Takže jak to chápu, jako člen Pirátů nemám právo znát stav PMS Ostrava, kde podle všech dostupných podkladů je PMS obsazeno jen předsedou. MS nemá žádnou činnost a ty osobně vše bojkotuješ a lžeš. Nemá to právo vědět ani člen MS Ostrava, nemá to právo znát ani KPS, ani AO... Hm...Karel Fuzik píše:Vy jste všichni chytráci, co? Předsednictvo MS Ostrava vyhlásilo obstrukce kvůli nesmyslnemu rozdělení svého území a schválení vzniku MS jednoho muže na svém území. Ten problém s zápisem je zástupný. Němec jej na nic nepotřebuje, jen trollí. Zápis dám až to bude nutné pro MS Ostrava, ne proto, že ho chce nějaké vygumované PKS, AO nebo Němec. Jestli chcete, aby všechno fungovalo jak má, vraťte stav MS Ostrava do stavu před rokem. Prosím chytrolíny, co to vůbec nechápou, aby se do toho nesrali.
Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
- Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
-
Petr.Zidek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 104
- Registrován: 05 úno 2012, 01:52
- Profese: Dělník
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 194 poděkování
- Dostal poděkování: 131 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Milý velkopředsedomysliteli Karle odkdy je Ms Ostrava nadřazeno stanovám Pirátské strany? Svévolné porušování předpisů, které nebylo oficiálně projednáno s členskou základnou tvého shit dělajícího MS je vydáváno tebou jako ofic stanovisko?To si myslíš , že v této straně bude někdy tolerováno velkodržaví a co je na tom nejsmutnější jelikož si bývalý člen KK plně chápeš, že porušuješ stanovy a to vědomně.Vrátit stav tvého Ms to myslíš, že se ti členové , kteří dobrovolně přešli do jiných Ms vrátí ,a nebo ti co ukončili členství zaplatí příspěvek naivko
Máš recht jsou to chytráci protože ty si jako blb pod sebou řežeš větev, ale kdo chce kam........................... 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Zidek za příspěvek:
- Jindrich.Bartek
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Všechny místní sdružení bych zrušil.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
To je prehnany, staci mit Piratsky (eticky) kodex, a nevolit nikam lidi, kteri ho nedodrzuji.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
-
Jan.Nezhyba
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 925
- Registrován: 14 bře 2012, 10:43
- Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
- Bydliště: Havíř-OFF
- Dal poděkování: 918 poděkování
- Dostal poděkování: 799 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
No pěkně s váma vyjebává Karlíček
ale jo vidím že mu to prochází stejně jako vždy s ním nikdo nepohne......
Bezmocní piráti neumí vytřít podlahu s takovým evidentním magorem co sere na vše krom svoje ega
a to si chcete poradit s těma opravdu kalibrama jinde
ale jo vidím že mu to prochází stejně jako vždy s ním nikdo nepohne......
Bezmocní piráti neumí vytřít podlahu s takovým evidentním magorem co sere na vše krom svoje ega
a to si chcete poradit s těma opravdu kalibrama jinde
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Seneca
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Dočkej času, teď to hlavně nemá kdo a kdy řešit, když všichni kampaňujou. (Navíc on tím škodí i sám sobě a těm zájmům, o kterých tvrdí, že je hájí.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Jste banda magorů a budižkničemů, jeden jako druhý - Němec, Kučera, Nezhyba, Černohorský, atd. Přestaňte mě otravovat blbostma. Napsal jsem jasně, že PMS Ostrava má tyto členy: Fuzik, Adámek, Vontroba. Pokud vy nemáte nic lepšího na práci, tak já ano. Taky bych rád věděl, kde je nařízen termín dodání zápisu, vy byrokrati. Že jste stejně neřvali po sobě, když jste nedodali krajský zápis několik měsíců vy?
Jste průhlední až běda, průhlední, malí, zlí a hloupí. A zákeřní. Prostě zmrdi.
Jste průhlední až běda, průhlední, malí, zlí a hloupí. A zákeřní. Prostě zmrdi.
Vojtěch Pikal moderuje:Uživatel byl varován za opakované hrubé urážení ostatních uživatelů.
- Lukas.Cernohorsky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 05 lis 2009, 21:54
- Profese: Projektový manažer
- Dal poděkování: 87 poděkování
- Dostal poděkování: 1912 poděkování
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
Důležité není co říká Karel Fuzík, nýbrž co jsi dodal AO, aby provedl zápis Adámka a Vontroby jako místopředsedů MS. Pokud zápis neexistuje nemohl nic změnit. Pokud AO neprovedlo změnu není nikdo z výše zmíněných členem předsednictva MS Ostrava. Tudíž máš nekompletní předsednictvo.
Narozdíl od MS Ostrava byl po upozornění zápis ze strany PKS dodán. Karel Fuzík se k tomuto však nikterak nemá.
Navíc bez zápisu přeci KK nemůže řešit stížnost Martina Kučery na jeho neoprávněné vyloučení. Takže vlastně není zápis není ani papírově vyloučen
. Zajímavé, jak svou nekompetentností, či úmyslem bráníš ve vyšetření KK. O chybějícím zápise KK, který jsi do teď nedodal by se také dalo vykládat, ale to už je do jiného vlákna
.
Narozdíl od MS Ostrava byl po upozornění zápis ze strany PKS dodán. Karel Fuzík se k tomuto však nikterak nemá.
Navíc bez zápisu přeci KK nemůže řešit stížnost Martina Kučery na jeho neoprávněné vyloučení. Takže vlastně není zápis není ani papírově vyloučen
tel. : 601573955
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
V tomto vlákně si toho napsal hodně, ale tohle si zde napsal prvně.Karel Fuzik píše:Napsal jsem jasně, že PMS Ostrava má tyto členy: Fuzik, Adámek, Vontroba.
Prohlášení tohoto typu, stejně jako mistni-forum-ostrava-f507/podstav-preds ... ml#p232498 nelze brát vážně, jelikož stejně nevážně beru tvé vyblité nadávky. Navíc vše bez zápisu a AO o ničem neví, jelikož si nic nedodal.
Aneb podle všeho parta z Bastilly se sešla, neprávoplatně vyhodila Martina Kučeru (jelikož neděla co Fuzík chce) a zvolil sis velkopředsednicky své poskoky (omlouvám se Robertovi i Jirkovi, bohužel nic jiného nejste, pokud sebou necháte Fuzikem takto mávat). Hm...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Dotaz - Je Robert Adámek místopředsedou MS Ostrava?
To je jeden z nejzásadnějších problémů, to chápu, jestli jsem, nebo nejsem místopředseda kroužku lidí
Tady Jarda Němec je předseda nebo místopředseda jen předsedů nebo místopředsedů ale hrozně řeší co se děje jinde
Proč se na tyhle blbosti nevyserete a neřešíte třeba proč vesmír vznikl tak jak vznikl, má to asi stejný smysl 
Navíc, dyť jste všichni kámoši, já na bráchu, brácha na mě, přece stačí říct Ivanovi "Rozpusťte MS Ostrava" a máte vymalováno
Navíc, dyť jste všichni kámoši, já na bráchu, brácha na mě, přece stačí říct Ivanovi "Rozpusťte MS Ostrava" a máte vymalováno
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
- rvh, Karel.Fuzik