, které vede AO, Robert Adámek není členem oblastního předsednictva.
nazdar a lock.
případně nové podání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Jan.Nezhyba, Petr.Zidek
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“