Pirvestr 2012

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopac »

Napocital jsem zatim 10 lidi + moji znami = 20 :D

Ve dvaceti se vejdem k nemu do vetsiho bytu. Pokud by nas ale bylo vic, potrebovali bychom uz nejake extra prostory. Kdo bude chtit, dycky muze jit parit nekam ven, ale poradat vyslovene Piratskou party nekde v nejakym podniku by uz stalo nejakej cas a penize...

V byte by to bylo maximalne easy a lowcost - vlastni piti, hudba z hifi, deskovky, dojizdejici by mohli prespat a rano vypomoct s uklidem :)
Ted jeste sehnat nekoho, kdo nam nabidne ten byt. Takhle jsme slavili Silvestr v Las Palmas v mym byte a bylo to supr... az na ten mrnik, kdyz jsem se "rano" ve 4 odpoledne probudil... takze kdo bude odvazny a prihlasi se? :)
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

No ja jsem popravde doufal ve vicedenni kalbu. Alespon treba tri dny. Meli jsme s Krtkem a Belegem (Michal Wagner) takovy plan, ze bychom tam mohli uzit nejake zajimave chemikalie jeden den treba... Asi uplne nejvic nejidealnejsi by bylo, kdyby nejdriv pirvestr probihal treba v osmi lidech po dobu dvou dnu a pak se jednatricatyho pridal zbytek na tu nejkrutejsi cast.

Jinak dotaz: Ten tvuj kamarad bydli kde? Jestli Plzen, tak je to trochu z ruky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
Michal Wagner
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopac »

Tomas Vymazal píše:No ja jsem popravde doufal ve vicedenni kalbu. Alespon treba tri dny. Meli jsme s Krtkem a Belegem (Michal Wagner) takovy plan, ze bychom tam mohli uzit nejake zajimave chemikalie jeden den treba... Asi uplne nejvic nejidealnejsi by bylo, kdyby nejdriv pirvestr probihal treba v osmi lidech po dobu dvou dnu a pak se jednatricatyho pridal zbytek na tu nejkrutejsi cast.

Jinak dotaz: Ten tvuj kamarad bydli kde? Jestli Plzen, tak je to trochu z ruky.
"k nemu" melo byt "k nekomu", nejak mi to vypadlo. Zadneho kamarada dost sileneho a s velkym bytem v Praze nemam.
Jinak uprimne Tome, uzivej si jake chemikalie chces a uzij si to, ja chodim do prace (jako spousta dalsich) a moje uzivani chemikalii se zastavuje u kafe a piva, obcas max. vodni dymka nebo jeden joint za uherskej rok :)
Priklanim se k tomu udelat poklidnejsi parbu treba do 1 rano a pak pro odvazlivce nekam vyrazit do ulic v piratskych kostymech a delat mrnik jinde nez v byte :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Patrik Dolezal nabizel jejich rodinnou chaticku, kam by se vlezlo tak 12 lidi a kde bychom mohli delat, co bychom chteli. Vzhledem k pomerne nizkemu zajmu ze zbytku republiky mi to zacina pripadat jako nejlepsi varianta. Ale protoze na Patrikovu chatu muzeme odjet bez ohlaseni predem, tak nehazu flintu do zita a pockam, jestli se jeste nekdo neozve.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
Michal Wagner, Petr.Bajgar
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopac »

Tomas Vymazal píše:Patrik Dolezal nabizel jejich rodinnou chaticku, kam by se vlezlo tak 12 lidi a kde bychom mohli delat, co bychom chteli. Vzhledem k pomerne nizkemu zajmu ze zbytku republiky mi to zacina pripadat jako nejlepsi varianta. Ale protoze na Patrikovu chatu muzeme odjet bez ohlaseni predem, tak nehazu flintu do zita a pockam, jestli se jeste nekdo neozve.
Hmmm... no ja si taky v "nejhorsim" udelam peknej vecer "sam", tedy s temi prateli v Plzni/Praze. ;)
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopac »

Takze ja jsem se zatim predbezne domluvil s kolegou z neziskovek, ktery ma k dispozici prostory i deskovky tady v Plzni. Takze si to zorganizuju sam :) Kdo chce prijet a uzit si fajne Silvestr s Plzenaky, je srdecne zvan a moznost prespani je zajistena. Konat se to bude v tech prostorech, kde jste spali pri nedavnem RV.

Ve ctvrtek to domluvim napevno a upresnim detaily. Aneb, co si clovek neudela sam... :)

Tzn. uz se muzete predbezne hlasit, pripadne zadavat pozadavky, navrhy, co byste jeste chteli. Planuju to udelat jako sranda akci, pokec, deskovky, pohodicka s tim, ze parmeni pak pujdou do mesta, kde bude urcite maximalne zivo. Piratske propriety (paska pres oko, klobouk, savle, papousci) budou vitany :)

Pozvu tam rozhodne ale nejen Piraty, ale i nejake Couchsurfery, Erasmaky, AEGEEaky a dalsi lidi z mezinarodni komunity :) Hodim info i nemeckym a rakouskym Piratum, kdyby nekdo z nich nemel co delat, ale pochybuji. Zatim jsem to vlastne ale ani nijak zvlast nekomunikoval mezi Plzenske Piraty. To provedu na ctvrtecni schuzi. Nevim jestli nejak extra zvat priznivce z okoli... asi ne. Kdyz nechodi na forum, ani na schuze, pak se mi nezda jako dobry napad je zvat zrovna na takovou akci.
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Preferuji 3 denní ožíračku u Patrika v Jeseníkách :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 4):
Michal Wagner, Jindrich.Bartek, Tomas.Vymazal, Petr.Kopecny
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1918
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 763 poděkování
Dostal poděkování: 1280 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Mno pokud tam budou i taky nějaké slečny erasmačky tak to u mě Petr vyhrál... nadruhou stranu silvetr v Jeseníkách ? To je přece super ne ?
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Kopac »

Petr Kopecny píše:Mno pokud tam budou i taky nějaké slečny erasmačky tak to u mě Petr vyhrál... nadruhou stranu silvetr v Jeseníkách ? To je přece super ne ?
Co ja vim, kdo nakonec vsechno prijde. Nepisu to sem proto, abych vas presvedcoval, ale proto, abych vam nabidl moznost. Ja se o svoji zabavu postaram :)
Jeseniky zni dobre, oziracka zni debilne. Ozirejte se kdyz vas to bavi, me to nebavi, tohle tupe obdobi mam za sebou. Ale jak jsem uz rikal... proti gustu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
Petr.Kopecny
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ja bych hlavne rad poznamenal, ze Pirvestr ma byt s Piraty pro Piraty (alespon v moji vysnene verzi), zatimco mezinarodni erasmo-NGO-CS-AEGEE-vestr je udalost evidentne postavena na jinych zakladech. Rozhodne nehodlam hodnotit, co je lepsi. Ale myslim, ze PILvestr (Pilsen ... get it?) tu je proste off-topic.

Mir vsem bytostem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
Petr.Kopecny
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“