prostřednictvim předsedajiciho bych chtěl také vstoupit do rozpravy ohledně kandidatury Michala Wagnera
Nedavno jsem dostal na FB informaci o neduveryhodnosti Michala Wagnera (MW). Bylo mi duveryhodnym kontaktem zaslano toto auditko na Hofylandu (jeden v velkych ceskych diskuznich serveru).
http://www.hofyland.cz/?club&klub=24588
Na zaslane auditko jsem reagoval tak, ze zname ty vtipalkovske hatery z ceskych diskuzaku, a ze to nevypada moc duveryhodne. Kontakt odpovedel, ze zna svedky nebo poskozene MW jednanim. Pozadal jsem ho tedy o zprostredkovani kontaktu na svedky ci poskozene.
Kontakty byly sprostredkovany. Konverzaci s poskozenou nebudu z duvodu citlivosti zverejnovat, prosim za prominuti. Konverzaci se svedkem zverejnim.
Nasi konverzaci jsem zcenzuroval pomoci souslednosti znaku ##### a to kvuli osobnim informacim. Varuji pred tim, ze nize uvedene konverzace obsahuji vulgarismy (prosim nemoderovat).
Myslim si, ze udane skutecnosti jsou zavazne a ze muzou poskozovat ci poskozuji dobre jmeno strany, zvlaste pak, zvolime-li MW do RV. Vcera jsem dostal dalsi zavazne info ohledne jedne MW kauzy - "zcizeny" notebook.
Priloha:
------------
1 kontakt na FB, 21.12.12
------------
zdar, koukam, ze mate ve strane Wagnera aka Beleg. bacha na nej. krade a mlati holky
-----
------------
2 kontakt - svedek - kradez
------------
9.1.13
Svedek:
zdarec, prej sháníš nějaký info ohledně toho co je beleg vlastně zač.. takže co bys rád věděl? motal jsem se docela blízko jeho kauzy, kdy ukradl kamarádovi notebook a půl roku dělal že o ničem neví
JP:
Cus. jj, dostal jsem echo od kamose, ze Wagner je picus. tak to overuju. #####
cetl jsem v tom auditku na hofy ruzny storky. bys klidne rekl, ze krade? #####
Zdar
H
Svedek:
Zdar,
hele já to o něm na plnou hubu říct nemůžu. Jsem o tom sice přesvědčenej, že krade a šmelí lidi co to jde, ale nemám v ruce žádný pravomocný rozhodnutí nebo důkaz a bez toho je to jenom pomluva. Ono je to takový veřejný tajemství, ví o tom půlka Brna že se takhle chová, ale nevím o tom, že by někdo mohl říct "beleg tehdy a tehdy ukradl to a to a tady je důkaz" Nicméně, osobně si myslím, že aféra s ričiho notebookem byla krádež ve stádiu pokusu a Beleg se spolýhal, že kvůli notebooku za pár tisíc (nebyl to žádnej kanón) se nebude dělat humbuk. Takže ano, jsem schopen říct, že se beleg pokusil ričiho okrást. Jestli chceš detaily a časovou osu tak ti to tu klidně vypíšu, s ričim jsem to řešil hodně dlouho a došlo to téměř do fáze vyhlášení odměny za zbitého belega.
Poznámka na okraj: co to asi dělá s popularitou Pirátů v Brně a mezi dřevárnickou komunitou asi není třeba moc rozvádět...
Svedek 16.1.2013:
Zdravím ještě jednou
Riči (tedy původní vlastník onoho notebooku, který michalu wagnerovi údajně vybuchl a pak zmizel) mi právě volal. Notebook byl nalezen u nějakého brněnského narkomana, přesně v takovém stavu, jak jej Riči odevzdával Belegovi - nenaformátovaný disk, stejný hardware. Nic nebylo měněno, jsou tam pořád ričiho soukromá data jako fotky a pod (podle toho byl taky identifikován a obeznámen Riči) takže to belegovi asi těžko vybuchlo pod rukama. Tudíž nyní měním to, co jsem řekl - jsem ochoten na plnou hubu říct, že Michal wagner je ubohá zlodějská špína.