Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Moderátor: Predsedajici
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Vojta Pikal má mou plnou důvěru. Kéž už by se celá situace uklidnila...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 3):
- Radek.Holodnak, Petr.Bajgar, Petr.Vileta
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
I já se připojuji se slovy plné podpory Vojtovi. Lidí, kteří se chovají takto profesionálně ačkoliv jsou neustálým cílem osobních a dost vulgárních útoků, je tu setsakramentsky málo. 

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 3):
- Petr.Bajgar, Pavel.Moravec, Petr.Vileta
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Moc často necituji sám sebe, ale opravdu mne nezajímá názor můj, Skořepův nebo nikoho jiného. Vojta zde něco na můj popud rozjel, předpokládám, že má natolik respektu k CF, že to není jen ze srandy, chce (možná nechce nevím) tedy obhájit svůj mandát a já a jsem přesvědčen, že i vy ostatní chcete slyšet sebekritiku. Takže jej žádám, aby tento svůj krok vzal se vší vážností, protože jestli ne, tak já už nevím kdo jiný. A jestli tak učiní, tak za mne klobouk dolů, jen chci slyšet, že si je vědom, kde je problém.Jiri Kaderavek píše:Mohl by si zde tedy Vojto zrekapitulovat a obhájit svou činnost, aby to nebyla jen taková fraška?
Díky.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvky (celkem 2):
- Janek.Wagner, Dalibor.Zahora
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Jen metodicky - obvyklá struktura reportů:
1)co jsem měl v plánu a splnil jsem
2)co jsem měl v plánu a nesplnil jsem
3)co jsem neměl v plánu udělal jsem
4)co chci udělat (splnit) - vstup pro další report body 1 a 2
frekvence dle účelu

1)co jsem měl v plánu a splnil jsem
2)co jsem měl v plánu a nesplnil jsem
3)co jsem neměl v plánu udělal jsem
4)co chci udělat (splnit) - vstup pro další report body 1 a 2
frekvence dle účelu

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
- Jiri.Kaderavek, Ondrej.Polansky, Dalibor.Zahora
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Tedy, nejdříve k formě ankety - jaksi, fórum nemá v pravomoci někoho ve funkci potvrdit jen odvolat či zvolit. Z těchto formálních důvodů - a taky protože nechci, aby pokud se tu najde 50 lidí, kteří mi vyjádři podporu, nějaký předsedající škodolibě fórum svolal, které by pak nemělo o čem jednat, pokud bz mi nechtělo restartovat mandát, což bych skorem považoval za trest - je anketa v tomto tvaru.
Nejsem toho názoru, že by jsme měli svolávat jednání, pokud se nic neděje; vedoucí má podporu - jednání se má svolat, pokud ji nemá.
Mohl bych anketu kompletně reformulovat, ale pak by to nebyla anketa o svolání jednání a neměla by tu co dělat a zneužívat postavení vedoucího ao, abych zakázal moderátorům ji přemístit/odstranit - to bych mohl rovnou rezignovat, ne?
Co se týče toho jak to vypadá v AO, tak zatím spíše přežíváme - flikuje se nastavení fóra tak, aby jsme byly připraveni na všechny možnosti a furt je něco nového, předsedá se, celkem v pořádku, zavedl se registr místních sdružení, byly rozeslány podněty, vyčistily se základní skupiny oprávnění, aby TO mohlo nasadit nové systémy na wiki, řešíme různé individuální žádosti o nastavení, speciální fóra, moderace, mazání účtů a já nevím co všechno tu patří ke každodenní rutině.
Zakládají a registrují se MS, přihlášky apod. Prostě work as usual, podkopaná občas nějakým řádným flamem na fóru.
Žádný kvalitativní skok vpřed se zatím nekonal, i když se pár věcí chystá.
Snažím se po jednom nabírat nové dobrovolníky do AO na tyto jednotlivé rutiny, aby se práce rozložila a byl i čas na nějaký ten rozvoj a plánování.
EDIT: děkuji Ivovy za deformaci, příště to zkusím takhle. (IMHO ideal základ "návodu" na svodky - bo spousta těch, co je mají sát neví co do nich mají psát.)
Nejsem toho názoru, že by jsme měli svolávat jednání, pokud se nic neděje; vedoucí má podporu - jednání se má svolat, pokud ji nemá.
Mohl bych anketu kompletně reformulovat, ale pak by to nebyla anketa o svolání jednání a neměla by tu co dělat a zneužívat postavení vedoucího ao, abych zakázal moderátorům ji přemístit/odstranit - to bych mohl rovnou rezignovat, ne?
Co se týče toho jak to vypadá v AO, tak zatím spíše přežíváme - flikuje se nastavení fóra tak, aby jsme byly připraveni na všechny možnosti a furt je něco nového, předsedá se, celkem v pořádku, zavedl se registr místních sdružení, byly rozeslány podněty, vyčistily se základní skupiny oprávnění, aby TO mohlo nasadit nové systémy na wiki, řešíme různé individuální žádosti o nastavení, speciální fóra, moderace, mazání účtů a já nevím co všechno tu patří ke každodenní rutině.
Zakládají a registrují se MS, přihlášky apod. Prostě work as usual, podkopaná občas nějakým řádným flamem na fóru.
Žádný kvalitativní skok vpřed se zatím nekonal, i když se pár věcí chystá.
Snažím se po jednom nabírat nové dobrovolníky do AO na tyto jednotlivé rutiny, aby se práce rozložila a byl i čas na nějaký ten rozvoj a plánování.
EDIT: děkuji Ivovy za deformaci, příště to zkusím takhle. (IMHO ideal základ "návodu" na svodky - bo spousta těch, co je mají sát neví co do nich mají psát.)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Pavel.Moravec
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Vážený kolego z Technického odboru, bylo by mnohem efektivnější pokud se budeš starat o fungování TO a přestaneš se povyšovat nad názory a vyjádřeními kolegů Pirátů. V.Pikal má dostatek respektu vůči CF a svým kolegům a není naprosto potřeba takovýchto laciných výzev. Obhajuje totiž svoji pozici vytrvalou, velice obětavou, náročnou a dobře všem kolegům viditelnou činností při vedení AO.Jiri Kaderavek píše:... opravdu mne nezajímá názor můj, Skořepův nebo nikoho jiného. Vojta zde něco na můj popud rozjel, předpokládám, že má natolik respektu k CF, že to není jen ze srandy, chce (možná nechce nevím) tedy obhájit svůj mandát a já a jsem přesvědčen, že i vy ostatní chcete slyšet sebekritiku. Takže jej žádám, aby tento svůj krok vzal se vší vážností, protože jestli ne, tak já už nevím kdo jiný. A jestli tak učiní, tak za mne klobouk dolů, jen chci slyšet, že si je vědom, kde je problém.
Takže si kolega může nechat klobouček na hlavičce a věnovat se tomu co je potřeba řešit v TO.
Protože jsme demokratickou stranou jsou názory členů podstatné a protože nejsme náboženskou sektou nepotřebjeme nějaké sebemrskačské divadélka. Potřebujeme efektivní splupráci mezi kolegy v našem malém pelotonu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
- Vaclav.Legner
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Konečně, už jsem myslel, že jsem zcela bezvýznamný
Vojtovi děkuji.
Vojtovi děkuji.
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Pro mne je zásadní, že Vojta je jediný, kdo o to požádal. A RP stále mlčí nebo se vymlouvá.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
vnitrostranicka-diskuze-f75/presunuto-o ... ml#p207615
Důvěru má, a platí to, co jsem napsal v linkovaném postu. Protože se několika lidem něco nelíbí a dokážou to roztočit až na půdu, není třeba podléhat panice. Pokud ovšem nemáte u sebe ručník!
Hezké gesto, zbytečné vlákno.
Důvěru má, a platí to, co jsem napsal v linkovaném postu. Protože se několika lidem něco nelíbí a dokážou to roztočit až na půdu, není třeba podléhat panice. Pokud ovšem nemáte u sebe ručník!
Hezké gesto, zbytečné vlákno.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Vojtěcha Pikala z funkce vedoucího AO
Stahuji podnět, založím si ho podle nových pravidel.
lock.
lock.