miniPiratetek

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Moravskoslezsky kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno
Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

miniPiratetek

Příspěvek od Bohdan Svornik » 03 pro 2012, 19:00

V Lednu 2013 v poslední den prezidentských voleb,oslavíme nového prezidenta libými tóny tuc tuc.Zatím je v hledáčku jen Havířov.Takže pánové piráti co si tochtěj vzít na triko,máte tady prostor pro návrhy,nápady,připomínky.jakoukoli pomoc z venčí uvítáme.
J.Nezhyba by měl domluvit prostor,M.Kaleta sehnat účinkujísí a mládež.Ostatní budem úkolovat průběžně.

Martin.Redr
Místní předsednictvo
Profese: sociální pracovník, pedagog
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: miniPiratetek

Příspěvek od Martin.Redr » 03 pro 2012, 19:16

Tak super. Jakmile budou jasní učinkující a případně hotový plakátek, určitě mi jej pošlete. Udělám agitaci u nás ve škole, myslím že na tuc tuc je tam lidí spousta. Ovšem není to moje parketa, já jen vím, že není tuc tuc jako tuc tuc... :)
Pokud by ten prostor byl bez baru, mohu nabídnout své služby (zkušenosti, kontakty na dodavatele, případně potřebné zařízení - výčepní zařízení apod.). Kdybychom totiž mohli sami prodávat alko i nealko nápoje, byl by to další příjem do společně kasy (rozuměj pokrytí nákladů a případně dar Pirátům).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Redr za příspěvek:
Martin.Kaleta

Bohdan Svornik

Příspěvek od Bohdan Svornik » 03 pro 2012, 19:18

Super.) to nám usnadní schánění prostoru .)

Michal.Klus
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: webdesign
Dal poděkování: 538 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Klus » 03 pro 2012, 19:23

Mám něco kutit i v Karviné nebo spíše jen Havířov?

Bohdan Svornik

Příspěvek od Bohdan Svornik » 03 pro 2012, 19:33

Michal Klus píše:Mám něco kutit i v Karviné nebo spíše jen Havířov?
Záleží jak se na to cítíš.) bejt to paralelně bylo by to fajn,ale je nás málo.Ale rozdělit to na dva dny,že by v pátek Karviná a v sobotu Havířov by nebylo nemožné.)

Martin.Kaleta
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Martin.Kaleta » 03 pro 2012, 20:08

děkuji za založení vlákana .dovolím si upozornit že jen oslavíme první kolo prez. volby . Jak jste jistě zaregistrovali ,tak nás pár podporuje kandidaturu VF na prezidenta ,a timto bychom chteli přispet svoji kapkou pomoci .Celá kampan ma být v duchu kultury na nazorů lidí z davu . proto si myslím že kulturní akce je to prave ořechove . Z nedělní schuze vyplinulo ze budto je k mani prostor kdesi v bunkru ( těžkej underground , tak by bylo potřeba zajistit i občerstvení jak nahoře kolega zminoval,možna teplomet,wc ?),a nebo zajistit jen prostor v klubu/sále.první varianta je trochu naročnější . Bohdan musí zjistit kolik by byl nájem . zajišteni baru ,tepla ,a mobil wc asi taky cosi vyjde .je tu však možnost jet bar (tam nevim zda nemusi být podle pravidel živnostak ?? ),mi to jinak neřešíme v naši subkultuře.co se týka druhe varianty ..to jest zamluveni jen nejakeho prostoru ,kde se bude vybírat symbolicke vstupne ktere pokryje pripadný pronajem . to jest varianta poměrně snadnější neb stačí sehnat nejaký prázný sal kdesi v hospode ci kulturaku . Klub moc nedoporučuji protože tam nebýva dobre ozvučení a neni dost prostoru na to aby si system rozbalil svoje nadobíčko . pokud chceme dodržet termin wekendu prezidentských voleb ,tak nam moc času nezbývá . musím ješte dodat že letni verze podobne akce je oprostena od spousty nakladu spojených se zimou . ( Bohdan ,nezhybáček ,a i naš krajský kapitán v září byli na podobne akci ) Spojim se neprodleně s našimy přáteli z mistních soundu a zjistím jak jim vyhovuje termin 12.1. 2013 a jakou variantu by preferovali a zda by připadně byli schopni pomoci s čimsi . doufam že se do pulky prosince posunem k terminu a mistu konaní akce . jinak je mi jedno zda to bude havířov či karviná ,ale doma je doma .začal bych havířov a pokud to proběhne ok a bude k dispozici podobný prostor v Ki aby se to do konce zimy zopakovalo i v našem druhem městě kde pusobime .dokonce bych řekl že je to i žadoucí .
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!

Michal.Klus
Profese: webdesign
Dal poděkování: 538 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Klus » 03 pro 2012, 20:44

kdyby bylo třeba tak mám ŽL na pořádání kulturních akcí a vyhrabal bych někde i zdravotní průkaz kvůli baru..

v karviné jsou vhodné pro menší akci spíše bary (pravidelně se tu hraje asi ve dvou, kapacita tak 50 lidí), větší akce by se dala udělat v Insomnii, býválá diskoška U Vlka, tam už se vleze možná až 500 lidí..
dalo by se sehnat i něco mezim, záleží na konceptu..

hudebně to klidně zařídím, znám tu skoro všechny djs, karviná je malá :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Klus za příspěvek:
Martin.Kaleta

rvh
Profese: zdravotnictví
Dal poděkování: 474 poděkování
Dostal poděkování: 520 poděkování

Příspěvek od rvh » 03 pro 2012, 22:19

Zdravotni prkaz mam i ja, neb pracuji v nemocnici. Mohl bych pripadne delat first aid.

Martin.Kaleta
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Martin.Kaleta » 03 pro 2012, 23:07

Michal Klus píše:kdyby bylo třeba tak mám ŽL na pořádání kulturních akcí a vyhrabal bych někde i zdravotní průkaz kvůli baru..

v karviné jsou vhodné pro menší akci spíše bary (pravidelně se tu hraje asi ve dvou, kapacita tak 50 lidí), větší akce by se dala udělat v Insomnii, býválá diskoška U Vlka, tam už se vleze možná až 500 lidí..
dalo by se sehnat i něco mezim, záleží na konceptu..

hudebně to klidně zařídím, znám tu skoro všechny djs, karviná je malá :)
bude super mít takové zázemí . každopadně bych to směroval ke dvoum akcím v jiném termínu , HA a pak KI .. .detaily se budou řešit až v nasledujích dnech kdy vykrystalizuje prostor . jsem rád že všichni chtějí tvořit ,tak doufám že udělame dobrou party a lidi se pobaví .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Michal.Gill
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!

Petr.Kopecny
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Dal poděkování: 691 poděkování
Dostal poděkování: 1201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Kopecny » 04 pro 2012, 04:07

A bude to agitačk ana toho nebo toho kandidáta na prezidenta nebo opravdová pirátská akce ???
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karvinsko“