Nabídka práce

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3135 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: Nabídka práce

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 19 lis 2012, 17:32

Nejak nechapu rozpor mezi tim co jsem napsal ja a mezi tim, co napsal Ondrej Kotas.

Pokud jsem to napsal zmatecne, proste souhlasim s touto vetou Ondreje:
Kdyz nejaky Pirat ma podnik, kam nekoho potrebuje, ta da vedet na tehle strance. Mame tu plno Piratu, co maji spatne placeny job nebo nepracuji vubec, tak jim muzeme pomoct.
Proto jsem se ptal, jestli v Goethe Institutu pusobis.... a pusobis?

Ty pises ze:
zase informace o nabídce práce, která svojí naplní blízka Pirátům.
Coz znamena ze bychom zde mohli prekopirovat IT nabidku stranky jobs.cz..... a tim to tady cely zahltili...
EDIT: pokud si tedy pro to, aby PO zadaval nahodne nabidky prace z internetu, navrhnu to jako bod schuze ve stredu na prodiskutovani. (Ale nemyslim si, ze to projde.)

Napada me ale jeste dalsi moznost rubriky - rubrika, kde se budou davat nabidky prace na pozice, z kterych bychom mohli ovlivnit verejne veci vice piratskym smerem. Ale tohle je muj soukromy napad a proberu ho na schuzi PO tuto stredu..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Kotas, Patrik.Dolezal
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10332 poděkování
Dostal poděkování: 2559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 19 lis 2012, 19:53

Jindřichu děkují za odpověď! Já to možná i dřív ne pochopil kam Váš zájem směruje:)

Za celu dobu já přidal 3 informace: Prace v HUBu, Kafe v Lese a Goethe-Institut.
V žádném podniku jsem ne působím a přidával informace jen o zajímavých místech pro Piráty (o HUBu dostal poděkováni od Ondry Kalaše).
V žádném případě by mne ne napadlo kopírovat inzeráty IT od Job.cz :lol:

To že jé podmínkou, má byt Pirát, který tam působí je tak trochu mimo, pro to že máme spoustu podnikatelů, které k nám nakloněny. (Dokonce i ve volbách nám lidí dávají hlasy aniž by s námi nějak spolupracovali přímo)

Tedy shrnuti: Můj cil pomoct pirátům, které hledají práce, ale Vás asi úkoluje Jakub jen produkovat "poslušné vojačky" pro potřebu RP?

Ach jo :(
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3135 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 19 lis 2012, 22:21

ale Vás asi úkoluje Jakub jen produkovat "poslušné vojačky" pro potřebu RP?
Tak to neni. Omezeni je spise formalni... a slouzi aby se nam to tady nezahltilo.
V žádném podniku jsem ne působím a přidával informace jen o zajímavých místech pro Piráty (o HUBu dostal poděkováni od Ondry Kalaše).
V žádném případě by mne ne napadlo kopírovat inzeráty IT od Job.cz :lol:
Neni to zadny realny problem, myslim si, ze je to cely tak trochu o slovickareni. Proberem to na schuzi, a vymyslime treba definici rubriky do ktere zapadnete.

Kazdopadne to neni spatny napad, jen je problem, ze ja bych treba o zajimavych mistech pro piraty vedel dost, ale to bych nedelal nic jinyho nez masove copy paste...
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10332 poděkování
Dostal poděkování: 2559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 27 lis 2012, 17:33

Ach jo :( a znovu:
Hledáme:
Creative Consultant
directpeople.cz
http://www.directpeople.cz/directpeople-jobs.php#job01
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvek:
Jindrich.Bartek
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21

Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“