Stanoviska programových garantů
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Klidně to i napíšu, ale nejdřív v neděli. Pokud to chceš dříve, poprosím Tě zase o sepsání celého vyjádření.
Author Sensei Tyrant Pervert
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
nemyslela jsem, že to budeš psát, spíš bych byla ráda, kdyby ses vyjádřil, zda, jak, prostě Tvůj názor. Ještě jsem to poslala klukům z RP, jestli oni něco na to. myslím, že by jinak docela stačil ten krátký výkřik, jak už jsme tam psali. Spíš to hodit na fb. ještě se domluvíme.
-
Jan.Nezhyba
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 925
- Registrován: 14 bře 2012, 10:43
- Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
- Bydliště: Havíř-OFF
- Dal poděkování: 918 poděkování
- Dostal poděkování: 799 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Zdar ve spolek do předu zde hlásím že ve Středu bude stanovisko k POH (plán odpadového hospodářství)
dokument je připraven teď je v diskuzi v pracovní skupině
Zdar a sílu
H
Havíř-OFF
dokument je připraven teď je v diskuzi v pracovní skupině
Zdar a sílu
H
Havíř-OFF
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 4):
- Ivan Sirko, Lenka.Wagnerova, Adam.Skorepa, Mikulas.Ferjencik
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Seneca
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Tak tady je to stanovisko k Putnovi:
post214147.html#p214147
post214147.html#p214147
Vydej to prosím hned/zítra. Díky moc.Česká pirátská strana vyjadřuje znepokojení nad prezidentovým vyjádřením, že nehodlá jmenovat Martina C. Putnu profesorem. Vzhledem k tomu, že Martin C. Putna vyhověl požadavkům akademické obce k udělení tohoto titulu, bylo by těžké najít obhajitelné důvody pro nečinnost prezidenta Miloše Zemana, kterou vnímáme jako svévolné a hrubé porušení akademických svobod a nakročení k totalitním praktikám.
Vyjádření prezidenta je nepřijatelné z hlediska respektu k autonomii univerzit, stejně jako z hlediska respektu k osobním svobodám, pokud je důvodem prezidentova postoje nesouhlas s orientací a soukromými aktivitami Martina C. Putny. Obsah a okolnosti výroku pana prezidenta v této věci jsou značně sporné rovněž z hlediska kultivovaného vystupování, které by mělo být u hlavy státu samozřejmostí.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
- Ivo.Vlasaty
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Tak znovu, Lenko - pokud nefunguje MO, přestaň tlačit na Adama, má před zkouškami. Díky.
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Já Lenky stanovisko vydám, aby měl Adam čas se učit, když už oroduje i maminka.
Ale hned poté bych tady měl připravené stanovisko k programovému bodu Drogy, které měl dělat Michal Ketner (pěkně veřejně ho pokárám) a nakonec to psal Ivo Vašíček. Vydání bych viděl na zítra, pokud není fronta.
http://pad.pirati.cz/p/supkl
EDIT: Lenky stanovisko nevydám, protože to je fakt tak možná na facebook, ne?
Ale hned poté bych tady měl připravené stanovisko k programovému bodu Drogy, které měl dělat Michal Ketner (pěkně veřejně ho pokárám) a nakonec to psal Ivo Vašíček. Vydání bych viděl na zítra, pokud není fronta.
http://pad.pirati.cz/p/supkl
EDIT: Lenky stanovisko nevydám, protože to je fakt tak možná na facebook, ne?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
- Adam.Skorepa
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Maminka sice oroduje, ale já si zvládnu čas zorganizovat sám, děkuji za starost a snahu mi ulevit od povinností.
Konopí vydám, do kontaktu dám pravděpodobně někoho z předsednictva, když k danému bodu zatím není garant. Putnu nechám Víťovi.
Konopí vydám, do kontaktu dám pravděpodobně někoho z předsednictva, když k danému bodu zatím není garant. Putnu nechám Víťovi.
Author Sensei Tyrant Pervert
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12122
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31215 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Stanoviska programových garantů
Zeman filuta opět upřesnil důvody:
Dávam to sem, aby to nezapadlo a jestli to nechcete jeste aktualizovat, upravit.Prezident Miloš Zeman důrazně popřel, že by blokoval jmenování Martina C. Putny profesorem kvůli jeho sexuální orientaci. "Samozřejmě ne. Já plně respektuji právo na sexuální orientaci. Ale něco jiného je pochodovat v Praze s nápisem, cituji - katolické buzny zdraví Bátoru," řekl Zeman při příchodu na Žofínské fórum.
Zemanova mluvčí Hana Burianová iDNES.cz řekla, že vyjádření prezidenta pro Českou televizi nebylo správně pochopeno. Prezidentu Zemanovi podle ní vadí styl Putnova vystupování, rozhodně ne jeho sexuální orientace.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zeman-respektuje ... domaci_kop
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
- Vit.Konecny, trinitrofenol
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
- Vit.Konecny, Devilkin
Author Sensei Tyrant Pervert
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Stanoviska programových garantů
Konopí je super, ale opravdu nechápu, kdo a na základě čeho stanovil, jak dlouhé má být stanovisko. Stanovisko lze vyjádřit i holou větou, když na to přijde. MO je na odstřel, a to při vší úctě a vděčnosti Adamovi, že vše tak skvěle zvládá i ve zkouškovém období.
jen mě teď tak napadá (neberte si to nikdo osobně), že strana, která stojí na studentech, je ve zkouškovém období naprosto odepsaná.
A ještě ta pravidla...
jen mě teď tak napadá (neberte si to nikdo osobně), že strana, která stojí na studentech, je ve zkouškovém období naprosto odepsaná.
A ještě ta pravidla...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 3):
- Dominika.Michailidu, Libor.Spacek, Petr.Vileta