Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Karel Fuzik píše:Vy jste všichni chytráci, co? Předsednictvo MS Ostrava vyhlásilo obstrukce kvůli nesmyslnemu rozdělení svého území a schválení vzniku MS jednoho muže na svém území. Ten problém s zápisem je zástupný. Němec jej na nic nepotřebuje, jen trollí. Zápis dám až to bude nutné pro MS Ostrava, ne proto, že ho chce nějaké vygumované PKS, AO nebo Němec. Jestli chcete, aby všechno fungovalo jak má, vraťte stav MS Ostrava do stavu před rokem. Prosím chytrolíny, co to vůbec nechápou, aby se do toho nesrali.
Takže jak to chápu, jako člen Pirátů nemám právo znát stav PMS Ostrava, kde podle všech dostupných podkladů je PMS obsazeno jen předsedou. MS nemá žádnou činnost a ty osobně vše bojkotuješ a lžeš. Nemá to právo vědět ani člen MS Ostrava, nemá to právo znát ani KPS, ani AO... Hm...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Petr.Zidek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 104
Registrován: 05 úno 2012, 01:52
Profese: Dělník
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 194 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Petr.Zidek »

Milý velkopředsedomysliteli Karle odkdy je Ms Ostrava nadřazeno stanovám Pirátské strany? Svévolné porušování předpisů, které nebylo oficiálně projednáno s členskou základnou tvého shit dělajícího MS je vydáváno tebou jako ofic stanovisko?To si myslíš , že v této straně bude někdy tolerováno velkodržaví a co je na tom nejsmutnější jelikož si bývalý člen KK plně chápeš, že porušuješ stanovy a to vědomně.Vrátit stav tvého Ms to myslíš, že se ti členové , kteří dobrovolně přešli do jiných Ms vrátí ,a nebo ti co ukončili členství zaplatí příspěvek naivko :D Máš recht jsou to chytráci protože ty si jako blb pod sebou řežeš větev, ale kdo chce kam........................... :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Zidek za příspěvek:
Jindrich.Bartek
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Všechny místní sdružení bych zrušil.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

To je prehnany, staci mit Piratsky (eticky) kodex, a nevolit nikam lidi, kteri ho nedodrzuji.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

No pěkně s váma vyjebává Karlíček
ale jo vidím že mu to prochází stejně jako vždy s ním nikdo nepohne......

Bezmocní piráti neumí vytřít podlahu s takovým evidentním magorem co sere na vše krom svoje ega
a to si chcete poradit s těma opravdu kalibrama jinde :fet:
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Martin.Kucera »

Dočkej času, teď to hlavně nemá kdo a kdy řešit, když všichni kampaňujou. (Navíc on tím škodí i sám sobě a těm zájmům, o kterých tvrdí, že je hájí.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Jste banda magorů a budižkničemů, jeden jako druhý - Němec, Kučera, Nezhyba, Černohorský, atd. Přestaňte mě otravovat blbostma. Napsal jsem jasně, že PMS Ostrava má tyto členy: Fuzik, Adámek, Vontroba. Pokud vy nemáte nic lepšího na práci, tak já ano. Taky bych rád věděl, kde je nařízen termín dodání zápisu, vy byrokrati. Že jste stejně neřvali po sobě, když jste nedodali krajský zápis několik měsíců vy?

Jste průhlední až běda, průhlední, malí, zlí a hloupí. A zákeřní. Prostě zmrdi.
Vojtěch Pikal moderuje:
Uživatel byl varován za opakované hrubé urážení ostatních uživatelů.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 1859
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 1912 poděkování

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Důležité není co říká Karel Fuzík, nýbrž co jsi dodal AO, aby provedl zápis Adámka a Vontroby jako místopředsedů MS. Pokud zápis neexistuje nemohl nic změnit. Pokud AO neprovedlo změnu není nikdo z výše zmíněných členem předsednictva MS Ostrava. Tudíž máš nekompletní předsednictvo.

Narozdíl od MS Ostrava byl po upozornění zápis ze strany PKS dodán. Karel Fuzík se k tomuto však nikterak nemá.

Navíc bez zápisu přeci KK nemůže řešit stížnost Martina Kučery na jeho neoprávněné vyloučení. Takže vlastně není zápis není ani papírově vyloučen :). Zajímavé, jak svou nekompetentností, či úmyslem bráníš ve vyšetření KK. O chybějícím zápise KK, který jsi do teď nedodal by se také dalo vykládat, ale to už je do jiného vlákna :).
tel. : 601573955
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Karel Fuzik píše:Napsal jsem jasně, že PMS Ostrava má tyto členy: Fuzik, Adámek, Vontroba.
V tomto vlákně si toho napsal hodně, ale tohle si zde napsal prvně.

Prohlášení tohoto typu, stejně jako mistni-forum-ostrava-f507/podstav-preds ... ml#p232498 nelze brát vážně, jelikož stejně nevážně beru tvé vyblité nadávky. Navíc vše bez zápisu a AO o ničem neví, jelikož si nic nedodal.

Aneb podle všeho parta z Bastilly se sešla, neprávoplatně vyhodila Martina Kučeru (jelikož neděla co Fuzík chce) a zvolil sis velkopředsednicky své poskoky (omlouvám se Robertovi i Jirkovi, bohužel nic jiného nejste, pokud sebou necháte Fuzikem takto mávat). Hm...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?

Příspěvek od Robert.Adamek »

To je jeden z nejzásadnějších problémů, to chápu, jestli jsem, nebo nejsem místopředseda kroužku lidí :-) Tady Jarda Němec je předseda nebo místopředseda jen předsedů nebo místopředsedů ale hrozně řeší co se děje jinde :-) Proč se na tyhle blbosti nevyserete a neřešíte třeba proč vesmír vznikl tak jak vznikl, má to asi stejný smysl :-)

Navíc, dyť jste všichni kámoši, já na bráchu, brácha na mě, přece stačí říct Ivanovi "Rozpusťte MS Ostrava" a máte vymalováno :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
rvh, Karel.Fuzik
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“