Člověče, to je ale přece přesně o tom. Pokud kandiduji na nějakou významnou funkci, tak musím být v první řadě přesvědčen že to zvládnu a že budu víc jak prospěšný.Michal Zdrazil píše:Napřed čtu pak píšu, posmívat se umí každý... ostatně moc rád bych Vás, Zdenku, viděl před tou kamerou. Argument, že vy před kameru nechcete a nepotřebujete je dopředu zamítnut
Nikdo učený z nebe nespadl a jak jsem psal nahoře - dělám tým TV, který se většinu chyb bude snažit eleminovat formu školení a učení členů ČPS. Takže a stále prosím o jednu věc a tou je shovívavost. Nejsme lidé co by v médiích trávili hodiny a hodiny denně!
Například ČSSD byla do příchodu Zemana nezajímavá malá stranička. Až teprve on, jako vůdce s výborným vyjadřováním, s tím, jak si kdejakého bulvárního novináře nepřipustil k tělu a nenechal se nachytat na švestkách, pozvedl stranu tak, až se z ní stala strana vládní. To samé dnes dělá Paroubek, novináři jsou pro něj obtížný hmyz, jenž se musí tolerovat a z této pozice s nimi jedná. Pokud budou mít kdejací novináři (a ta baba jde jenom po fleku, jen si vzpomeňte, jak se zhroutila když ji vyrazili z ČR, a souhlasím s mnoha, že jako reportérka a novinářka patří tak akorát do Blesku na poslední stránku. ) navrch, je to špatné.
A co se týká argumentu,
tam nelezu, myšleno do té funkce, jelikož si nejsem jist, že na to mám. A pokud na to nemám, udělám víc škody než užitku.ostatně moc rád bych Vás, Zdenku, viděl před tou kamerou
Nicméně, pokud již v takové funkci jsem a nebo se připravuji na její převzetí, je potřeba se připravit v mluveném projevu a především, musím mít argumenty, argumenty, argumenty ( a těch je tu tomto fóru dostatek) musím vědět co chci, kam to chci dostat a nebát se to říci.
Ostatně, film Světáci jsme snad viděli všichni, nebo ne???