Některé kraje by se v lepení mohly zlepšit (hlavně přestat váhat).
Pro začínající lepiče jeden tip: lepíte-li na hrubý či jiný povrch se špatnou přilnavostí (problémem je například stříbrný sprej od sprejerů, kam to lepíme, abychom nepoškozovali „čisté“ plochy), nanášejte lepidlo zezadu na plakát, ať se celý provlhčí – přilne pak mnohem lépe, než když budete dávat lepidlo pouze na zeď.
Petr Vileta píše:A pokud to davas na alespon trochu polepenou plakatovaci plochu, tak to drzi za ty plakaty pod tim. Celkem kvalitne to drzi pres plakaty ODS a CSSD, asi maji silnejsi papir

Mohu potvrdit, Raduan Nwelati je dobrý podklad. Co mě překvapilo – kde jsem byl, ČSSD prakticky žádné plakáty pro krajské volby nikde nemá, jen senátory.
Mikuláš píše:Letáky, co jsem nechal tisknout raději rozdávejte, na roznos do schránek jich není dost.
Už se nám před nějakými volbami stalo, že by
došly letáky?