Volební spot

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kucera
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4614
Registrován: 21 dub 2009, 15:19
Profese: Konfigurační inženýr/programátor
Bydliště: Mošnova 29, Brno
Dal poděkování: 7485 poděkování
Dostal poděkování: 1590 poděkování

Re: Volební spot

Příspěvek od Jaroslav.Kucera »

Xichtovej udělejte ten minutový.

člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen

Uživatelský avatar
Petr.Kapounek
Člen strany nezařazený do KS
Příspěvky: 1681
Registrován: 13 črc 2009, 23:30
Profese: manažer, zastupitel
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 1263 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Petr.Kapounek »

Adam Soukal píše:Tam bude rozporů mraky. Dálnice máme taky jako stát právě kvuli nehospodárnosti jedny z nejdražších v Evropě, takže by naopak bylo možno udělat víc než těch 650km za rok. Stejně tak nemocnice a přístroje méně kvalitní ale více drahé. Tohle je spíš otázka srovnání a zaujetí pro voliče. Ceny vlaků ověřit na celý vozový park čd to se ani nedá spočítat.
650 přeškrnout a vedle napsat "minimálně 1000km" :-)

Poslat dosluhujicí politiky na dlouhý výlet: GENIÁLNÍ :D
Lubomir Kubat píše:Naše logo v rohu jako vodoznak by bylo super, když tam bude po celou dobu kdy tam nebude logo ve větším provedení.
tak tak...
Jiri Rezek píše:Jj, o hlasu jsme přemýšleli. Napadl nás např ten novinář Hoffman :) ale ten má moc medovej hlásek....
No právě. Myslím že je to dobrej nápad...
Lubomir Kubat píše:ten text že požadujeme "povinné zveřejňování smluv státu a soukromých firem" (nebo jak to tam přesně je) bych oprosti o ty soukromé firmy, nechal tam jenom ten stát, něco jako "povinné zveřejňování všech smluv státu a veřejných institucí". ty soukromé firmy tam mohou být vyloženy nejednoznačně
taktéž souhlas
zastupitel města Prostějova, člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
odpadlík, rebel, nejhorší muž strany OFFTOPICa bude hůř, pamětník, vizionář, profesionální bořič zdí hlavou, katalyzátor apokalypsy
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725
Patrik Lisanik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 366
Registrován: 21 dub 2009, 21:21
Profese: IT
Bydliště: Český Krumlov
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Patrik Lisanik »

Kamil Horky píše:Patrik: klipy musí být přesně 2, jeden minutový a jeden dvouminutový. Chybí mi tam naše ksichty, bez nich to bude hovno muzika. Chtělo by to natočit alespoň 15 vteřin s námi a přidat je tam.
V tom případě Broadcast akorát vyměňte na Youtube, protože to není klip pro "volící většinu".
Ten klip ztratí koule když tam budou chsichty. Jak už tu někdo řekl, ten je o myšlence a jedině co ji může ještě z lidského hlediska podpořit je kvalitní hlas. Víc nic.
Nebo máte v těch 15 vteřinách něco tak zásadního na srdci? Pak by ste to tedy měli prezentovat kompletně ve 2 minutách, za 15 sek toho moc nestihnete.
Už vidím jak "trojlístek" radostně krátí 15 vteřin textů, aby se tam na 3 vteřiny mihlo 5 chsichtů :D
To už spíš teda využijte tu minutu a odpovězte stylem "Otázka v textu" + slovem, střih na člověk - jeho odpověď. Ale asi jen jeden člověk (předpokládám předseda nebo J.K), víc toho lidi nepoberou, aby ještě v té minutě se mu střídalo 5 chsichtů.
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
Kamil Horky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3167
Registrován: 21 dub 2009, 12:08
Profese: IT Manager
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Volební spot

Příspěvek od Kamil Horky »

zkusme si vzít příklad z ostatních stran, podívat se, co se nám líbí a podobně.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Tváře v broadcastu považuji za rušící prvek. Ten klip má donutit k zamyšlení se.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Kamil Horky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3167
Registrován: 21 dub 2009, 12:08
Profese: IT Manager
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Volební spot

Příspěvek od Kamil Horky »

Svobodní to mají udělané clekem pěkně, jen je třeba vyměnit ty xichty a slova za naše. Víkend s kamerou a je to hotové.
A mají i jeden ve stylu našeho broadcastu

http://www.youtube.com/watch?v=5CCiTRGdkhk
http://www.youtube.com/watch?v=hBnfWB8d4q8



doporučuji našemu týmu kreativců si z toho vzít příklad, ty ovečky jasně ukazují, co všechno je možné.
Patrik Lisanik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 366
Registrován: 21 dub 2009, 21:21
Profese: IT
Bydliště: Český Krumlov
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Patrik Lisanik »

Jiri Kaderavek píše:Tváře v broadcastu považuji za rušící prvek. Ten klip má donutit k zamyšlení se.
Já vůbec ani nepomyslel dávat xichty do Broadcastu :D , ale ten druhý spot s texty z dílny "tří králů".
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Tak, teď budu prudit: :)
Broochu, vokážeš nám už svůj klip?
Patriku: Japa to vypadá s lodičkama? :D

Do klipu vo korupci bych xichty nedíval. Lidi na ně nejsou zvědavý. zajímaj je "šokující fakta", kterých je tam dost :)
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Martin Broz »

Patrik Lisanik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 366
Registrován: 21 dub 2009, 21:21
Profese: IT
Bydliště: Český Krumlov
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební spot

Příspěvek od Patrik Lisanik »

Kamil Horky píše:Svobodní to mají udělané clekem pěkně, jen je třeba vyměnit ty xichty a slova za naše. Víkend s kamerou a je to hotové.
A mají i jeden ve stylu našeho broadcastu

http://www.youtube.com/watch?v=5CCiTRGdkhk
http://www.youtube.com/watch?v=hBnfWB8d4q8



doporučuji našemu týmu kreativců si z toho vzít příklad, ty ovečky jasně ukazují, co všechno je možné.
Ty ovečky se ti vážně líbí? :D Mě ne. Nápad dobrý, ale to provedení průměrné.
Ten druhý klip je o milion procent lepší, nějak tak by mohl být ten minutový.. nebo se mi spíše líbí takovýto styl "zpovídání":
http://www.stream.cz/video/138/281804-i ... ej-brousek

Lodičky cUming (maybe) soon :D
1.jpg
1.jpg (22.34 KiB) Zobrazeno 673 x
2.jpg
2.jpg (26.72 KiB) Zobrazeno 672 x
3.jpg
3.jpg (20.21 KiB) Zobrazeno 674 x
4.jpg
4.jpg (25.59 KiB) Zobrazeno 674 x
5.jpg
5.jpg (17.63 KiB) Zobrazeno 675 x
6.jpg
6.jpg (28.7 KiB) Zobrazeno 674 x
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“