[Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
stále je to o příčině a důsledku. proč někdo překročil tu hranici? A nevytahujte, že se ty věci daly řešit v klidu, podáním členského podnětu, námitky nebo co... Někdy to prostě nejde, myslím..
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
- Josef.Ulehla
77S 2I 3I 3I
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Omlouvám se všem, jsem unavený a snažím si šetřit práci.
Vím proč jsem původně nekandidoval na šéfa AO a tohle jsou přesně ty důvody a jsou stále platné.
K jirkovo návrhu.
- nyní se hlasuje o nesprávnosti procedury
- pokud bude procedura označena za nesprávnou (což jistě být může - činil jsem tu změnu ve způsobu hlasování v dobré víře ovšem rozhodně to může být považováno za chybné. Nesdílím ovšem např. názor, že internetové jednání by co nejlépe mělo emulovat jednání fyzické - na zasedání. Náš JdŘ se imho staví k jednání internetovému jako k primární formě.) je výsledkem "námitka proti hlasování". (Měl jsem se na ten Jirkův návrh podívat lépe a možná ho spustit již v průběhu.) O námitce proti (věcnému či osobnostnímu) hlasování se procedurálně hlasuje, pokud námitka proti hlasování uspěje, budeme hlasování opakovat.
O námitce, pokud fórum označí proceduru za nesprávnou - se pokusím nechat hlasovat konsenzuálně.
Vítám tento kuloár - klubovou diskuzi.
Vím proč jsem původně nekandidoval na šéfa AO a tohle jsou přesně ty důvody a jsou stále platné.
K jirkovo návrhu.
- nyní se hlasuje o nesprávnosti procedury
- pokud bude procedura označena za nesprávnou (což jistě být může - činil jsem tu změnu ve způsobu hlasování v dobré víře ovšem rozhodně to může být považováno za chybné. Nesdílím ovšem např. názor, že internetové jednání by co nejlépe mělo emulovat jednání fyzické - na zasedání. Náš JdŘ se imho staví k jednání internetovému jako k primární formě.) je výsledkem "námitka proti hlasování". (Měl jsem se na ten Jirkův návrh podívat lépe a možná ho spustit již v průběhu.) O námitce proti (věcnému či osobnostnímu) hlasování se procedurálně hlasuje, pokud námitka proti hlasování uspěje, budeme hlasování opakovat.
O námitce, pokud fórum označí proceduru za nesprávnou - se pokusím nechat hlasovat konsenzuálně.
Vítám tento kuloár - klubovou diskuzi.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- zuzalisku
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Pratelska atmosfera byla zcela znicena moderaci a tim, ze vyhlasky a statusy uplatnujete vudci clenum bez toho, aby je clenove schvalili. Popirate zakladni principy, uplatnujete cim dal vic svou napiskanou moc a misto priznani se vymlouvate. Jak typicky ceske reseni. "Hlavne klid. Nic se nedeje. To jen vetricek." Pripomina mi to pohadku, kterou mozna znate: "Potom stařeček brzy zas usnul a babička mu vytrhla třetí zlatý vlas. - "Což mě, matko, spát nenecháš?" řekl stařeček mrzutě a chtěl vstávat. - "Lež, synáčku, lež! Nehněvej se, nerada jsem tě vzbudila. Ale přišla na mě dřímota a měla jsem zas podivný sen. Zdálo se mi o přívozníkovi na černém moři: dvacet let už tam převáží a nikdo ho nejde vysvobodit. Kdy bude roboty jeho konec?"
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 3):
- zuzalisku, Dalibor.Zahora, czpirat
- jaryn
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 93
- Registrován: 15 črc 2012, 15:24
- Profese: .
- Dal poděkování: 93 poděkování
- Dostal poděkování: 69 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
jj dobre to chapes.... ale to stavajici posranci predvadi non-fuck|n'-stop...czpirat píše:Chápu to správně tak, že se snažíš manipulovat s jednou už proběhnuvší demokratickou volbou?
Tohle je fakt na blití.
j.
System configuration has been modified. Save? [yes/no]: yes
Proceed with reload? [confirm]
System configuration has been modified. Save? [yes/no]: yes
Proceed with reload? [confirm]
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Psal jsem výše. Aktivity ke změnám pravidel moderace či konstruktivní nápady, kterých už je naštěstí formulovaných několik, rozhodně nevychází se stran nejhlasitějších "kritiků" a sposťáků. Jakýkoliv krok, který byl učiněn ze strany lidí zodpovědných byl označen za alibistický, lokajský, přizdisráčský apod, ačkoliv je zde na potřebu tento krok učinit neustále apelováno.
Za čin, tedy nepovažuji žvatlání či pomlouvání, ale předložení něčeho, s čím mohou Piráti dále pracovat. Tralalalala a to můžeme opakovat dokola.
I pohádky si můžeme vykládat.
Jdeme dělat připomínkování paragrafového znění kyberzákona viz. Vilémovo podatelna-republikoveho-vyboru-f433/pri ... ml#p192524
Za 14 dní je další workshop na půdě NBÚ. Jinak jeden byl předevčírem...
Za čin, tedy nepovažuji žvatlání či pomlouvání, ale předložení něčeho, s čím mohou Piráti dále pracovat. Tralalalala a to můžeme opakovat dokola.
I pohádky si můžeme vykládat.
Jdeme dělat připomínkování paragrafového znění kyberzákona viz. Vilémovo podatelna-republikoveho-vyboru-f433/pri ... ml#p192524
Za 14 dní je další workshop na půdě NBÚ. Jinak jeden byl předevčírem...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
- Ondrej.Profant, Jindrich.Bartek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Pro experta ctpiráta. Námitku oproti hlasování podal Jirka Kadeřávek. Z tvého pohledu tedy "posranec nStop" .
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Utíkáš sám před sebou. Ale tentokrát nemůžeš vyhrát. Sám sebe totiž vžycky doběhneš.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
- zuzalisku, czpirat
- jaryn
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 93
- Registrován: 15 črc 2012, 15:24
- Profese: .
- Dal poděkování: 93 poděkování
- Dostal poděkování: 69 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Nejsem czpiratuv expert. Porsanec neni protoze nesedi v posranecky slibovne CR. Je to jitrnice ktera ma blbe nastavenej postovni server (jinak dik Jirko za dalsi data do bayes db)Ivan Bartos píše:Pro experta ctpiráta. Námitku oproti hlasování podal Jirka Kadeřávek. Z tvého pohledu tedy "posranec nStop" .
j.
System configuration has been modified. Save? [yes/no]: yes
Proceed with reload? [confirm]
System configuration has been modified. Save? [yes/no]: yes
Proceed with reload? [confirm]
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Vzhledem k některým reakcím si uvědomuji, že někteří se mylně domnívají, že se nehlasovalo o odvolání člena RK, ale o souhlasu s názory Martina Brože. Jsem přesvědčen, že je to zcela mylná a značně kontraproduktivní interpretace.
Nechci opakovat svůj příspěvek v rozpravě, ale vzhledem k nižšší chápavosti (zřejmě způsobené emotivním rozrušením) připomínám, že je zcela naivní domnívat se, že lze změnit chování Martina Brože jeho odvoláním z RK. Tedy přesněji, asi by se jeho chování změnilo, ale z kritizovaného hlediska k horšímu (vyšiloval by ještě více). Rozumím, že mnohé Martinovy projevy lidem vadí, mě vadí také, ale už nechodím do mateřské školy, abych si chodil stěžovat paní učitelce, ať tomu zlýmu klukovi co mi sprostě nadává naplácá.
Nechci opakovat svůj příspěvek v rozpravě, ale vzhledem k nižšší chápavosti (zřejmě způsobené emotivním rozrušením) připomínám, že je zcela naivní domnívat se, že lze změnit chování Martina Brože jeho odvoláním z RK. Tedy přesněji, asi by se jeho chování změnilo, ale z kritizovaného hlediska k horšímu (vyšiloval by ještě více). Rozumím, že mnohé Martinovy projevy lidem vadí, mě vadí také, ale už nechodím do mateřské školy, abych si chodil stěžovat paní učitelce, ať tomu zlýmu klukovi co mi sprostě nadává naplácá.

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 7):
- Josef.Ulehla, Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora, Ivan.Bartos, Petr.Vileta, czpirat, Ondra.kl
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Josef.Ulehla
- Člen KS Karlovarský kraj
- Příspěvky: 1279
- Registrován: 10 úno 2012, 03:34
- Profese: :eseforP
- Dal poděkování: 3035 poděkování
- Dostal poděkování: 1042 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
( viewtopic.php?p=192673 , zvýraznění moje )Vojtech Pikal píše:O námitce proti (věcnému či osobnostnímu) hlasování se procedurálně hlasuje, pokud námitka proti hlasování uspěje, budeme hlasování opakovat.
To je v rozporu s tím, co říkáš ve v hlasovacím vlákně ( viewtopic.php?t=15485 ) i s následující větou:
( viewtopic.php?p=192673 )Vojtech Pikal píše:O námitce, pokud fórum označí proceduru za nesprávnou - se pokusím nechat hlasovat konsenzuálně.
Proč konsensuálně?