Ondrej Kallasch píše:Prosím účastníky aby neútočili na ostatní účastníky jednání.
Kdo tu na koho útočí?
Ivan Sirko píše:Tomas Klapka píše:Navrhuji slovo "moderátor" nahradit slovem "cenzor". Jednalo by se tedy o funkci hlavního cenzora.
Tome, ty asi usnul v solarku? Ještě pokračuj dal a zavedeme oficiálně v stráně
CENZURU
Sakra, lidí pracují, aby tu to zlepšit a vy šaškujete

Pořád lepší oficiálně a otevřeně než to schovávat pod nějaké moderátory. Přímá volba cenzora je šaškárna sama o sobě.
Jediný člověk, který má právo omezovat tok informací k mé osobě, jsem já (a samozřejmě vysílač informace).
Jestli mi vaděj plky nebo vulgarity nějakýho člověka, tak ho upozorním a případně si ho dám do ignore/block listu.
Nepřeji si, aby kdokoliv rozhodoval, co je a co není pro mě přípustné, otravné, vulgární, off-topic, atd.