Pro vedení je to jasný signál, že něco dělá špatně. Pokud to byrokratům nedojde, dojedem na to všichni. Jednou z těch chyb je, že si to všechno personifikujou na Broocha, že si myslí, že problémy se vyřeší umlčením Broocha. Ne, ty se vyřeší, až byrokrati přestanou strkat hlavu do písku a dojde ke změně přístupu.
A teď dámy a pánové, klíčová věta. Nemyslím, že vinu na tom nese převážně RP. Vinu nese zejména ta vrstva o jedno patro níže. Tam jsou ti horliví přitakávači, moderovači a zamykači. Iniciativní puberťáci, kteří jsou tak horliví, až to poměrně velké části členstva leze krkem.
A jestli se bude hlasování opakovat, bude mít Brooch minimálně o jeden hlas víc. Ten můj