Volební spot
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Volební spot
hodnotil jsem jen nápad a způsob provedení, provedení je spíše podprůměrné, od tebe čekám lepší.Patrik Lisanik píše: Ty ovečky se ti vážně líbí?Mě ne. Nápad dobrý, ale to provedení průměrné.
Ten druhý klip je o milion procent lepší, nějak tak by mohl být ten minutový.. nebo se mi spíše líbí takovýto styl "zpovídání":
http://www.stream.cz/video/138/281804-i ... ej-brousek
- Ondrej.Polansky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1108
- Registrován: 12 čer 2009, 12:13
- Profese: ---
- Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
- Dal poděkování: 1196 poděkování
- Dostal poděkování: 1027 poděkování
Re: Volební spot
Patriku, tohle bude síla, už se těším na final verzi.
Ideálně, kdyby ta už byla zkombinovaná s naší novou hymnou, ale předpokládám, že pěvecký sbor po ruce nikdo nemáte, že?
Ideálně, kdyby ta už byla zkombinovaná s naší novou hymnou, ale předpokládám, že pěvecký sbor po ruce nikdo nemáte, že?
tel. +420608584090
email: ondrej<tečka>polansky<zavináč>pirati<tečka>cz
------------------------------------------------
"Každá společnost, která je ochotna vzdát se soukromí, aby získala bezpečí, si nezaslouží ani jedno - a přijde o obé." Benjamin Franklin
email: ondrej<tečka>polansky<zavináč>pirati<tečka>cz
------------------------------------------------
"Každá společnost, která je ochotna vzdát se soukromí, aby získala bezpečí, si nezaslouží ani jedno - a přijde o obé." Benjamin Franklin
- Petr.Kapounek
- Člen strany nezařazený do KS
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 13 črc 2009, 23:30
- Profese: manažer, zastupitel
- Bydliště: Prostějov
- Dal poděkování: 687 poděkování
- Dostal poděkování: 1263 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
lidi jsou zvyklí na xichty. místo té umělé pirátské tvářičky bych dal kamilům obličej 
jinak to vypadá nadějně
jinak to vypadá nadějně
zastupitel města Prostějova, člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
odpadlík, rebel, nejhorší muž strany
, pamětník, vizionář, profesionální bořič zdí hlavou, katalyzátor apokalypsy
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725
odpadlík, rebel, nejhorší muž strany
, pamětník, vizionář, profesionální bořič zdí hlavou, katalyzátor apokalypsymail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
naopak fotky tech zvirat vymenit za karikatury:)Petr Kapounek píše:lidi jsou zvyklí na xichty. místo té umělé pirátské tvářičky bych dal kamilům obličej
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
nene, pirátskej vogbličej nechat..a paruba s Myrkem taky..takto to nemá chybu...už vidim, že budu uchcávat,až na to budu koukat 
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
-
Patrik Lisanik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 366
- Registrován: 21 dub 2009, 21:21
- Profese: IT
- Bydliště: Český Krumlov
- Dal poděkování: 10 poděkování
- Dostal poděkování: 78 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
tak jo, prostě: "Pošlete je ke dnu!"
http://www.cybopat.net/flv/flvplayer.ph ... _je_ke_dnu
http://www.cybopat.net/flv/flvplayer.ph ... _je_ke_dnu
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
Re: Volební spot
Šel by z toho udělat normální video odkaz? aby se to dalo šířit na krajských webech a na FB?