V této anketě/vláknu opovídejte pouze k tématu/doplnění anketních otázek (tj. za jakých podmínek by jste si vzali pirátský tarif ) a odpovědější
Pro ostatní ( diskuze o IP aj. řešeních) použijte původní vlákno.
Předběžně zjištěné možnosti (zatím 2 ze všech oprátorů):
HLAS - všude zhruba stejně, nabídka zatím:
560,-Kč +DPH za neomezené volání vždy všude.
Ostatní tarify všechny za 1,-Kč +DPH/min (učto sec/min podle operátora).
Mezi sebou samozřejmě vždy zdarma.
SMS - nevím, bo jsem se nezeptal přímo, sry (ale vždy nadstandardní podmínky).
DATA - největší rozdíly, ale neomezený tarif (zatím) ne,
. Max 15GB bez FUP/měsíc, cena - podle objemu dat,(ale i 15GB vždy pod 1k. Těžší vyjednávání-záleží hodně na zájmu - taky jeden důvod k anketě).
SPECIALITY - neomezené volání v rámci evropy, výrazně výhodnější data v EU, volné minuty na roaming v rámci tarifu.
Souhrn:
+ hodně nadstandard
- smlouva na piráty (jako firenmí tel.)
Pokračovat v jednání má smysl jedině když bude zájem, + dostatečná poptávka, + je nutné vědět co přesně chceme.
