O rozpuštění MS Ostrava zde trollí pouze Karel Fuzik a nyní i ty.Robert Adamek píše:Navíc, dyť jste všichni kámoši, já na bráchu, brácha na mě, přece stačí říct Ivanovi "Rozpusťte MS Ostrava" a máte vymalováno
Hm... k tématu: Prostě mám rád ve věcech jasno a jako člen mám právo vědět, kdo je v předsednictvu MS Ostrava (jakožto jakéhokoliv jiného MS či KS) Nebo to chceš snad popřít a podle tebe na to nemám právo? Nemá to vědět ani PKS či AO? Tak na co si tu hrajete?
Prozatím jen půl roku slyšíme/čteme nějaké bajky, kdo je a není v PMS Ostrava a co Karel bojkotuje, na co sere a kdo ho sere. Hm...