Moderatori
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Moderatori
Navrhuješ to nějak řešit? Resp. máš nějaký způsob řešení?
(Volení censoři, volená funkce hlavního moderátora a moderátor kontrasignovaný...)
Mě to přijde zbytečné.
(Volení censoři, volená funkce hlavního moderátora a moderátor kontrasignovaný...)
Mě to přijde zbytečné.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
- Vaclav.Malek, Dalibor.Zahora
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Moderatori
Zadny idiotsky moderator s vykloktanym mozkem nesmi ponizovat ostatni svou nadrazenosti ve smyslu funkce, kterou nema pravo nosit, nebot jsme si v urovni sdeleni a sdileni vsichni rovni. Jen nekteri jsou si evidentne rovnejsi a oblbuji ostatni poukazovanim na paragrafy, nebo na cistotu rasy nazor sdelujiciho individua. Moderator je proste funkce naprosto priserna a neslucitelna se zivotem. Moderatory budu bit a mlatit vsude, kde na ne narazim.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Moderatori
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
- Vaclav.Malek, Vojtech.Pikal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Ondrej.Kallasch
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2033
- Registrován: 02 říj 2010, 13:37
- Profese: Integration Developer
- Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
- Dal poděkování: 2509 poděkování
- Dostal poděkování: 2068 poděkování
Re: Moderatori
Ivan Bartos píše:http://www.youtube.com/watch?v=CdP7GnZXIBo

Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Moderatori
Take se mi zda, ze zde moderatori prekracuji sve pravomoce (napriklad Gabriela mi smazala prispevek z podatelny AO, ktery ale dle meho nebyl v rozporu s pravidly fora a zaroven nebyl plkaci)... Je mi posledni dobou, z toho co se tady deje, blivno.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 2):
- Dalibor.Zahora, Martin Broz
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Gabriela.Antosova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 289
- Registrován: 12 led 2010, 10:50
- Profese: manažer
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 759 poděkování
- Dostal poděkování: 448 poděkování
Re: Moderatori
Ondřeji to se omlouvám stalo se to nedopatřením, mazala jsem na vyžádání členů, adresy z určitých vláken. Snad to nebylo tak důležité ne? myslim že si psal WTF do podatelny nebo tak něco
rozhodně to nebyla cílená cenzura. Každý zde porušuje pravidla, např. v podatelně se nediskutuje apod. Moderace Broochu udělíme potřebným lidem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvek:
- Ondrej.Kotas
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Moderatori
Důležité to nebylo, jen jsem včera neměl dobrou náladu a naštvalo mě to, nicméně to nehodlám nijak řešit, fórum AO už konečně zas vidím 
V příspěvku výše jsem to uvedl jenom jako příklad, protože jsem si nemohl zrovna vzpomenout na jiný, nicméně těch případů podivných moderací je vícero...
V příspěvku výše jsem to uvedl jenom jako příklad, protože jsem si nemohl zrovna vzpomenout na jiný, nicméně těch případů podivných moderací je vícero...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
- Gabriela.Antosova
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Gabriela.Antosova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 289
- Registrován: 12 led 2010, 10:50
- Profese: manažer
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 759 poděkování
- Dostal poděkování: 448 poděkování
Re: Moderatori
My to s Vojtou řešíme, vše je postupně v plánu a vše má svůj čas. Chápu že máte dojem, že to není nikde vidět. Ještě stále nejvíce času zabírají dozvuky OVK. Makám pro AO každý den, je to jako druhá směna a opravdu to není žádná legrace. Začínám zvažovat vlastní firmu, alespoň by to nebylo zadarmo a neměla bych leckdy dojem, že je to zbytečně vynaložené úsilí.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvky (celkem 3):
- Petr Stehlik, Ondrej.Kallasch, Dalibor.Zahora