Rezignace

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Rezignace

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Jelikož v Pirátské straně nefunguje právo,kolegialita ani selský rozum,nad prací převažuje agresivita,pomluvy a další komploty a jelikož se tento stav nemění a nejsou byť náznaky na změnu,rezignuji tímto na pozici předsedy MS Havířov.

Hlavním důvodem je,že v Pirátské straně se nemáte jak v rozumných mezích dovolati svých práv.Činovníci orgánu jako je KK lžou,vymýšlejí si důkazy,případně důkazy tutlají.Viz. podatelna-kontrolni-komise-f233/pristup ... 14783.html kdy jsem do dnešního dne nedostal žádné podklady,přitom zcela jistě vím a je možné to doložit,že členové KK se mailem dotazovali na mé členství ve VV,jelikož,ale byla pro ně informace kterou získali nepohodlná,tento důkaz nebrali v potaz a předali celý případ RK na základě důkazů jedna paní povídala.O tom,že se KK ani nepokoušela mne o započetí šetření řádně informovat ani nemluvím.Na tomto příkladu je vidět,že KK postačí k vláčení kohokoli bahnem,jen nepodložená pomluva.

Podobnou zkušenost mám i s RK.Instituce jež by mněla být nezávislá a vzorem pirátstvu mne vlastně již odsoudila,viz rozhodci-komise-f192/rizeni-rk-21-2012- ... 13932.html , rozhodci ani náznakem nerespektují presumci neviny,ani v nejmenším nerespektují náš právní řád,jež pošlapávají nesmyslnými požadavky typu dodej na sebe důkazy.
Vrcholem je,že RK neukončila do dnešního dne řízení i když má neprůstřelné důkazy svědčící,že jsem nikdy nebyl členem VV.

Nejvíce mne ale žere fakt,že KK i RK záměrně podupává mé neměnné právo na spravedlivý proces a to tím,že mi neumožnili už od počátku řízení náhled do spisu o řízení a také mi odmítli seznámit se s důkazy.Toto je pošlapání základu demokracie.Nejsměšnější jsou výmluvy KK i RK,že proti mé osobě vlastně žádné důkazy nejsou!!

B.Svorník
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Nic no
nemá cenu cokoli psát říkat.

Tvoje rozhodnutí jistě všichni akceptují

za sebe jen Bohužel no
:!:
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Martin.Kaleta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 432
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Beru na vědomí . Jen mě utěšuje že to není rezignace definitivní ,ale jen na funkci .Tu naštěstí k práci nepotřebujem .
předpokládám že na další schuzi to nějak dořešíme. za mě jen --je to škoda , ale docela to chápu .
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Ivan Bartos píše:Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
nevím nechtěli by jste ekoterorismus vyřadit ze slovníku předsedo trochu mi pokulhává zrovna v tomto smysl jinak samozřejmě co člověk rto názor a předseda do kategorie člověk taky spadá že ...
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Michal_Wagner »

Jan Nezhyba píše:
Ivan Bartos píše:Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
nevím nechtěli by jste ekoterorismus vyřadit ze slovníku předsedo
Garante, co si po urgencích ze strany AO místo rozumování nad rétorikou a slovní zásobou předsedy doplnit třeba http://www.pirati.cz/lide/jan_nezhyba?

Upozorňoval jsem tě na tuto skutečnost již SZ a vedoucí AO je dneska labilní, tak bacha na to ;)
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jan Nezhyba píše:
Ivan Bartos píše:Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
nevím nechtěli by jste ekoterorismus vyřadit ze slovníku předsedo trochu mi pokulhává zrovna v tomto smysl jinak samozřejmě co člověk rto názor a předseda do kategorie člověk taky spadá že ...
Tak on se Bohdan za ekoteroristu sám označuje, viz třeba post159956.html#p159956

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Martin Kucera píše:
Jan Nezhyba píše:
Ivan Bartos píše:Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
nevím nechtěli by jste ekoterorismus vyřadit ze slovníku předsedo trochu mi pokulhává zrovna v tomto smysl jinak samozřejmě co člověk rto názor a předseda do kategorie člověk taky spadá že ...
Tak on se Bohdan za ekoteroristu sám označuje, viz třeba post159956.html#p159956
martine nejsi ani tupej ani v ouzkých aby jsi praktikoval takové tahy zkus negrům v Harlemu říct hej NEGŘE A pak zkus obranu vy si tak přeci říkáte si občas jak malej jarda ale zmapované forum a předpisy máš o tom žádná jen je aplikuj na věci kde je zejména třeba a třeba se i konečně vyřeší
jinak dík
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Michal Wagner píše:
Jan Nezhyba píše:
Ivan Bartos píše:Ekoteroristicka veckarska zagorko:-)
nevím nechtěli by jste ekoterorismus vyřadit ze slovníku předsedo
Garante, co si po urgencích ze strany AO místo rozumování nad rétorikou a slovní zásobou předsedy doplnit třeba http://www.pirati.cz/lide/jan_nezhyba?

Upozorňoval jsem tě na tuto skutečnost již SZ a vedoucí AO je dneska labilní, tak bacha na to ;)
namísto životopisu sepisuju komentář k systému nakládání s odpady pro město Havířov
1) z pozice profesní
2) jako předseda komise pro životní prostředí
3) i protože by mě to uniknout nemělo
4) má to i svúj účel

mám na to skutečné málo času a jednání jsem pozván osobně
čili musel jsem a pochopitelně i dal přednost této plodné práci před :D pěním ód na Nezhybu :)
Samozřejmě doplním dle požadavku

taky zde píšu neb do onoho sdružení náležím a tak mi to trochu přísluší se vyjádřit -ne-
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Byl vtip ne, Nezhyba.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Karvinsko“