Ve dvaceti se vejdem k nemu do vetsiho bytu. Pokud by nas ale bylo vic, potrebovali bychom uz nejake extra prostory. Kdo bude chtit, dycky muze jit parit nekam ven, ale poradat vyslovene Piratskou party nekde v nejakym podniku by uz stalo nejakej cas a penize...
V byte by to bylo maximalne easy a lowcost - vlastni piti, hudba z hifi, deskovky, dojizdejici by mohli prespat a rano vypomoct s uklidem
Ted jeste sehnat nekoho, kdo nam nabidne ten byt. Takhle jsme slavili Silvestr v Las Palmas v mym byte a bylo to supr... az na ten mrnik, kdyz jsem se "rano" ve 4 odpoledne probudil... takze kdo bude odvazny a prihlasi se?