Pirvestr 2012

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Máme v Jeseníku kolegu Martina Foltýna, který dělá DJ a mohl by tak na silvestra v Jeseníku přispět k větší prezentaci Pirátů pokud tam pojedme na Patrikovu chalupu byla by možnost pro část soukromou a část veřejnou místo zde: Hotel Praděd v Jeseníku je tam i samostatný salónek u kterého pokud nebudeme požadovat soukromí není potřeba platit pokud bychom chtěli separé chtěli by 200,-/hod velký sál je pro asi 200 lidí takže se tam můžeme sjet zeširoka zdaleka.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Kotas, Michal Wagner
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Michal Wagner »

Tomas Vymazal píše:Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
Moc to řešíš :)))
Stejně už víme, co budem dělat Bude pohoda :)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
Petr.Bajgar
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Příspěvky: 1252
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2182 poděkování
Dostal poděkování: 1345 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Mi to vypadá na prosinec finančně dost bledě, jak se zdá, tak ne že to vyrobíte na druhym konci republiky, kam pojedu jednatřicátýho večer stopem :/ :D

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 289
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Nevim jak mi tohle vlákno mohlo uniknout, Pirvestr rozhodně plánujeme i v Pze, osobně jsem se zavázala stát(makat) za barem V PIRÁTSKÉM OBLEČKU, místo zatím přísně tajné .-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Kopac, Petr.Kopecny, Michal.Havranek, Michaela.Krausova
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Protože vnímám silné averse vůči mně u mnoha kolegů. Jsem připraven se Pirvestru 2012 fyzicky neučastnit.
Dál budu z pověření KS OLK jednat o přípravách a účasti kolegů z KS OLK, KS JMK a KS MSK a snad i dalších zájemců a na programu v Jeseníku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Diky za koordinaci, Petre. Pro jistotu sem doplnim informace, na ktere se me uz par lidi ptalo. Chata v Jesenikach patri rodine Patrika Dolezala, takze, jak jsem pochopil, je nam k mani zdarma (predpokladam, ze mozna budeme muset zatahnout vyuzite energie nebo tak, ale to je smesny). A co se tyce spani tam, tak je tam udajne osm posteli a pak nejake misto na zemi. Patrik odhadoval, ze dvanact lidi by se tam melo vejit v pohode (postele + zem), ale ze mozna i vic.

Pripadni zajemci, necht se hlasi ve vlaknu Pirvestr 2012 ve foru JmK: jihomoravsky-kraj-f83/pirvestr-2012-t13938.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Ondrej.Kotas
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Karel Bilek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 393
Registrován: 06 dub 2012, 18:52
Profese: student
Dal poděkování: 420 poděkování
Dostal poděkování: 500 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Karel Bilek »

ahoj

0.5, plány na silvestra zatim nemám

(zní to dobře, ale zase je to daleko, navíc budu na vánoce u rodiny v severních čechách)
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Protože ubytování v Hotelu Praděd je za 300,- na noc mám za to, že by se měli zájemci ozývat pokud možno velice záhy.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Naplnime kapacity a bude. Vic nez 14 lidi tam nepustim :)
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“