Tomáš Karban

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Tomáš Karban

Příspěvek od Radek.Holodnak »

PŘIJAT - čeká na zaplacení

Původní post: zajemci-o-clenstvi-ustecky-kraj-f448/to ... 16172.html
Tomas Karban píše:Kdo jste ?

Dobrý den, jmenuji se Tomáš Karban, je mi 24 let a pocházím ze Žatce. Vystudoval jsem Všeobecné osmileté Gymnázium v Žatci. Momentálně jsem nezaměstnaný, protože podstupuji dlouhodobou léčbu, která je bohužel s výkonem jakékoliv práce neslučitelná. Po jejím skončení se budu stěhovat zpět do Prahy, nicméně Žatec je pro mě stále městem, ve kterém jsem vyrostl a pro které bych chtěl něco udělat.

Již delší dobu sleduji dění okolo vaší strany a vaše názory i postoje jsou mi velmi blízké. Myslím, že nadešel čas, aby se do politického dění zapojila nová strana. Strana, která má jasný program. Strana, která nemlží, ale koná. Strana, které nejde o trafiky, ale o lidi.

Proto bych se k vám rád tímto připojil. Nedokážu už nečinně přihlížet, kam směřuje náš stát, nedokážu sledovat úpadek morálky, rezignaci občanů na současné politické dění a očividné rozkrádání státu v přímých přenosech v televizi, která nás masíruje katastrofickými scénáři, ale nenabízí řešení.


Co nám můžete nabídnout ?

- velmi dobrá znalost ČJ a AJ, slovem i písmem (co se AJ týče, tak jsem pracoval v mezinárodní firmě, která spadala pod region Severní Ameriky, dříve jsem také pracoval jako lektor na Soukromé jazykové škole MEDOU v Chomutově, nemám problém s rodilými mluvčími, dokážu tlumočit a plynule přepínat mezi oběma jazyky)

- práce se zvukem (hraji na několik nástrojů, zabývám se skládáním, kompozicí a aranžemi celkově, v neposlední řadě mám zkušenosti i s produkcí, zvukovými efekty, čištění nahrávek od šumu atd.)

- zkušenosti s grafikou (nic světoborného, ale pokud chcete logo, ikony, není problém)

- záliba v designu (rád analyzuji weby a nabízím konstruktivní návrhy a řešení v zájmu zlepšení kvality daných webů)

- propagace (dejte mi den a zahltím internet tak, že i děti v MŠ budou vědět, že existují Piráti)

- oficiální zprávy, přepisy, korekce textu (neříkám, že je to nutné, ale pokud by jste měli zájem, jdu do toho)

- organizační schopnosti (dříve jsem organizoval pár hudebních akcí, v případě potřeby jsem schopen zařídit cokoliv a jakkoliv)

- diplomatické schopnosti (dokážu uklidnit situaci, někdy i zabráním tomu, aby si někdo dal přes hubu, dokážu vyjednávat s chladnou hlavou, problémy řeším slušně, pokud je to možné, nejsem konfliktní člověk, naopak jsem příznivcem věcné, ale klidné diskuze)


Máte nějaké dokumenty, kterými můžete podložit vaše znalosti a dovednosti ?

V příloze vám zasílám svůj životopis v ČJ i AJ a také osvědčení z kurzů a referenci od rodilého mluvčího z doby, kdy jsem byl lektorem angličtiny v MEDOU. Pokud se vám zdá, že je tam nějak málo prací, je to tím, že jsem dlouhodobě nemocný. I přesto chci něčím přispět, chci být politicky aktivní a chci najít cestu, kterou se může náš stát vydat, aby lidé ráno nevstávali s pocitem nejistoty, ale naopak vstávali motivovaní, spokojení a vytvářeli hodnoty, na kterých opravdu záleží.


Chcete nám něco vzkázat na závěr, popřípadě doplnit nějaké informace ?

Rozhodně bych chtěl pozdravit Radka Holodňáka, Tomáše Weidische a Víťu Konečného, díky kterým jsem se seznámil s vaší stranou. Co se informací týče, napsal jsem vše, na co jsem si vzpomněl. Předem vám děkuji za vaše stanovisko ohledně mého přijetí do strany.

S pozdravem

- Tomáš Karban
Životopis + CV + Přílohy (2013).rar
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Tomáš Karban

Příspěvek od Radek.Holodnak »

PŘIJAT

prosím o zamčení
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Žatec - Louny“