Pirátský mobilní tarif

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.

Anketa k vláknu mobil pro piráty

Mám zájem o pirátský mobilní tarif, když bude výhodný - nová SIM
3
7%
Mám zájem o pirátský mobilní tarif,když bude výhodný - převedu svou stávajíci SIM
21
51%
Mám zájem o pirátský mobilní tarif jedině bez závazku, s menšími výhodami
9
22%
Nemám zájem, nikdy bych do toho nešel
8
20%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Anketa je k tomuto vláknu.

V této anketě/vláknu opovídejte pouze k tématu/doplnění anketních otázek (tj. za jakých podmínek by jste si vzali pirátský tarif ) a odpovědější :twisted: piráti (tj. RP,RV,Vedoucí odborů,PKS ap.) nechť prezentují svůj názor na smlouvu s operátorem.
Pro ostatní ( diskuze o IP aj. řešeních) použijte původní vlákno.

Předběžně zjištěné možnosti (zatím 2 ze všech oprátorů):

HLAS - všude zhruba stejně, nabídka zatím:

560,-Kč +DPH za neomezené volání vždy všude.
Ostatní tarify všechny za 1,-Kč +DPH/min (učto sec/min podle operátora).
Mezi sebou samozřejmě vždy zdarma.

SMS - nevím, bo jsem se nezeptal přímo, sry (ale vždy nadstandardní podmínky).

DATA - největší rozdíly, ale neomezený tarif (zatím) ne, OFFTOPICresp. jen pro BlackBerry.
Max 15GB bez FUP/měsíc, cena - podle objemu dat,(ale i 15GB vždy pod 1k. Těžší vyjednávání-záleží hodně na zájmu - taky jeden důvod k anketě).

SPECIALITY - neomezené volání v rámci evropy, výrazně výhodnější data v EU, volné minuty na roaming v rámci tarifu.

Souhrn:
+ hodně nadstandard
- smlouva na piráty (jako firenmí tel.)

Pokračovat v jednání má smysl jedině když bude zájem, + dostatečná poptávka, + je nutné vědět co přesně chceme.

OFFTOPICV PO něco potřebujem, v ZO zájem taky, JMK též, ostatní právě zjišťuju 8-) .
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Robert.Adamek »

Předpokládám že se jedná o vytvoření "virtuálu" na některé z existující sítí. Potřeboval bych ještě info na které.
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Uvidíme, zatím zdá se, vede vodafon, ale u TM jsem nebyl a vůbe je to otevřená věc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Robert.Adamek
Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Tomas Babicky »

Doporučuju Vodafone po všech stránkách. Tarif je dobrý nápad, ale cenu za paušál by bylo fajn ještě zkusit posunout trochu níž. Neomezené volání všude, sms za 1Kč a data bez FUP, to zní solidně.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ja mam hodne stary tarif Vodafone za 130 Kc/mesic s 20 volnymi minutami a malokdy provolam vic. Takze pokud by byl nejaky podobne levny tarif, samozrejme s drazsi minutou, tak bych do toho sel take. Ale skok ze 130 Kc na 560 Kc za mesic je na me moc velky.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

aha, ehm, chci říci výborně - pište víc, ať můžu opravovat to, co jsem napsal asi nesrozumitelně, tedy:

560,-Kč + DPH OFFTOPIC(a neporovnávejte to na koruny - zaokrouhluju, bo přesně to stejně budeme vědět az podle zájmu a tedy celkového objemu - prováděl jsem opravdu jen první oťukání) je za neomezený tarif (a nemusíme se s tím už počítat)

ale ten kdo nepotřebuje tolik volat si může zvolit tarif omezený cenou 1,- Kč/min + DPH, ničím jiným (tedy například 0,- polatek za tarif+žádné volné minuty=platím co provolám).

OFFTOPICVlastně záleží na pirátské straně jak to udělá, protože obvyklé řešení je, že se stanoví celkový poplatek za všecny služby dohromady - pak si to lidi rozeberou některým možným způsobem - z5ně nebo dopředu si řeknou že provolávají cca 300,-...atd. - To event. bude stejně záležet asi na vedoucím FO ;) nejvíc, ne?

Ještě mě napadá upřesnění - data, co jsem psal nejou v ceně toho tarifu ( :( ), ale navíc k hlasové službě . Yase na druhé straně je to jednoduché pro tablet ap. (druhá SIM, nebo tedy přidat 0,6 - 15GB k hlasu).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Petr.Bajgar
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ještě chci upozornit, že jeden náš příznivec také jedná s O2 a Vodafone o tom samém. Zatím komunikujeme pouze přes SZ a konkrétní nabídku zatím nemám. No tak uvidíme, kdo dostane lepší nabídku. :)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Ivan Sirko »

Jedna-té ze špatným operátorem. Jdete za BISkou :lol:

Tam jé to všechno skoro zadara!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvek:
Robert.Adamek
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Petr Vileta píše:Ještě chci upozornit, že jeden náš příznivec také jedná s O2 a Vodafone o tom samém. Zatím komunikujeme pouze přes SZ a konkrétní nabídku zatím nemám. No tak uvidíme, kdo dostane lepší nabídku. :)
Slyšel jsem, myslím že je dobré zkusit víc možností (zvl. jestli do toho vidí) - ale od VF asi nic nedostane - prý budou jednat jen s jedním člověkem a vybrali si mě.
O2 nevim - jen mě včera přišel mail že mě předávají na jiné odd.
Uživatelský avatar
volani.webnode.cz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 24 srp 2010, 06:20
Profese: Nezaměstnaný-prekérní práce-PéCévál
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský mobilní tarif

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Bude to i pro příznivce?
Jedná někdo i s u-fonem (běžný ceny má dobrý)?
Je možné domluvit i více variant? (neomezeně, středně, pro socky)?
Tito uživatelé poděkovali autorovi volani.webnode.cz za příspěvek:
Tomas Babicky
Ⓐ☮
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“