Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Svolat jednání o odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO?

PRO svolání - vedoucí nemá mou důvěru
4
9%
PROTI svolání - vedoucí má mou důvěru
38
81%
zdržuji se - vedoucí mi může být ukradenej
5
11%
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Martin.Smida »

Vojta Pikal má mou plnou důvěru. Kéž už by se celá situace uklidnila...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 3):
Radek.Holodnak, Petr.Bajgar, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Radek.Holodnak »

I já se připojuji se slovy plné podpory Vojtovi. Lidí, kteří se chovají takto profesionálně ačkoliv jsou neustálým cílem osobních a dost vulgárních útoků, je tu setsakramentsky málo. OFFTOPICA závidím mu jeho nervy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Pavel.Moravec, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Jiri Kaderavek píše:Mohl by si zde tedy Vojto zrekapitulovat a obhájit svou činnost, aby to nebyla jen taková fraška?
Díky.
Moc často necituji sám sebe, ale opravdu mne nezajímá názor můj, Skořepův nebo nikoho jiného. Vojta zde něco na můj popud rozjel, předpokládám, že má natolik respektu k CF, že to není jen ze srandy, chce (možná nechce nevím) tedy obhájit svůj mandát a já a jsem přesvědčen, že i vy ostatní chcete slyšet sebekritiku. Takže jej žádám, aby tento svůj krok vzal se vší vážností, protože jestli ne, tak já už nevím kdo jiný. A jestli tak učiní, tak za mne klobouk dolů, jen chci slyšet, že si je vědom, kde je problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvky (celkem 2):
Janek.Wagner, Dalibor.Zahora
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Jen metodicky - obvyklá struktura reportů:
1)co jsem měl v plánu a splnil jsem
2)co jsem měl v plánu a nesplnil jsem
3)co jsem neměl v plánu udělal jsem
4)co chci udělat (splnit) - vstup pro další report body 1 a 2
frekvence dle účelu
OFFTOPIComlouvám se za managerskou deformaci, tahle metoda je krutě vypovídající, a to i v případě když si člověk dělá jen sám pro sebe
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Kaderavek, Ondrej.Polansky, Dalibor.Zahora
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tedy, nejdříve k formě ankety - jaksi, fórum nemá v pravomoci někoho ve funkci potvrdit jen odvolat či zvolit. Z těchto formálních důvodů - a taky protože nechci, aby pokud se tu najde 50 lidí, kteří mi vyjádři podporu, nějaký předsedající škodolibě fórum svolal, které by pak nemělo o čem jednat, pokud bz mi nechtělo restartovat mandát, což bych skorem považoval za trest - je anketa v tomto tvaru.
Nejsem toho názoru, že by jsme měli svolávat jednání, pokud se nic neděje; vedoucí má podporu - jednání se má svolat, pokud ji nemá.
Mohl bych anketu kompletně reformulovat, ale pak by to nebyla anketa o svolání jednání a neměla by tu co dělat a zneužívat postavení vedoucího ao, abych zakázal moderátorům ji přemístit/odstranit - to bych mohl rovnou rezignovat, ne?

Co se týče toho jak to vypadá v AO, tak zatím spíše přežíváme - flikuje se nastavení fóra tak, aby jsme byly připraveni na všechny možnosti a furt je něco nového, předsedá se, celkem v pořádku, zavedl se registr místních sdružení, byly rozeslány podněty, vyčistily se základní skupiny oprávnění, aby TO mohlo nasadit nové systémy na wiki, řešíme různé individuální žádosti o nastavení, speciální fóra, moderace, mazání účtů a já nevím co všechno tu patří ke každodenní rutině.
Zakládají a registrují se MS, přihlášky apod. Prostě work as usual, podkopaná občas nějakým řádným flamem na fóru.
Žádný kvalitativní skok vpřed se zatím nekonal, i když se pár věcí chystá.
Snažím se po jednom nabírat nové dobrovolníky do AO na tyto jednotlivé rutiny, aby se práce rozložila a byl i čas na nějaký ten rozvoj a plánování.

EDIT: děkuji Ivovy za deformaci, příště to zkusím takhle. (IMHO ideal základ "návodu" na svodky - bo spousta těch, co je mají sát neví co do nich mají psát.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Pavel.Moravec
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jiri Kaderavek píše:... opravdu mne nezajímá názor můj, Skořepův nebo nikoho jiného. Vojta zde něco na můj popud rozjel, předpokládám, že má natolik respektu k CF, že to není jen ze srandy, chce (možná nechce nevím) tedy obhájit svůj mandát a já a jsem přesvědčen, že i vy ostatní chcete slyšet sebekritiku. Takže jej žádám, aby tento svůj krok vzal se vší vážností, protože jestli ne, tak já už nevím kdo jiný. A jestli tak učiní, tak za mne klobouk dolů, jen chci slyšet, že si je vědom, kde je problém.
Vážený kolego z Technického odboru, bylo by mnohem efektivnější pokud se budeš starat o fungování TO a přestaneš se povyšovat nad názory a vyjádřeními kolegů Pirátů. V.Pikal má dostatek respektu vůči CF a svým kolegům a není naprosto potřeba takovýchto laciných výzev. Obhajuje totiž svoji pozici vytrvalou, velice obětavou, náročnou a dobře všem kolegům viditelnou činností při vedení AO.
Takže si kolega může nechat klobouček na hlavičce a věnovat se tomu co je potřeba řešit v TO.
Protože jsme demokratickou stranou jsou názory členů podstatné a protože nejsme náboženskou sektou nepotřebjeme nějaké sebemrskačské divadélka. Potřebujeme efektivní splupráci mezi kolegy v našem malém pelotonu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Vaclav.Legner
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Konečně, už jsem myslel, že jsem zcela bezvýznamný :)
Vojtovi děkuji.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Pro mne je zásadní, že Vojta je jediný, kdo o to požádal. A RP stále mlčí nebo se vymlouvá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Ivan.Bartos »

vnitrostranicka-diskuze-f75/presunuto-o ... ml#p207615
Důvěru má, a platí to, co jsem napsal v linkovaném postu. Protože se několika lidem něco nelíbí a dokážou to roztočit až na půdu, není třeba podléhat panice. Pokud ovšem nemáte u sebe ručník!
Hezké gesto, zbytečné vlákno.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Stahuji podnět, založím si ho podle nových pravidel.
lock.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“