Článek do novin??

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
duvi
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Článek do novin??

Příspěvek od duvi » 28 dub 2009, 15:08

Zdravím všechny,

mam moznost nechat otisknout clanek o CPS v nekterych stredoskolskych novinach po Ostrave a mozna take v nekolik malo tydenicich, mesicnicich co zde vychazeji. Pokud by se toho nekdo ujmul a napsal nejaky clanek, nemusi to byt nejaky roman, o CPS, ktery by se dal vytisknout, pak by nemel byt problem se zverejnenim. Pro nas slohove mene zdatne je to nadlidsky ukol :roll:
Leila Macečková

Ondrej Malek
Profese: _
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek do novin??

Příspěvek od Ondrej Malek » 28 dub 2009, 16:38

Myslím, že to je zajímavý nápad. Mám pocit, ale nejsem si tím jistý, že více periodik (hlavně tedy těch menších) by o takový článek mohlo mít zájem. Obzvlášť pokud by byl psán čtivou a zajímavou formou.
Jenom mě tak napadá, zda by nebylo lepší s tím ještě pár měsíců počkat. Aby na něj lidé do voleb zbytečně nezapomněli.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 23398 poděkování
Dostal poděkování: 11179 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 28 dub 2009, 22:31

Dekujeme za nabidku, jen zcela nachapu zda si mame clanek napsat sami jako selfpromo.
At ho bude psat kdokoli potrebujeme vedet termin a velikost clanku, uvitak bych rovnez presnou informaci o jake periodikum se jedna, takze prosim upresnit. Diky
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

duvi

Příspěvek od duvi » 29 dub 2009, 08:50

Ondřej píše:Jenom mě tak napadá, zda by nebylo lepší s tím ještě pár měsíců počkat. Aby na něj lidé do voleb zbytečně nezapomněli.
Ono než se zařídí, aby článek šel do tisku, tak to také chvíli potrvá, ale když už má vyjít potřebujeme mít v rukách článek hotový. Vzhledem k tomu že menší periodika vychází cca měsíčně i co tři měsíce, bylo by asi dobré oslovovat již teď.
Dalibor Záhora píše:jen zcela nachapu zda si mame clanek napsat sami jako selfpromo.
Pro středoškolské noviny by to bylo asi nejlepší a u městských periodik záleží jak se s nimi dohodnu , ale většinou nemají probllém vytisknout již napsaný článek - to teda z mé zkušenosti.
Dalibor Záhora píše:At ho bude psat kdokoli potrebujeme vedet termin a velikost clanku, uvitak bych rovnez presnou informaci o jake periodikum se jedna, takze prosim upresnit.
Jedná se většinou o radniční noviny, tedy s těmi co jsem doteď spolupracovala, odpoledne zkusím někde pohledat seznam. Termin a velikost uz pak zalezi od jednotlivych vydvatelu, takze je asi zkusim co nejdrive oslovit a ziskat tyto informace. Co se jedna stredoskolskych novin mohlo by se dostat mista i cca jedne A4.
Leila Macečková

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 29 dub 2009, 11:05

dobre, stejne musime pripravit nejake zakladni informace o nas, tak jakmile budou dam vedet, pokud by horel nejaky termin, ozvi se mi prosim pres SZ, dekujeme za podporu
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 29 dub 2009, 12:09

Budou-li žádané, rád nabídnu své služby k sepsání stranického intra.
Author Sensei Tyrant Pervert

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 29 dub 2009, 12:12

Melegant: diky za nabidku, budeme radi,
vse co je o nas znamo je verejne na webu nebo v clancich, pokud mas nejake dotazy, ptej se bud zde nebo pres SZ
proste mas nasi duveru, s napetim ocekavame prvni text

Pavel Casar

Příspěvek od Pavel Casar » 29 dub 2009, 12:51

Dělal jsem tři roky redaktora v regionálním tisku a tak odhaduji, že takový standardní profilový článek o politickém subjektu bude každá redakce tlačit do placené inzerce. Za článek velký jako dlaň se před pár lety platívalo 2 - 4000 Kč za jedno vydání někde vlevo dole v rohu strany. Pokud se chceme prosadit do tradičního zpravodajství, musí se stát nějaká událost. Teď se nabízí blížící se registrace strany, později ustavující sněm nebo něco podobného. S obecním tiskem to nebude jednodušší, když si uvědomíme, kdo na těch radnicích sedí. Ty noviny jsou většinou jejich hlásné trouby. Nadějnějším řešením bývá forma rozhovoru s nějakým představitelem strany, to se někdy prosadí i fotka k článku. Logo prakticky nikdy, to jenom placeně před volbami.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 29 dub 2009, 13:25

Diky za upresneni. I kdyz, je to mene pravdepodobne, ze nekdo neco otiskne zdarma, je dobre mit alepson nejake podklady.

Pavel Casar

Příspěvek od Pavel Casar » 29 dub 2009, 13:28

To je jasný. Při kompletaci propagačních materiálů jako když najdeme.

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“