INDECT - protest

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

INDECT - protest

Příspěvek od Michal Krause »

Zdarec

Takže s Ivánkem máme na starost projekt INDECT resp. příprava protestní akce na konci února.

zde je odkaz na pracovní pad http://piratepad.net/project-indect
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: INDECT - protest

Příspěvek od trinitrofenol »

Ondrej Profant píše:Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).
(S tím masopustem bychom vypadali trochu jako nedouci. A stejně by těch masek přišlo málo.) Alternativní návrh: na vynášení Morany je to zase trochu brzo, přesto si myslím, že to je menší fail než masopust. Tedy vyrobit třeba maketu kamery nebo postavu s kamerou místo hlavy a zapálenou ji odhodit do řeky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 5):
Dominika.Michailidu, Lydie.Bartosova, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Zdenek.Stepanek, Lukas.Dubec
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Michal Krause »

trinitrofenol píše:
Ondrej Profant píše:Připomínám, že jsme na schůzi mluvili o tom, že bychom to zorganizovali jako masopust. I když to již bude po popeleční středě (ta je dle Wiki 13. 2.).
(S tím masopustem bychom vypadali trochu jako nedouci. A stejně by těch masek přišlo málo.) Alternativní návrh: na vynášení Morany je to zase trochu brzo, přesto si myslím, že to je menší fail než masopust. Tedy vyrobit třeba maketu kamery nebo postavu s kamerou místo hlavy a zapálenou ji odhodit do řeky.
Myslím si že jak masopust tak morena je blbost. mi jdem protestovat i když asi zase bude prd, jelikož i když jsem dal podmět tak se nic neděje a Praha na to zase sere
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

V JmK planujeme protest proti INDECT v patek 15.3. pri vyroci obsazeni CSR. Uz jsou totiz naplanovany protesty i v jinych mestech (minimalne ted vim o Pardubicich, poradaji je anonymous).
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Ty protesty se mají odehrát celosvětově 23., ale čím častěji se bude nějaký protest pořádat, tím líp. Asi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Ondrej.Profant
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Je nejaky odkaz? Udalosti FB a tak.. moc jsem toho nenasel..
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Michal Krause »

Sám to dělat nebudu bych se asi pos......... a aktivita členů v Praze je zatím celkem nulová
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 3515
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 7685 poděkování
Dostal poděkování: 5946 poděkování

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

nebude pak zase promítání v crossu? přimlouvám se za Nepřítele státu (G.Hackman, w.smith).. a nemůžu najít ty videa o šmírování, jak v nich hraje roy a kopač?
77S 2I 3I 3I
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: INDECT - protest

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Takže z vlákna ve Vnitrostranické diskuzi (je mi jasné, že to bylo buď přehlédnuto, nebo ignorováno):
Adam Skorepa píše:23.2.2013 se odehraje další ze série protestů proti INDECT, TrapWire a dalším pokusům o státní (či mezinárodní) dohled nad obyvateli. Zde připojuji překlad video výzvy od českých Anonů, asi jste o ni už zakopli:



Jako Piráti bychom měli opět něco připravit, zřejmě by to šlo i spojit se vzpomínkovou akcí za Aarona Swartze (zapalování svíček, poukázání na zla kopírovacího monopolu, v ohrožení ze strany establishmentu se může ocitnout každý z nás, atp.). 20.10.2012 se Piráti jako jediní v republice do realizace protestů pustili (ačkoliv většina lidí stejně chlastala na volebním štábu), měli bychom v tom pokračovat.

Chtělo by to vyřešit následující úkony:
1) Připravit tiskovku k tématu
2) Udělat zvací leták určený pro využití na soc. sítích
3) Vymyslet formát akce a konkrétní program
4) Zajistit zábor pro daný den
1) a 2) udělám (letáky budou na začátku příštího týdne, tiskovku připravím a dám Daně, aby ji publikovala pár dní před konáním akce). Každopádně platí, že čím více různorodého a originálního grafického materiálu budeme mít, tím líp. Můžeme pak dělat dlouhodobou masáž na soc. sítích skrze různé verze zvacích posterů.
3) je mi putna, masopust mi přišel ok, já rozhodně v masce přijdu a na nikoho se ohlížet nebudu. Navrhl bych klidně zase pochod k Hradu (náplň akce si každý kraj řeší po svém, je zbytečné a hloupé to centralizovat, prostě ať každá posádka udělá něco, co jí přijde užitečné/zábavné/whatever).
4) je na Ivanovi a Michalovi, protože se k tomu na schůzi přihlásili.

Přestaňte fňukat.
Author Sensei Tyrant Pervert
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“