Boston- promo akce na veklého bratra?

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Když tak nějak z povzdálí sleduju akci "Bostonského teroru" kladu si stále více otázek? Qui bono? Celá kampaň mi připadá příliš profesionální. Jaké budou důsledky: Roste vůle veřejnosti pro ochotu nechat se sledovat kamerami. A to bez ohledu na to zda je ta akce zaplacená někým, kdo z toho bude mít užitek, nebo je akce fanatiků.
Pozn.: Dnes už existuje sw, který umí při určité kvalitě obrazu měřit puls lidí na základě vibrací a pohybů pokožky a vyvíjejí je sw, které dokáží z mimiky a "řeči těla" určovat emoční stav a predikovat reakce.
OFFTOPICPozn.: Také mne zaujal vývoj, při kterém nastalo v Bostonu, takový "demokratické stanné právo. Jak snadno lze zastrašit lidi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 6):
MilanM, Ivan Sirko, Libor.Spacek, Filip.Krska, Radek.Holodnak, Petr.Tresnak
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Petr.Nemecek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 586
Registrován: 22 led 2010, 11:40
Profese: IT - sítě a správa systémů
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 1202 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Petr.Nemecek »

Těžko soudit, nicméně napadají mě podobné myšlenky. Velice hezká je taky tahle statistika http://www.theweeklyconstitutional.com/ ... terrorists
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Nemecek za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Tak už začínám nabývat jistoty:http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2016 ... ho-vybuchu Teď ještě kdo si to objednal?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Ivan Sirko, Milan.Muller, Martin.Svadlenka
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Martin.Kaleta
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 431
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Martin.Kaleta »

ten kdo z toho bude nejvíce profitovat . jako kdysi když někdo zapálil říšský sněm v německu . spát jdeš svobodný a vstaneš do diktatury :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Ivan Sirko
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Karel Bilek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 393
Registrován: 06 dub 2012, 18:52
Profese: student
Dal poděkování: 420 poděkování
Dostal poděkování: 500 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Karel Bilek »

Myslím, že Boston je vymyšlené město.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Bilek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Ivan Sirko
Karel Bilek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 393
Registrován: 06 dub 2012, 18:52
Profese: student
Dal poděkování: 420 poděkování
Dostal poděkování: 500 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Karel Bilek »

Bez ironie - nemyslím si, že by to někdo celé řídil. Myslím si naopak, že reakce Bostonské policie byla trochu přehnaná. (Na druhou stranu jim trochu rozumím - ve chvíli, kdy se něco takového děje, je třeba první dělat rozhodnutí a pak o nich teprve diskutovat.)

Mimochodem, hezký komentář od RMS
http://pastebin.com/DVysCXPj
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Nemyslím si, že by to bylo připravené někým od FBI apod, nejsem přívržencem podobných teorií. Ale rozhodně souhlasím s tím, že se jim takováhle akce náramě hodí do krámu. Bezpečnost nadevše!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
Petr.Vileta
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Zdenek Stepanek píše:Nemyslím si, že by to bylo připravené někým od FBI apod, nejsem přívržencem podobných teorií. Ale rozhodně souhlasím s tím, že se jim takováhle akce náramě hodí do krámu. Bezpečnost nadevše!
Ono to nemusí být přímo připravené někým od FBI. Ono stačí pokud někdo v FBI přivře oko nad informací o připravovaném útoku. Z politických důvodů že to FBI zpětně posílí - kdo asi taky bude proti terorismu bojovat, že jo. Ututlat informaci že tomu FBI mohla zabránit není moc těžké.

Nicméně ten článek na ac24 fakt smrdí..

Na druhou stranu: proč zrovna teď? To by to FBI či Obama nemohli načasovat třeba před prezidentské volby, aby na tom Obama trhl nějaké politické body? Načasování mi na akci governmentu moc nesedí.

Zkrátka my máme jen domněnky a nepřímé indicie zatímco já jsem zvyklý dělat logické závěry z faktů. Nicméně governmentu se to rozhodně hodí, o tom žádná.

(stejně je to zvrácené že někdo si mne ruce nad takovým zabíjením náhodných nevinných lidí - vlastních spoluobčanů, jen aby jeho (zlo)čin mohl uspět :cry: )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Ivo.Vasicek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Homo Pyratus »

pred volbama nekam uz urcite dopadne ta atomovka z KLDR.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Vaclav.Legner
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Boston- promo akce na veklého bratra?

Příspěvek od Libor.Spacek »

Na druhou stranu: proč zrovna teď?
Teď zrovna je na pořadu odzbrojení občanů. Vždy nutná podmínka před nastolením diktatury. Tudíž čím větší hysterie a policejní akce kolem toho, tím lépe. Hlavně hodně ozbrojenců a přestřelek (a postřílení všech podezřelých).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 6):
Homo Pyratus, Martin.Shanil, Ivan Sirko, Ivo.Vasicek, Jindrich.Bartek, Martin.Svadlenka
Senilní dědouch a troll.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“