INDECT - protest
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
INDECT - protest
Zdarec
Takže s Ivánkem máme na starost projekt INDECT resp. příprava protestní akce na konci února.
zde je odkaz na pracovní pad http://piratepad.net/project-indect
Takže s Ivánkem máme na starost projekt INDECT resp. příprava protestní akce na konci února.
zde je odkaz na pracovní pad http://piratepad.net/project-indect
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: INDECT - protest
Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: INDECT - protest
(S tím masopustem bychom vypadali trochu jako nedouci. A stejně by těch masek přišlo málo.) Alternativní návrh: na vynášení Morany je to zase trochu brzo, přesto si myslím, že to je menší fail než masopust. Tedy vyrobit třeba maketu kamery nebo postavu s kamerou místo hlavy a zapálenou ji odhodit do řeky.Ondrej Profant píše:Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 5):
- Dominika.Michailidu, Lydie.Bartosova, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Zdenek.Stepanek, Lukas.Dubec
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: INDECT - protest
Myslím si že jak masopust tak morena je blbost. mi jdem protestovat i když asi zase bude prd, jelikož i když jsem dal podmět tak se nic neděje a Praha na to zase seretrinitrofenol píše:(S tím masopustem bychom vypadali trochu jako nedouci. A stejně by těch masek přišlo málo.) Alternativní návrh: na vynášení Morany je to zase trochu brzo, přesto si myslím, že to je menší fail než masopust. Tedy vyrobit třeba maketu kamery nebo postavu s kamerou místo hlavy a zapálenou ji odhodit do řeky.Ondrej Profant píše:Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: INDECT - protest
V JmK planujeme protest proti INDECT v patek 15.3. pri vyroci obsazeni CSR. Uz jsou totiz naplanovany protesty i v jinych mestech (minimalne ted vim o Pardubicich, poradaji je anonymous).
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: INDECT - protest
Ty protesty se mají odehrát celosvětově 23., ale čím častěji se bude nějaký protest pořádat, tím líp. Asi.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
- Ondrej.Profant
Author Sensei Tyrant Pervert
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: INDECT - protest
Je nejaky odkaz? Udalosti FB a tak.. moc jsem toho nenasel..
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: INDECT - protest
Sám to dělat nebudu bych se asi pos......... a aktivita členů v Praze je zatím celkem nulová
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: INDECT - protest
nebude pak zase promítání v crossu? přimlouvám se za Nepřítele státu (G.Hackman, w.smith).. a nemůžu najít ty videa o šmírování, jak v nich hraje roy a kopač?
77S 2I 3I 3I
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: INDECT - protest
Takže z vlákna ve Vnitrostranické diskuzi (je mi jasné, že to bylo buď přehlédnuto, nebo ignorováno):
3) je mi putna, masopust mi přišel ok, já rozhodně v masce přijdu a na nikoho se ohlížet nebudu. Navrhl bych klidně zase pochod k Hradu (náplň akce si každý kraj řeší po svém, je zbytečné a hloupé to centralizovat, prostě ať každá posádka udělá něco, co jí přijde užitečné/zábavné/whatever).
4) je na Ivanovi a Michalovi, protože se k tomu na schůzi přihlásili.
Přestaňte fňukat.
1) a 2) udělám (letáky budou na začátku příštího týdne, tiskovku připravím a dám Daně, aby ji publikovala pár dní před konáním akce). Každopádně platí, že čím více různorodého a originálního grafického materiálu budeme mít, tím líp. Můžeme pak dělat dlouhodobou masáž na soc. sítích skrze různé verze zvacích posterů.Adam Skorepa píše:23.2.2013 se odehraje další ze série protestů proti INDECT, TrapWire a dalším pokusům o státní (či mezinárodní) dohled nad obyvateli. Zde připojuji překlad video výzvy od českých Anonů, asi jste o ni už zakopli:
Jako Piráti bychom měli opět něco připravit, zřejmě by to šlo i spojit se vzpomínkovou akcí za Aarona Swartze (zapalování svíček, poukázání na zla kopírovacího monopolu, v ohrožení ze strany establishmentu se může ocitnout každý z nás, atp.). 20.10.2012 se Piráti jako jediní v republice do realizace protestů pustili (ačkoliv většina lidí stejně chlastala na volebním štábu), měli bychom v tom pokračovat.
Chtělo by to vyřešit následující úkony:
1) Připravit tiskovku k tématu
2) Udělat zvací leták určený pro využití na soc. sítích
3) Vymyslet formát akce a konkrétní program
4) Zajistit zábor pro daný den
3) je mi putna, masopust mi přišel ok, já rozhodně v masce přijdu a na nikoho se ohlížet nebudu. Navrhl bych klidně zase pochod k Hradu (náplň akce si každý kraj řeší po svém, je zbytečné a hloupé to centralizovat, prostě ať každá posádka udělá něco, co jí přijde užitečné/zábavné/whatever).
4) je na Ivanovi a Michalovi, protože se k tomu na schůzi přihlásili.
Přestaňte fňukat.
Author Sensei Tyrant Pervert