Žádosti o udělení banu - OT Brož

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Ja zastavam nazor, ze 99% urazek a trollingu vyresi samoskryvaci plugin. Akorat si na nej musime chvili pockat.

EDIT: A otazka je, jestli tim banem neprilijete olej do ohne tak, ze se to vrati 3x tolik ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvky (celkem 4):
Petr.Vileta, Dominika.Michailidu, Adam.Jaros, Michal_Wagner
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1339 poděkování
Dostal poděkování: 3555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádosti o udělení banu

Příspěvek od trinitrofenol »

Ivan Bartos píše:Drahý administrativní odbore. Nevím, jakým způsobem se teď pracuje s oznámením příspěvků, ale v posledních dvou týdnech jsem opakovaně označil příspěvky (v řádu desítek), které nejen že porušují pravidla fóra, ale jsou často za hranicí veškerý slušnosti. Opakované nadávání do zmrdů, výhrůžky, urážení, pomluvy, vydírání... neustálý monotematický offtopic a zaplevelování témeř všech aktivních vláken, lži a manipulace (poslední tři zmíněné samozřejmě nehlásím, hlásím většinou to, co se objevuje v tématech, kterými se zabývám). Je-li vaším přístupem naprostá ignorace k nahlášení, prosím zrušte i možnost tohoto hlášení a iniciujte změnu pravidel fora. Paralizace fungování konstruktivní práce ve vláknech jedním idiotem, není dobrá vizitka zvládnutí fóra. Pokud za svobodu slova považujeme svobodu srát se do všeho a otravovat či hrubě urážet opakovaně lidi v tématech, ke kterým nemá pisatel co říct, je to chyba.
Nikoliv jako předseda, ale jako člen, který se snaží na foru posouvat věci dál, žádám o zaujmutí postoje a skutečného řešení na úrovni moderace. Minimálně důsledným označováním offtopic, pokud se jedná o nesouvisející opakovaný trolling. Za mnou nahlášené příspěvky se pak divím, že autor není v permanentním banu. Jak jste jistě pochopili, jedná o Martina Brože. Bouhužel, taktika ignorace, kterou doporučoval Ivo Vašíček, ze strany členů ani správců nezabírá, neb výše jmenovaný vstupuje úmyslně do vláken s důležitými tématy či větší aktivitou. Jeho důvody, neřeším. Děkuji za vyjádření a zjednání nápravy.
Špatně ignoruješ :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Homo.Pyratus
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Martin.Broz »

Jak dlouho bude jeste praskac Bartos predsedou Piratske partaje? Na co bude lovit frndy a cim se bude doma chlubit kreckum? Pripominam ze cenzura je nepripustna a odpojovani v rozporu s programem. Bartosovi moresy jsou stejne jako StBacke v dobe, kterou si nepamatuje, protoze byl jeste mimino. Kdyby mel sam moc nad svetem, tak uz bych lezel po drnem. Tohle lidske a moralne zkrivene hovado nam dela predsedu. Uvedomte si to konecne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Martin Broz píše:Jak dlouho bude jeste praskac Bartos predsedou Piratske partaje? Na co bude lovit frndy a cim se bude doma chlubit kreckum? Pripominam ze cenzura je nepripustna a odpojovani v rozporu s programem. Bartosovi moresy jsou stejne jako StBacke v dobe, kterou si nepamatuje, protoze byl jeste mimino. Kdyby mel sam moc nad svetem, tak uz bych lezel po drnem. Tohle lidske hovado nam dela predsedu. Uvedomte si to konecne.
Je super mít tydle věci na hlavní stránce
opravdu reklama jak ma bejt zabedněnci jsou jistě spokojeni
tak teď tu bude sada radoby chytrého pučisty s patentem na mozek
jen dodám nezaměnujte prosím nadále pojem impotence s potenciálem vidím že to mnohým v zásadě činí problémy.

Opravdu chcete aby lidi četli toto viz výše to je mi prezentace :oops:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holodnak, Homo.Pyratus
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Martin.Broz »

Dalsi zastirac pritomnosti. Zatahni si zaclonky aby ti nikdo nevidel na onanii nad vlastni krasou. Web proste ukazuje to co je na foru nejnovejsi v urcitych intervalech. Obrat se na TO. Zrejme bude vedet jak moje prispevky cenzurovat.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Ivan.Bartos »

trinitrofenol píše: Špatně ignoruješ :lol:
Nedělám to kvůli sobě, já se z B nepodělám, ale odmítám, aby někdo neustále systematicky šikanoval a urážel naše členy, potažmo vytrolil každou činnost ve vlákně, kde se řeší něco konrétního. Nahlášení je momentálně jediná možnost jak tento impotentní vztah mohu řešit. Za to, že se tedy pod záminkou svobody slova vyřvala nulová moderace, já nemůžu.

OT: Když máš v jablku wurma, tak ti jabko nakonec vyžere a zbytek vyhnije, když nejseš schopnej s tím nic udělat. Jabko mu vzít nemůžeš, můžeš mu kus vykrojit a nechat mu ho, ať si ho dožere. Netvrďte mi, že červ v jablku je opozice a dělat hovna po celým jabku je jeho svaté pirátské právo:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 5):
anonym72078, Radek.Holodnak, Homo.Pyratus, Jakub.Stacke, Martin.Svadlenka
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Martin.Broz »

Ty ses proste pako. Jsi pricinou te hniloby. Uvedom si to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvky (celkem 3):
Ivan.Bartos, Dalibor.Zahora, Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2047
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2523 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

Asi na to máme jiný pohled. Martin Brož je rakovina tohoto fora.

Začnete s ním bojovat na jedné fázi a najednou je to všude. Jak když doktor řízne do nádoru a ten metastázuje....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kallasch za příspěvky (celkem 2):
ItoldYouSo7227, Radek.Holodnak

Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva MČ Praha 22

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Roman.Kucera »

V každý straně je 10% idiotů :-)
BTW proto jsem nikdy moc nechtěl fórum ukazovat na veřejnosti, i když má to i positivní stránky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Dominika.Michailidu, Petr.Vileta, Libor.Spacek, Radek.Holodnak, Homo.Pyratus, Martin.Smida
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Michal_Wagner »

Takže, dostal jsem od Vojty za úkol tuhle situaci vyřešit. Posledních 24 hodin jsem komunikoval s různými stranami a vyšlo mi tohle:

1) Odmítám být ovce a přijmout tvrzení že problém je Martin Brož. Souhlasím s tvrzením většiny, že Martin mluví sprostě, ale zato pravdu.
2) Většina lidí s kterými jsem se o situaci bavil, označila velice nevybíravými slovy obě strany.
3) Brože vytvořil Ivan a Ivana zase Brož - a já NEBUDU řešit osobní problémy dvou dospělých lidí - a to, že Ivan k problémům přistupuje tak, že je ignoruje situaci pochopitelně jedině zhoršuje a umožnilo aby spor vyeskaloval do rozměru, který reálně ohrožuje fungování strany


A abych to řekl tak nějak lidsky, už je mi z vás dvou na blití. Serete tuhle stranu přes šest měsíců, házíte to jeden na druhého, já jsem kvůli vám ublížil Gabriele a velká většina fora kvuli vám nechodí na forum. Pochopitelně nejen kvuli vám, ale já věřím, že spousta situací by se nestala, kdyby jste je vy dva nějak neiniciovali nebo nepodnítili. V současné době je pro mě přínosnější sledovat po čtvrté startrek, než jen myslet na stranu, protože je mi zle.

Nechce vás řešit vedoucí RK, nechce vás řešit vedoucí AO, a nebudu vás řešit ani já. Většina lidí na vašem místě by se styděla a zpytovala svědomí - za stav strany. Bartoš je ovšem takovej pokrytec, že si stav strany není ani ochotnej přiznat a o Martinovi radši ani nemluvím.

Nejjednoduším řešením je rezignace Ivana. středně složitým řešením je nějaký pokus o "vyříkání si" problému (ale je mi jasný že srab Ivan , kterej umí před problémama jen utíkat si najde výmluvu proto, proč tohle řešení neprovést) a nejsložitějším řešením je BAN Brochovi a následný rok anarchie.


Já na to mrdám ....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Homo.Pyratus
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Zamčeno

Zpět na „Administrativní odbor“