Pirvestr 2012
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Máme v Jeseníku kolegu Martina Foltýna, který dělá DJ a mohl by tak na silvestra v Jeseníku přispět k větší prezentaci Pirátů pokud tam pojedme na Patrikovu chalupu byla by možnost pro část soukromou a část veřejnou místo zde: Hotel Praděd v Jeseníku je tam i samostatný salónek u kterého pokud nebudeme požadovat soukromí není potřeba platit pokud bychom chtěli separé chtěli by 200,-/hod velký sál je pro asi 200 lidí takže se tam můžeme sjet zeširoka zdaleka.
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
- Ondrej.Kotas, Michal Wagner
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirvestr 2012
Moc to řešíšTomas Vymazal píše:Ja jsem chtel na Pirvestru odpocivat, rozhodne jsem to neplanoval jako promo akci Piratu. Ostatnim nebranim, ale ja se z Patrikovy chaty asi moc nehnu.
Stejně už víme, co budem dělat Bude pohoda
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
- Petr.Bajgar
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirvestr 2012
Mi to vypadá na prosinec finančně dost bledě, jak se zdá, tak ne že to vyrobíte na druhym konci republiky, kam pojedu jednatřicátýho večer stopem :/ 
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- Gabriela.Antosova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 289
- Registrován: 12 led 2010, 10:50
- Profese: manažer
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 759 poděkování
- Dostal poděkování: 448 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Nevim jak mi tohle vlákno mohlo uniknout, Pirvestr rozhodně plánujeme i v Pze, osobně jsem se zavázala stát(makat) za barem V PIRÁTSKÉM OBLEČKU, místo zatím přísně tajné .-)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvky (celkem 4):
- Petr.Kopac, Petr.Kopecny, Michal.Havranek, Michaela.Krausova
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Protože vnímám silné averse vůči mně u mnoha kolegů. Jsem připraven se Pirvestru 2012 fyzicky neučastnit.
Dál budu z pověření KS OLK jednat o přípravách a účasti kolegů z KS OLK, KS JMK a KS MSK a snad i dalších zájemců a na programu v Jeseníku.
Dál budu z pověření KS OLK jednat o přípravách a účasti kolegů z KS OLK, KS JMK a KS MSK a snad i dalších zájemců a na programu v Jeseníku.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
- Tomas.Vymazal
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Diky za koordinaci, Petre. Pro jistotu sem doplnim informace, na ktere se me uz par lidi ptalo. Chata v Jesenikach patri rodine Patrika Dolezala, takze, jak jsem pochopil, je nam k mani zdarma (predpokladam, ze mozna budeme muset zatahnout vyuzite energie nebo tak, ale to je smesny). A co se tyce spani tam, tak je tam udajne osm posteli a pak nejake misto na zemi. Patrik odhadoval, ze dvanact lidi by se tam melo vejit v pohode (postele + zem), ale ze mozna i vic.
Pripadni zajemci, necht se hlasi ve vlaknu Pirvestr 2012 ve foru JmK: jihomoravsky-kraj-f83/pirvestr-2012-t13938.html
Pripadni zajemci, necht se hlasi ve vlaknu Pirvestr 2012 ve foru JmK: jihomoravsky-kraj-f83/pirvestr-2012-t13938.html
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Bajgar, Ondrej.Kotas
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
-
Karel Bilek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 393
- Registrován: 06 dub 2012, 18:52
- Profese: student
- Dal poděkování: 420 poděkování
- Dostal poděkování: 500 poděkování
Re: Pirvestr 2012
ahoj
0.5, plány na silvestra zatim nemám
(zní to dobře, ale zase je to daleko, navíc budu na vánoce u rodiny v severních čechách)
0.5, plány na silvestra zatim nemám
(zní to dobře, ale zase je to daleko, navíc budu na vánoce u rodiny v severních čechách)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Protože ubytování v Hotelu Praděd je za 300,- na noc mám za to, že by se měli zájemci ozývat pokud možno velice záhy.
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Pirvestr 2012
Naplnime kapacity a bude. Vic nez 14 lidi tam nepustim 
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy