[SCHŮZE] Plánování a oznamování schůzí

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
  • Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí
Odpovědět
Vladimir.Lansky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 103
Registrován: 24 lis 2013, 17:24
Profese: jednatel společnosti
Dal poděkování: 340 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vladimir.Lansky »

Zdravím všechny ,
chtěl bych jen oznámit ,že nový zájemci o vedení MO Kralupy( Denys Luksík...) by přišli až na dubnovou schůzku. Denys je v březnu i Italii.
Chtěl bych poprosit o radu. S členstvím v Pirátské straně končí za Kralupy Marcela Jirotková, Simona Pudilová, Ivana Lánská a pravděpodobně i Luboš Šuda(později) ,tak mě požádali o to jim oznámit,jakým způsobem je to třeba ohlásit Pirátům, zda zaslat na odbor administrativní nebo doporučenkou na Piráty o ukončení členství. Prosím, někdo mi ještě odpovězte, díky.
Jinak Roberte , myšlenka hezká s tím vláčkem z letiště, ale než ztrácet čas ,tak se mrkni na pozemky kolem letiště a zjistíš, že jsou většina pozemků soukromých osob a ty je kvůli nějaké železnici neprodají. Proto jezdit ,,krtkem,, pod zemí bude levnější(ve finále) a rychlejší varianta asi pro všechny, to jenom na okraj , aby jste třeba tímto tématem neztráceli zbytečně čas. No a baťůškáři se proběhnou stejně:-) a navíc je to zdravé:-).....z vlastní zkušenosti ,někdy je výhoda ,když Ti baťoh v Africe ukradnou a nedoratí do Prahy ,tak už lítáš jenom v trenclích:-) a mrazu - po pirátsku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 2):
Nguyen, Frantisek.Kopriva
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Martin.Shanil »

Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Nguyen, Zuzana.Dohnalova
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 2464
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: poslanec
Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
Dal poděkování: 5478 poděkování
Dostal poděkování: 3426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Martin.Shanil píše:Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
Já jsem s Míťou mluvil po telefonu. Pokec s kamarádem je zásah stranických orgánů (nejsem členem ani jednoho jmenovaného)?

(Odmoderujte nás pryč, sem to nepatří.)
Vladimir.Lansky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 103
Registrován: 24 lis 2013, 17:24
Profese: jednatel společnosti
Dal poděkování: 340 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vladimir.Lansky »

Tak ahoj všichni ,
po dnešní diskuzi s Denysem Luksíkem jsme se domluvili, že bych klukům(mladým pirátům) v MO Kralupy pomohl na postu místopředsedy(pokud budu zvolen), aby to kluci mohli převzít do svých rukou v poklidu. Ke konci tohoto roku bych za sebe našel případně náhradu nebo by si Kralupáci zvolili někoho jiného na můj post.
Tím pomohu celkově Pirátům při podzimních volbách v našem Kralupsko-Mělnicku a celkově v kraji.
Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Kopriva, Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 2464
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: poslanec
Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
Dal poděkování: 5478 poděkování
Dostal poděkování: 3426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Vladimir.Lansky píše:Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
Ano, pro členství v PMS je potřeba být členem strany. Takže pokud Kralupáci zvládnou naplnit 3členné PMS bez tebe, můžeš jim pomáhat z pozice příznivce-nečlena. V opačném případě vstup zpět do strany.

Každopádně PMS je formalita, důležitá je aktivita, za kterou velké díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 2):
Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter |< >| Instagram

* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
Vladimir.Lansky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 103
Registrován: 24 lis 2013, 17:24
Profese: jednatel společnosti
Dal poděkování: 340 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vladimir.Lansky »

Franto ,děkuji. mita
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Martin.Shanil »

soryjako - v těch poděbradech to bylo tajný?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 3515
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 7685 poděkování
Dostal poděkování: 5946 poděkování

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?

zápis zde https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017

Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Dalibor.Zahora
77S 2I 3I 3I
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Martin.Shanil »

Dominika.Michailidu píše:Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?

zápis zde https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017

Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
FB stránku nymburk sadská jsem předal v okamžiku faktického zániku MS a nesleduju. nesleduju na FB ani sčk a vlastně kromě zprostředkovaných postů žádnou pirátskou stránku. Běžně se rozesílala pozvánka i regp přes SZ. sčk kalendář jsem vypnul ještě za Málka, protože tam byla jen pravidelná schuze v utery. cely pirátský kalendář jsem vypnul protože tam toho bylo moc a sčk akce žádné. takže forum je pro mně jediný relevantní zdroj. Co neni tady, o tom se dovídám jen náhodou nebo vůbec.

do SZ to nepřišlo
MaxthonSnímek20170415103831.jpg
FB je bulvár a důležité informace na něj patří jen druhotně jak připomínka. Zásadní zdroj musí být na oficiálním místě a to je tady.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Kdy je pls další krajská schůze?

Zatím jsem našel jen 4/5 Kladno, což není krajská schůze

Tortuga Pirates
https://www.facebook.com/events/117976778759148/

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Středočeský kraj“