Moderatori

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Moderatori

Příspěvek od Martin Broz »

Ahoj. Nelibi se mi, ze tu muze delat moderatora prakticky kazdy komu AO da.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderatori

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Navrhuješ to nějak řešit? Resp. máš nějaký způsob řešení?
(Volení censoři, volená funkce hlavního moderátora a moderátor kontrasignovaný...)
Mě to přijde zbytečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Malek, Dalibor.Zahora
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderatori

Příspěvek od Martin Broz »

Zadny idiotsky moderator s vykloktanym mozkem nesmi ponizovat ostatni svou nadrazenosti ve smyslu funkce, kterou nema pravo nosit, nebot jsme si v urovni sdeleni a sdileni vsichni rovni. Jen nekteri jsou si evidentne rovnejsi a oblbuji ostatni poukazovanim na paragrafy, nebo na cistotu rasy nazor sdelujiciho individua. Moderator je proste funkce naprosto priserna a neslucitelna se zivotem. Moderatory budu bit a mlatit vsude, kde na ne narazim.
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderatori

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Malek, Vojtech.Pikal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2033
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2509 poděkování
Dostal poděkování: 2068 poděkování

Re: Moderatori

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

OFFTOPICHovna hovna!!! Jsou to hovna jupííí!
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderatori

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Take se mi zda, ze zde moderatori prekracuji sve pravomoce (napriklad Gabriela mi smazala prispevek z podatelny AO, ktery ale dle meho nebyl v rozporu s pravidly fora a zaroven nebyl plkaci)... Je mi posledni dobou, z toho co se tady deje, blivno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Martin Broz
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 289
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Moderatori

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Ondřeji to se omlouvám stalo se to nedopatřením, mazala jsem na vyžádání členů, adresy z určitých vláken. Snad to nebylo tak důležité ne? myslim že si psal WTF do podatelny nebo tak něco :-) rozhodně to nebyla cílená cenzura. Každý zde porušuje pravidla, např. v podatelně se nediskutuje apod. Moderace Broochu udělíme potřebným lidem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvek:
Ondrej.Kotas
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderatori

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Důležité to nebylo, jen jsem včera neměl dobrou náladu a naštvalo mě to, nicméně to nehodlám nijak řešit, fórum AO už konečně zas vidím :)

V příspěvku výše jsem to uvedl jenom jako příklad, protože jsem si nemohl zrovna vzpomenout na jiný, nicméně těch případů podivných moderací je vícero...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
Gabriela.Antosova
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 289
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Moderatori

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

My to s Vojtou řešíme, vše je postupně v plánu a vše má svůj čas. Chápu že máte dojem, že to není nikde vidět. Ještě stále nejvíce času zabírají dozvuky OVK. Makám pro AO každý den, je to jako druhá směna a opravdu to není žádná legrace. Začínám zvažovat vlastní firmu, alespoň by to nebylo zadarmo a neměla bych leckdy dojem, že je to zbytečně vynaložené úsilí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvky (celkem 3):
Petr Stehlik, Ondrej.Kallasch, Dalibor.Zahora
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“