Pár nápadů

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
fanys12
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2011, 20:19
Profese: IT
Bydliště: Brno, Jihomoravský kraj
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pár nápadů

Příspěvek od fanys12 »

Tak přeji příjemný večer,
sepíši zde pár nápadů/nabídku na realizaci.
1) vylepšení pro fórum: na fóru by se dala práce zpříjemnit instalací pár modifikací, vypíchnul bych tyto: Je to jen pár modifikací, které nezasahují velkým způsobem do jádra phpBB. V případě zájmu by se ještě dal i mchat (moderátorů je tady dostatek).
Kromě modifikací by nebylo od věci přidat i top panel z webu pirati.cz.
2) nápady na webové stránky
Pokud máte zájem, tak mohu zajistit videohosting (na videobam.org v PRO variantě) i uploadera(y). Myslím, že by to bylo více než vhodné, vzhledem k faktu, že některá vide na sledujuserialy.cz nefungují. Bylo by také super spustit náhradu za kinotip - sám podobný projekt připravuji, ale myslím, že pod hlavičkou pirátů by měl větší šanci prosadit se. Doménu mám již také, nebudu ji zde postovat, abych si nedělal reklamu, kdyžtak přes PM.
Teď možná trošku odvážnější nápad - bylo by taky možné provozovat warez fórum pod hlavičkou pirátů - mnoho českých a velkých warez fór je zas*aných reklamou. Mám již funkční fórum i blog (warez), klidně bych je pod piráty převedl(vč. domény samozřejmě). V případě zájmu pošlu linky přes PM.

Přeji příjemný večer

(Pokud by se někdo chtěl podívat, tak je to na doolphin.cz, snad nevadí, když to uvedu, ze zobrazení nic nemám a web je bez reklamy(jen vrs.cz). Kdyžtak to odstraňte
Tito uživatelé poděkovali autorovi fanys12 za příspěvky (celkem 5):
ItoldYouSo7227, Mikulas.Ferjencik, Petr.Bajgar, Josef.Ulehla, Michaela.Vodova
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Pár nápadů

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

fanys12 píše: 2)
Bylo by také super spustit náhradu za kinotip - sám podobný projekt připravuji, ale myslím, že pod hlavičkou pirátů by měl větší šanci prosadit se.
...
Teď možná trošku odvážnější nápad - bylo by taky možné provozovat warez fórum pod hlavičkou pirátů - mnoho českých a velkých warez fór je zas*aných reklamou. Mám již funkční fórum i blog (warez),
Zajimavy napady :-) Kazdopadne bohuzel nevim, kdo se tim mezi Piraty venoval (veci ohledne kinotipu). Uvidime, zda nekdo odpovi, kdyztak to hodim do vnitrostranicke diskuze. Je to moznost jak upozornit na nas, ale i na fakt, ze odkaz vazne neni zlocin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, V__
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14658
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12032 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár nápadů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

já, ale budu na to mít čas případně až v půlce února.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Michaela.Vodova

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

fanys12
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2011, 20:19
Profese: IT
Bydliště: Brno, Jihomoravský kraj
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár nápadů

Příspěvek od fanys12 »

Kdyžtak pak napiš SZ.
V ideálním případě by pak vše (i domény a hosting) byly registrovány na Piráty a já pokračoval jako developer. Jak jsem řekl, videobam mohu na 1 rok zaplatit. Domény jsou do konce tohoto roku.
Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“