[SCHŮZE] Plánování a oznamování schůzí
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
- Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
- V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
- Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí
-
Vladimir.Lansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 103
- Registrován: 24 lis 2013, 17:24
- Profese: jednatel společnosti
- Dal poděkování: 340 poděkování
- Dostal poděkování: 147 poděkování
Re: [schůze] - plánování schůzí
Zdravím všechny ,
chtěl bych jen oznámit ,že nový zájemci o vedení MO Kralupy( Denys Luksík...) by přišli až na dubnovou schůzku. Denys je v březnu i Italii.
Chtěl bych poprosit o radu. S členstvím v Pirátské straně končí za Kralupy Marcela Jirotková, Simona Pudilová, Ivana Lánská a pravděpodobně i Luboš Šuda(později) ,tak mě požádali o to jim oznámit,jakým způsobem je to třeba ohlásit Pirátům, zda zaslat na odbor administrativní nebo doporučenkou na Piráty o ukončení členství. Prosím, někdo mi ještě odpovězte, díky.
Jinak Roberte , myšlenka hezká s tím vláčkem z letiště, ale než ztrácet čas ,tak se mrkni na pozemky kolem letiště a zjistíš, že jsou většina pozemků soukromých osob a ty je kvůli nějaké železnici neprodají. Proto jezdit ,,krtkem,, pod zemí bude levnější(ve finále) a rychlejší varianta asi pro všechny, to jenom na okraj , aby jste třeba tímto tématem neztráceli zbytečně čas. No a baťůškáři se proběhnou stejně:-) a navíc je to zdravé:-).....z vlastní zkušenosti ,někdy je výhoda ,když Ti baťoh v Africe ukradnou a nedoratí do Prahy ,tak už lítáš jenom v trenclích:-) a mrazu - po pirátsku.
chtěl bych jen oznámit ,že nový zájemci o vedení MO Kralupy( Denys Luksík...) by přišli až na dubnovou schůzku. Denys je v březnu i Italii.
Chtěl bych poprosit o radu. S členstvím v Pirátské straně končí za Kralupy Marcela Jirotková, Simona Pudilová, Ivana Lánská a pravděpodobně i Luboš Šuda(později) ,tak mě požádali o to jim oznámit,jakým způsobem je to třeba ohlásit Pirátům, zda zaslat na odbor administrativní nebo doporučenkou na Piráty o ukončení členství. Prosím, někdo mi ještě odpovězte, díky.
Jinak Roberte , myšlenka hezká s tím vláčkem z letiště, ale než ztrácet čas ,tak se mrkni na pozemky kolem letiště a zjistíš, že jsou většina pozemků soukromých osob a ty je kvůli nějaké železnici neprodají. Proto jezdit ,,krtkem,, pod zemí bude levnější(ve finále) a rychlejší varianta asi pro všechny, to jenom na okraj , aby jste třeba tímto tématem neztráceli zbytečně čas. No a baťůškáři se proběhnou stejně:-) a navíc je to zdravé:-).....z vlastní zkušenosti ,někdy je výhoda ,když Ti baťoh v Africe ukradnou a nedoratí do Prahy ,tak už lítáš jenom v trenclích:-) a mrazu - po pirátsku.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 2):
- Nguyen, Frantisek.Kopriva
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
- Nguyen, Zuzana.Dohnalova
- Frantisek.Kopriva
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 2464
- Registrován: 10 říj 2013, 20:37
- Profese: poslanec
- Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
- Dal poděkování: 5478 poděkování
- Dostal poděkování: 3426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
Já jsem s Míťou mluvil po telefonu. Pokec s kamarádem je zásah stranických orgánů (nejsem členem ani jednoho jmenovaného)?Martin.Shanil píše:Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
(Odmoderujte nás pryč, sem to nepatří.)
-
Vladimir.Lansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 103
- Registrován: 24 lis 2013, 17:24
- Profese: jednatel společnosti
- Dal poděkování: 340 poděkování
- Dostal poděkování: 147 poděkování
Re: [schůze] - plánování schůzí
Tak ahoj všichni ,
po dnešní diskuzi s Denysem Luksíkem jsme se domluvili, že bych klukům(mladým pirátům) v MO Kralupy pomohl na postu místopředsedy(pokud budu zvolen), aby to kluci mohli převzít do svých rukou v poklidu. Ke konci tohoto roku bych za sebe našel případně náhradu nebo by si Kralupáci zvolili někoho jiného na můj post.
Tím pomohu celkově Pirátům při podzimních volbách v našem Kralupsko-Mělnicku a celkově v kraji.
Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
po dnešní diskuzi s Denysem Luksíkem jsme se domluvili, že bych klukům(mladým pirátům) v MO Kralupy pomohl na postu místopředsedy(pokud budu zvolen), aby to kluci mohli převzít do svých rukou v poklidu. Ke konci tohoto roku bych za sebe našel případně náhradu nebo by si Kralupáci zvolili někoho jiného na můj post.
Tím pomohu celkově Pirátům při podzimních volbách v našem Kralupsko-Mělnicku a celkově v kraji.
Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 3):
- Frantisek.Kopriva, Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
- Frantisek.Kopriva
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 2464
- Registrován: 10 říj 2013, 20:37
- Profese: poslanec
- Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
- Dal poděkování: 5478 poděkování
- Dostal poděkování: 3426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
Ano, pro členství v PMS je potřeba být členem strany. Takže pokud Kralupáci zvládnou naplnit 3členné PMS bez tebe, můžeš jim pomáhat z pozice příznivce-nečlena. V opačném případě vstup zpět do strany.Vladimir.Lansky píše:Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
Každopádně PMS je formalita, důležitá je aktivita, za kterou velké díky!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 2):
- Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter |< >| Instagram
* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
-
Vladimir.Lansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 103
- Registrován: 24 lis 2013, 17:24
- Profese: jednatel společnosti
- Dal poděkování: 340 poděkování
- Dostal poděkování: 147 poděkování
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
soryjako - v těch poděbradech to bylo tajný?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- V__
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: [schůze] - plánování schůzí
Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?
zápis zde https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017
Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
zápis zde https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017
Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
- Frantisek.Kopriva, Dalibor.Zahora
77S 2I 3I 3I
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
FB stránku nymburk sadská jsem předal v okamžiku faktického zániku MS a nesleduju. nesleduju na FB ani sčk a vlastně kromě zprostředkovaných postů žádnou pirátskou stránku. Běžně se rozesílala pozvánka i regp přes SZ. sčk kalendář jsem vypnul ještě za Málka, protože tam byla jen pravidelná schuze v utery. cely pirátský kalendář jsem vypnul protože tam toho bylo moc a sčk akce žádné. takže forum je pro mně jediný relevantní zdroj. Co neni tady, o tom se dovídám jen náhodou nebo vůbec.Dominika.Michailidu píše:Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?
zápis zde https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017
Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
do SZ to nepřišlo FB je bulvár a důležité informace na něj patří jen druhotně jak připomínka. Zásadní zdroj musí být na oficiálním místě a to je tady.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Dominika.Michailidu
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12122
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31215 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: [schůze] - plánování schůzí
Kdy je pls další krajská schůze?
Zatím jsem našel jen 4/5 Kladno, což není krajská schůze
Tortuga Pirates
https://www.facebook.com/events/117976778759148/
Zatím jsem našel jen 4/5 Kladno, což není krajská schůze
Tortuga Pirates
https://www.facebook.com/events/117976778759148/
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)