Mikulas Ferjencik píše:Tři povedené obrázky pro Facebook udělají víc než 25 000 korun narvaných do FB reklamy. Proto se mi nechce za online platit.
Nikdo nemluvil o FB, to je fuckt na prd, ale Google Adwords je podstatne levnejsi (platis za kliknuti, ne za zobrazeni) a muzes to kdykoliv stopnout.
Ja sam si platim Adwords reklamu pro jeden web a mesicne mam nastaveny limit 200 Kc a prinasi mi to tak 2-3 nove zakazniky mesicne. Pokud by byl zajem, mohu svou soukromou kampan zastavit a spustit piratskou, kterou bych si pak vyuctoval. Pridal bych k tomu vyuctovani cestne prohlaseni, ze po dobu piratske kampane nebezi zadna moje soukroma kampan a screenshot prubezneho stavu uctu v dobe spusteni (google uctuje po mesicich, takze uz mam neco utraceno).
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev
Města Plzně a
Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti:
Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.