Neodvolání Martina Brože z RK

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Projednat návrh neodvolání Martina Brože z RK

pro projednání
15
33%
zdržuji se
31
67%
 
Celkem hlasujících: 20 - Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Martin Broz »

Máš snad vlastní rozum i bez předpisů tak se ukaž jak to zvládneš, protože veřejné mínění by mělo být ve vedoucí úloze, ale stále ještě výrazně ztrácí nad nadřízeným importovaným paragrafem. Já vám tu všechno objasním, pokud bude zájem, protože moderátor Michálek původní vlákno zamknul, čímž mi nedal možnost na zjevné nepravdy reagovat, založil jsem nové.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
Jiri Vontroba, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Co takhle pockat na projednani sveho odvolani pred CF, ktere co nevidet zacne?
Pro ostatni jen pripomenu, ze malokdo dokaze demotivovat Piraty, odradit volice od Piratu a rozvratit stranu jako Martin Broz. Opravdu nerozumim jak ho nekdo muze chtit jeste posilat do volenych funkci.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Martin Broz »

Tak Bartek se mi jevi jako prislusnik piratskeho gestapa, takze jemu se verit proste musi, protoze jinak vas jeho nadstaveny sejme. Ale jeste jedna vec. Myslim, ze by mi par hlasu pribylo, kdybych sem frknul slusnou fotku, takze v zajmu otevirani oci a dukazu propagandy tak ucinim nikoliv ve svem, ale ve vasem vlastnim zajmu. Jenom musim nejakou slusnou najit, protoze jak vsichni vite, je Brooch neskutecne prase a vyjebe v zasade s kazdym volem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Jiri Vontroba
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od trinitrofenol »

Fotka chlapa s děckem zabere vždycky, šel bych do toho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 4):
Martin Broz, Martin.Shanil, Jiri Vontroba, Vojtech.Pikal
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Martin Broz »

Ty mi ctes myslenky, proto presne to jsem prave zacat tvorit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Jiri Vontroba
Martin.Kaleta
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 431
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Martin Broz píše:Tak Bartek se mi jevi jako prislusnik piratskeho gestapa, takze jemu se verit proste musi, protoze jinak vas jeho nadstaveny sejme. Ale jeste jedna vec. Myslim, ze by mi par hlasu pribylo, kdybych sem frknul slusnou fotku, takze v zajmu otevirani oci a dukazu propagandy tak ucinim nikoliv ve svem, ale ve vasem vlastnim zajmu. Jenom musim nejakou slusnou najit, protoze jak vsichni vite, je Brooch neskutecne prase a vyjebe v zasade s kazdym volem.
měl by jste začít u sebe :) zatím svojí hloupou exhibicí ukazujete že máte v životě dost mindráků :) doufám že je neléčíte jako kolega Adámek :)
je mi hrozně líto lidí kteří pro piráty cosi opravdu dělají ,protože pár takových Brochoadamků z nich udělá uplné blbce :)
mi v MSK jsme pochopili že je třeba je ignorovat a ono jim pohasne ego . :mrgreen:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvky (celkem 2):
Jindrich.Bartek, Ivan.Bartos
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Vyzývám všechny střízlivě přemýšlející Piráty, aby už UKONČILI TUHLE NEKONEČNOU OTRAVNOU FRAŠKU, která jen a jen odpuzuje lidi, kterým tu jde o více než tlachání a hádání se, a ZDRŽELI SE V TOMTO HLASOVÁNÍ!
Jsem Pirátem krátce a vstupoval jsem do strany plný ideálů. Bohužel, dění několika posledních týdnů mě přesvědčilo, že zde působí velmi hlučná a aktivní skupina lidí, kteří by tu být neměli. Pokud dlouhodobě působí PROTI pirátské straně a kazí jí jméno nejen navenek, ale i uvnitř, tak už je potřeba tomu učinit přítrž a ZAČÍT DĚLAT SMYSLUPLNOU PRÁCI!
Ne se do nekonečna hádat!
Pirátské noviny mají být oficiálním médiem PS, asi jako jsou Haló noviny médiem KSČM, když mám udělat vtipnej příměr. Ne opozicí.

Lidi, soustřeďte se na vaše osobní úkoly a osobní činnost, vykašlete se na demagogii a zesměšňování a trolling.

K tomuhle tématu nebudu nadále reagovat, svůj hlas jsem dal. Teď je to na ostatních Pirátech, jestli chtějí ze strany klub ukecaných spammerů, nebo politickou stranu.

P.S.: Martinu Brožovi doporučuju navázání spolupráce s Petrem Cibulkou (Volte Pravý Blok). Myslím, že by si v lecčems, třeba v příměrech ke gestapu a StB, rozuměli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 4):
Martin.Kaleta, Jindrich.Bartek, Michal.Limberk, Vit.Konecny
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od trinitrofenol »

.
.
.
.
.
.
Odrolujem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 3):
Jiri Vontroba, Lukas.Novy, Tomas.Klapka
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Ehm. Nebudu se vyjadřovat k tomu, co tu od slunovratu probíhá, svůj názor na ten hnůj jsem už vyjádřil na mnoha místech. Jen bych se rád ohradil vůči tomuto:
Pirátské noviny mají být oficiálním médiem PS, asi jako jsou Haló noviny médiem KSČM, když mám udělat vtipnej příměr. Ne opozicí.
Pirátské noviny jsou noviny pro Piráty (i piráty). Nejsou a nemají být stranickým médiem, mají být médiem pro stranu a pro zvědavé lidi. Díky tomu si mohou sem tam dovolit nějakou guerrillovou akci, kterou by Piráti jako politický subjekt dělat neměli, protože by to na ně vrhalo špatné světlo. Pirátské noviny nejsou opozicí vůči Pirátské straně, naopak jí pomáhají, jak můžou - a to i přesto, že je adminuje Brooch, ten si ale své negativní kampaně vede na svém osobním facebooku.

A v neposlední řadě - Pirátské noviny nebudou spadat pod MO. To jen pro případ, že by po tom někdo toužil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holodnak, Jiri Vontroba
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodvolání Martina Brože z RK

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Prosím navrhovatele aby doplnil svůj podnět o pořad jednání, hlasovatelné usnesení a zejména ukázal jak tato věc spadá do působnosti a pravomocí celostátního fóra.
Jinak budu nucen jeho podnět zamítnou.
OFFTOPIC(Cenzůra, strašná, že. Tak si jděte do vnitrostranické diskuze a nebo se propadněte pod volitelnou hranici, je to na vás.
Ano, na vás.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Jiri Vontroba, Karel Bilek
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“