[Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Jakube, přečti si Honzův post pořádně, nepíše že RP nic nedělá, ale že by ho zajímalo co ve věci o které diskutujeme dělalo (a také nepředjímá, že nic). Mě silně překvapuje, že si někdo mohl myslet, že může někoho banovat, a že tím něčeho dosáhne. Následná paranoidní a expresivní reakce Brocha byla zcela zákonitá. Opravdu si někdo fakt vážně myslel, že nějakým banem něco vyřeší?
...
Když jsem si přečetl, že podáváte Brocha ke KK kvůli tomu, že na fóru napsal při debatě o pečení cukroví: "nechceš si raději zapíchat" je mi z toho smutno. Vždyť tyhle hlášky občas sype na fórum od doby co ho sleduju. Nelíbí se mi, že na tebe Martin útočí, ale ještě víc se mi nelíbí, že místo toho abys ho poslal do prdele, na něho "žaluješ".
...
Když jsem si přečetl, že podáváte Brocha ke KK kvůli tomu, že na fóru napsal při debatě o pečení cukroví: "nechceš si raději zapíchat" je mi z toho smutno. Vždyť tyhle hlášky občas sype na fórum od doby co ho sleduju. Nelíbí se mi, že na tebe Martin útočí, ale ještě víc se mi nelíbí, že místo toho abys ho poslal do prdele, na něho "žaluješ".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 9):
- Tomas.Klapka, Josef.Ulehla, Jan.Podhajsky, zuzalisku, Roman.Kucera, Jiri.Kaderavek, Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora, czpirat
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Voba s Ivanem si to prectete znova. Co jste delali ve veci zurivyho flejmu. vizJakub Michalek píše:Já jsem třeba napsal návrh na zrušení čl. 2 amnestie, připravil návrh kampaně proti OSA, zúčastnil se schůzky k legislativnímu plánu Libora Michálka, sepsal podrobné vyjádření k žalobě LEGO na Českou pirátskou stranu, sestavil jsem doporučení k moderaci, připravil zavedení nových garantů Pirátského programu, zítra jdu na diskusi ohledně autorského zákona se Srstkou z Dilia. Ano, udělal jsem toho od začátku ledna víc, než jsi ty udělal za celou dobu, co jsi ve straně (což se samozřejmě ode mě jako člena předsednictva očekává). Necpal bych ti to, kdyby ses tak drze neptal. :DJan Podhajsky píše:me by fakt zajimalo, co RP, krome urazeni clenu a sepisovani trestniho oznameni, kteri se snazili a nekdy zoufale aplikovat pravidla, ten celej mesic ve veci delalo.
Naopak jsem nevedl žádné zákulisní kampaně, nesestavoval jsem karikatury jiných členů na fóru, nenabízel jsem tvé těhotné manželce sex, nedával jsem poděkování každému příspěvku, který napsal někdo, koho nemám rád, nepožadoval jsem po členech, aby proti sobě předložili důkazy, nepsal jsem nenávistné příspěvky v podpalubí, nevydával jsem ankety na internetovém fóru za oficiální postoj Pirátů, nepsal jsem pomlouvačné příspěvky na facebook nebo na fórum o tom, kdo s kým spí nebo jak má velký penis.
A to je důvod, proč jsem v předsednictvu. Členové si nakonec stejně sami zváží, kdo má kde být. Což samozřejmě neznamená, že mě okopávání kotníků nemrzí. ;)
Je fajn, ze toho tolik delas, ale ten nedostatek stranickyho rizeni od RP tu byl cejtit jak svine. nechat tu mesic bez komentare bezet debaty o tom, ze to tu stoji kvuli mods za hovno a max se do tech debat montovat bez kritickyho postoje s tim, ze lidi rozporujici soucasnej stav jsou rozvraceci, neni rizeni ale naopak prokazatelny nezvladnuti funkci.JP: me by fakt zajimalo, co RP, krome urazeni clenu a sepisovani trestniho oznameni, kteri se snazili a nekdy zoufale aplikovat pravidla, ten celej mesic ve veci delalo.
A jeste k tomu prima popisu co jsi tu nedelal, bych pridal, zes tu na foru vystupoval jako arogant, kterej tu piratum, mnozi z nichz si poprvy nalistovali predpisy, ze jsou idioti, a ze takle se predpisy nepouzivaj. to je fakt sjednocujici pusobeni mistopredsedy. to je na stejny urovni, jako nenavistne prispevky v podpalubi. ale tomu ty asi nerozumis... :)
a to trestni oznameni ke KK na MB je taky krutoprisna parodie.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Podhajsky za příspěvky (celkem 7):
- Josef.Ulehla, Roman.Kucera, zuzalisku, Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora, czpirat, Ivo.Vasicek
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Já si naopak myslím, že podání ke kontrolní komisi je na místě a posílání do prdele ne. Ve chvíli, kdy je konflikt, tak se ho snažím vyřešit. Nejprve smírem, a pokud druhá strana překročí určitou hranici tak sice nerad, ale na sílu. Já jsem pevně přesvědčený, že naše organizační struktura je dobrá a dokonce si myslím, že samostatná a nezávislá kontrolní a rozhodčí komise jsou jedním z hlavních důvodů, které nás odlišují od německých Pirátů (tam je předsedictvo kvůli podobným sporům permanentně přetížené). Když tento aparát máme, je na místě ho používat a především naučit se ho správně používat a nalézt hranice.
Nevadí mi vulgarity ctím svobodu slova, ale vadí mi, když někdo lže, manipuluje a škodí. Martin Brož to dělá a to se mi nelíbí. Proto místo toho, abych se s ním hádal posílal se navzájem doprdele a plnil toto fórum balastem považuju za lepší dát podání ke kontrolní komisi a dál to neřešit. Pro mě je tím věc uzavřená, kontrolní komise a následně rozhodčí komise rozhodnou libovolně a já to budu respektovat. Pro mě spor nespočívá v tom, že o mě Martin řekl že jsem píča nebo něco podobnýho, vadí mi, že o mě lže (tvrdí, že jsem podvodník), vyrábí na Facebooku zavádějící grafiky, které musím vysvětlovat a hlavně se chová způsobem, který dalece překračuje hranice toho, co bych byl ochotný udělat kamarádovi, kolegovi a spolupracovníkovi. Vytahovat na lidi zážitky z kaleb, zneužívat informace získané díky osobnímu přátelství ve vnitrostranickém sporu a psát o spolustranících lži je pro mne prostě přes čáru. Smutné mi přijde, že se Martin ocitl na jedné straně barikády s lidmi, kterými pohrdal a považoval je za oportunistické nepiráty jako je třeba Robert Adámek, ale to už je jen taková ironie osudu. V neposlední řadě je to pro mě memento jak bych nerad skončil, pevně doufám, že na Martina nikdy nezačnu házet špínu takovým způsobem, jakým ji on kydá na Jakuba a Ivana.
P.S. Myslím si, že naučit se řešit a zpracovávat vnitrostranické spory a konflikty je strašně důležité a ty poslední dva měsíce vnímám v určitém smyslu pozitivně i z jiných vnitrostranických sporů jsme se poučili a vyšli jsme z nich posíleni. Stejně tak vnímám problémy s vedením jednání celostátního fóra, což se pokusím řešit (viz návrhy předsednictva z našeho posledního zasedání).
edit: je to reakce na Ivoše
Nevadí mi vulgarity ctím svobodu slova, ale vadí mi, když někdo lže, manipuluje a škodí. Martin Brož to dělá a to se mi nelíbí. Proto místo toho, abych se s ním hádal posílal se navzájem doprdele a plnil toto fórum balastem považuju za lepší dát podání ke kontrolní komisi a dál to neřešit. Pro mě je tím věc uzavřená, kontrolní komise a následně rozhodčí komise rozhodnou libovolně a já to budu respektovat. Pro mě spor nespočívá v tom, že o mě Martin řekl že jsem píča nebo něco podobnýho, vadí mi, že o mě lže (tvrdí, že jsem podvodník), vyrábí na Facebooku zavádějící grafiky, které musím vysvětlovat a hlavně se chová způsobem, který dalece překračuje hranice toho, co bych byl ochotný udělat kamarádovi, kolegovi a spolupracovníkovi. Vytahovat na lidi zážitky z kaleb, zneužívat informace získané díky osobnímu přátelství ve vnitrostranickém sporu a psát o spolustranících lži je pro mne prostě přes čáru. Smutné mi přijde, že se Martin ocitl na jedné straně barikády s lidmi, kterými pohrdal a považoval je za oportunistické nepiráty jako je třeba Robert Adámek, ale to už je jen taková ironie osudu. V neposlední řadě je to pro mě memento jak bych nerad skončil, pevně doufám, že na Martina nikdy nezačnu házet špínu takovým způsobem, jakým ji on kydá na Jakuba a Ivana.
P.S. Myslím si, že naučit se řešit a zpracovávat vnitrostranické spory a konflikty je strašně důležité a ty poslední dva měsíce vnímám v určitém smyslu pozitivně i z jiných vnitrostranických sporů jsme se poučili a vyšli jsme z nich posíleni. Stejně tak vnímám problémy s vedením jednání celostátního fóra, což se pokusím řešit (viz návrhy předsednictva z našeho posledního zasedání).
edit: je to reakce na Ivoše
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
- Ivan.Bartos, Jakub.Michalek, Ondrej.Profant, Ivo.Vasicek, Vojtech.Pikal, Jan.Korbel
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Honzí, ty také nečteš. V mém příspěvku je totiž tohle:
Co jsme s tím asi dop... měli dělat? Cokoliv nevzejde od lidí je označeno jako diktát RP. Ale ne obecně, ale stále stejnou skupinou pravověrných, leč kecálistů.
Zbytek byla enumarece jiných věcí, kterými jsme se zabývali.Předsednictvo kromě řešení věcí, které i dle tvého názoru RP vůbec nepřísluší, normálně makalo na věcech pirátských.
Není mou povinností si do denního programu pravidelně zařazovat Martina, Dalibora, Pepu, Roberta nebo třeba jezevce.
Pokud se postoj RP k moderaci členům nelíbí, lidí ve straně 300 a formulace změn by jaksi mohla vzejít od nich. Když teda nejste malé děti, jak někdo psal výše.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
zuzalisku
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 60
- Registrován: 11 črc 2012, 13:42
- Profese: administrativní pracovnice- kancelářská
- Dal poděkování: 149 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
a ptal se někdo Brože proč ??? co tím sleduje???
- Tito uživatelé poděkovali autorovi zuzalisku za příspěvek:
- Josef.Ulehla
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Dobrá floskule. Zatím bych to viděl tak na 3-Myslím si, že naučit se řešit a zpracovávat vnitrostranické spory a konflikty je strašně důležité
Hele, vždyť vy umíte posunout stranu dopředu. Tak se na tohle vykašlete, ukažte velikost jako ten Váš pankáč Karel, a pojďme se soustředit na vnějšího nepřítele.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvek:
- Josef.Ulehla
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Milionkrát... Všichni víme co sleduje...zuzalisku píše:a ptal se někdo Brože proč ??? co tím sleduje???
-
zuzalisku
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 60
- Registrován: 11 črc 2012, 13:42
- Profese: administrativní pracovnice- kancelářská
- Dal poděkování: 149 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
a řekne mi to tedy někdo? prosím?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi zuzalisku za příspěvky (celkem 3):
- Jiri.Kaderavek, Josef.Ulehla, Vojtech.Pikal
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Bohužel dle posledních zkušeností s Machem, únorovou akci OSA řešíme v MO pracovní. Se přihlaš Jirko.
EDIT: však koukám, že v tom vlíkně jsi.
EDIT: však koukám, že v tom vlíkně jsi.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK
Sem tam a pssst, je to tajné, tak si to zmoderuj, já už to udělal 
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/