[SCHŮZE] Plánování a oznamování schůzí

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
  • Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Adam Zabransky píše:Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?
Samozřejmě o něm víme... nějaký problém? :)
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Martin.Shanil »

štáb je tady ? :)
IMG_20130902_155700.jpg
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vaclav.Malek »

spíš tady :D
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Daniel.Prim, Martin.Shanil, Dalibor.Zahora
Subkosta
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2013, 22:12
Profese: elektrotechnik

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Subkosta »

Zejtra sem zrovna mimo prahu ale hned pri dalsi prilezitosti se dostavim.
Uživatelský avatar
Daniel.Prim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 114
Registrován: 03 říj 2012, 11:59
Profese: Web Developer - kodér
Bydliště: Poděbrady
Dal poděkování: 161 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Daniel.Prim »

Vaclav Malek píše:Vyhlašuji krajskou schůzi na 11.9. v Zulu baru od 17:00.

místo: http://www.zulubar.cz/kontakt/

Pořad:
+ odhlasování případných kandidatur, které se dosud nestihly
+ předání dokumentů potřebných pro kandidaturu
+ volby
+ ...
Může někdo prosím přinést vytištěné Prohlášení kandidátů, at to případní kandidáti rovnou podepíšou?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Prim za příspěvek:
Hurvajz.jr
Daniel Prim
danprim@gmail.com
604 209 241
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Já mám 8 černobílých.... tak jestli si chce někdo vytisknout barevné, tak je to zde: http://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf
Uživatelský avatar
Daniel.Prim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 114
Registrován: 03 říj 2012, 11:59
Profese: Web Developer - kodér
Bydliště: Poděbrady
Dal poděkování: 161 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Daniel.Prim »

Vaclav Malek píše:Já mám 8 černobílých.... tak jestli si chce někdo vytisknout barevné, tak je to zde: http://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf
já bych i vytisknul, ale nemá ani ČB toner... došel chudinka...
Daniel Prim
danprim@gmail.com
604 209 241
Hurvajz.jr
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 132
Registrován: 07 úno 2012, 10:31
Profese: elektrikář - manager
Bydliště: Kostelec nad Černými lesy
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Hurvajz.jr »

momentálně nemám kde vytisknout rád vyplním i CB
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Příspěvek od Martin.Shanil »

edit: už nic
Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Středočeský kraj“