Volební štáb Praha 13. 10.
Moderátor: PKS Praha
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Gabriela.Antosova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 289
- Registrován: 12 led 2010, 10:50
- Profese: manažer
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 759 poděkování
- Dostal poděkování: 448 poděkování
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Právě mi volala česká televize, kde máme zítra volební štáb, tzn že jsem je pozvala ve dvě na loď. Zařiďte se podle toho. 
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
A byl by nejaky napad, jaky doplnek by to mel byt? Ja si cepici z LEGA proste nevyrobim, takze trochu tapu nad tim napadem, co si vlastne obliknout.Ondrej Profant píše:Hlavně si prosím všichni pořiďte nějaký doplněk oblečení, který bude z LEGA a bude viditelný.
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Měl jsem na mysli přívěšek/náramek. Stačí jedna lego kostka. Popřípadě prostě vzít kostku a hodit jí před sebe na stůl. Až budou dělat reportáž, tak ať je tam někde vidět. Musíme je tlačit do roviny - tohle jsme si koupili, přinesli sem a na kameru to podle nich ukázat nesmíme.
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Můžu nahlásit ještě jedny těstoviny?
Dorazím asi až po třetí, chtěl jsem si vzít svůj renesanční kostým (pirátský večírek na lodi je rozhodně příležitost, ke které bych se rád pěkně oblékl), ale musím před štábem ještě někde být, tak uvidím, jestli být stylový nebo přijdu trapně v obleku. A jeden dotaz: Vím, že Piráti nemají jednotný názor na prezidentského kandidáta, ale shodou okolností u mě skončila petice za Franzovu kandidaturu - nebude vadit, když ji přitáhnu? Kdo bude chtít podepsat, podepíše, kdo ne, tak ne.
Dorazím asi až po třetí, chtěl jsem si vzít svůj renesanční kostým (pirátský večírek na lodi je rozhodně příležitost, ke které bych se rád pěkně oblékl), ale musím před štábem ještě někde být, tak uvidím, jestli být stylový nebo přijdu trapně v obleku. A jeden dotaz: Vím, že Piráti nemají jednotný názor na prezidentského kandidáta, ale shodou okolností u mě skončila petice za Franzovu kandidaturu - nebude vadit, když ji přitáhnu? Kdo bude chtít podepsat, podepíše, kdo ne, tak ne.
Author Sensei Tyrant Pervert
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
snad se tam budou vejít a nepotopí se to...Gabriela Antosova píše:Právě mi volala česká televize, kde máme zítra volební štáb, tzn že jsem je pozvala ve dvě na loď. Zařiďte se podle toho.
- Marek.Necada
- Zahraniční odbor
- Příspěvky: 3342
- Registrován: 05 lis 2009, 22:44
- Profese: silozpytec
- Bydliště: Helsinki
- Dal poděkování: 9333 poděkování
- Dostal poděkování: 6540 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Nemám Lego. Vždycky jsem preferoval Chevu.Ondrej Profant píše:Hlavně si prosím všichni pořiďte nějaký doplněk oblečení, který bude z LEGA a bude viditelný.
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Долой царя!
- Gabriela.Antosova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 289
- Registrován: 12 led 2010, 10:50
- Profese: manažer
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 759 poděkování
- Dostal poděkování: 448 poděkování
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Nevlastním. Bylo by vhodný přinést dostatek erárních kostiček, vrtačku s vrtáčkem a provázky.Ondrej Profant píše:Hlavně si prosím všichni pořiďte nějaký doplněk oblečení, který bude z LEGA a bude viditelný.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební štáb Praha 13. 10.
Ovšem na kameru nikdo nesmí zmínit firmu Lego, aby si ji nikdo s Piráty nespojoval!!! Na případné otázky novinářů na kostičky by se mělo odpovídat "bez komentáře". (Nebo něco ve smyslu, že novináři jsou hnůj a póvl, to má u lidí taky úspěch.)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9