protože Dokuwiki je lepší.Petr Kopac píše:Od zacatku nechapu, proc nepouzivame Mediawiki.Lukas Novy píše:Mediawiki.
Kampaň se rozjela
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Petr Stehlik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1780
- Registrován: 25 srp 2009, 15:30
- Profese: všeuměl
- Bydliště: Zlín
- Dal poděkování: 686 poděkování
- Dostal poděkování: 1712 poděkování
Re: Kampaň se rozjela
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kampaň se rozjela
To je videt... 
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kampaň se rozjela
takže-Nový Knín VOLBY 2010-0,98procent volby 2012-2,54procent---plakátování a osobní kontakt smysl má....Lukas Novy píše:Tak se potom kouknem, jestli sme v ty vesnici dostali aspon tri procenta ;]
Nase cilovka je jasna: muzi 18-34 s maturitou a vejs.
Lidi na vesnici si zaujal tim, ze jsi tam byl osobne a ne tim, co bylo na plakatu. Klidne si jim mohl dat vizitku nebo startku, efekt je stejny.
Nejhorsi ale je, ze za cenu jedne konverze pomoci osobniho kontaktu na vesnici, dokazeme nakoupit dobrejch 20 konverzi na netu a jeste se dalsi tisicovce zobrazi nase znacka... to cely u nich doma, kde to maji radi, a pri cinnosti, kterou maji radi.
Opakuju to neustale, letaky jsou dobre na jedinou vec a ti nahaneni lidi na akci.
- Keram
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 445
- Registrován: 08 čer 2011, 09:36
- Profese: AČR
- Bydliště: Nýrsko
- Dal poděkování: 526 poděkování
- Dostal poděkování: 273 poděkování
Re: Kampaň se rozjela
Určitě to smysl má, hlavně za ty investované peníze to vůbec není špatný! Jenom je spíš lepší vyčkávat na poslední dny, lepit plakáty týden a víc před volbami na volných plochách je zbytečné plýtvání.
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" 
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Kampaň se rozjela
Jo, to jsme si taky overili. Akorat ze to vyckavani je limitovane poctem a mobilitou lepicu, aby se stihl vylep vsude kde je naplanovany.Keram píše:Jenom je spíš lepší vyčkávat na poslední dny, lepit plakáty týden a víc před volbami na volných plochách je zbytečné plýtvání.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kampaň se rozjela
ano,určitě,plakáty polepená obec měsíc před volbami potenciální voliče spíše irituje,polepit první není vhodné...
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kampaň se rozjela
Delas si prdel, zejo?Milan Muller píše:takže-Nový Knín VOLBY 2010-0,98procent volby 2012-2,54procent---plakátování a osobní kontakt smysl má....Lukas Novy píše:Tak se potom kouknem, jestli sme v ty vesnici dostali aspon tri procenta ;]
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kampaň se rozjela
Achjo, pánové ...
nelze popřít, že obě tyhlwe myšlenky mají smysl.
Chápu Krtka, kterýmu byla upřena možnost prezentovat se elektronicky. IMHO je to chyba, jsme piráti a jako takový by jsme se měli chovat (internet je naše moře) , ale taky si myslím, že je blud tvrdit, že je zbytečný pakátovat / agitovat.
Ted musim nekam jít odpoledne napíšu víc.
EDIT:
Takže, já moc nerozumím tomu, proč nebylo umožněno udělat si kampaň jak elektronickou tak neelektronickou. Máme na kraji lidi, kteří zvládnou jak to, tak to druhé, obě věci přilákají jiný druh voličů a podle volebních výsledků je vidět, že fungují(teda aspoň plakáty a agitace).
Pokud mám rozdělit neelektronickou kampaň, tak aspon v JMK můžu říct, že jsme agitovali osobně akorát brno-město a tam jme nakonec dostali 3,12% , což je o 0,5% víc jak celý kraj. brno-venkov mělo pro zajímavost 2,54% a tam se pouze plakátovalo.
Shrnutí:
I) Říkejte si co chcete, agitace i plakáty fungují. Za náš kraj musím říct, že musíme zlepšit organizaci a PR podobu, což také navrhnu ve čtvrtek na zasedání, ALE FUNGUJÍ. To je fakt.
II) Je chybné neinvestovat do elektronické kampaně - jednoznačně nám může přinést hlasy (a přepočet ceny za hlas nebude ani v tomto ohledu nijak vysoký, když se to udělá koncepčně)
III) JE jednoznačně v našich silách přidat a jednotlivých okrscích dosáhnout 5% a víc (například praha západ, praha východ, brno - střed, Plzeň jih a ten jeden Liberecký okrsek co měl nad 3% a MUSIME využívat VSECHNY DOSTUPNE KANALY.
IV) imho víc makat a míň diskutovat. nevim jak vás, ale mě debatovat nad tím, jestli jasné a otestované cesty mají účinnost přijde dost nahouby, když potom na ulici reálně doleze 5 lidí ... hlavně, že tady je flame jak ve vietnamu ...
nelze popřít, že obě tyhlwe myšlenky mají smysl.
Chápu Krtka, kterýmu byla upřena možnost prezentovat se elektronicky. IMHO je to chyba, jsme piráti a jako takový by jsme se měli chovat (internet je naše moře) , ale taky si myslím, že je blud tvrdit, že je zbytečný pakátovat / agitovat.
Ted musim nekam jít odpoledne napíšu víc.
EDIT:
Takže, já moc nerozumím tomu, proč nebylo umožněno udělat si kampaň jak elektronickou tak neelektronickou. Máme na kraji lidi, kteří zvládnou jak to, tak to druhé, obě věci přilákají jiný druh voličů a podle volebních výsledků je vidět, že fungují(teda aspoň plakáty a agitace).
Pokud mám rozdělit neelektronickou kampaň, tak aspon v JMK můžu říct, že jsme agitovali osobně akorát brno-město a tam jme nakonec dostali 3,12% , což je o 0,5% víc jak celý kraj. brno-venkov mělo pro zajímavost 2,54% a tam se pouze plakátovalo.
Shrnutí:
I) Říkejte si co chcete, agitace i plakáty fungují. Za náš kraj musím říct, že musíme zlepšit organizaci a PR podobu, což také navrhnu ve čtvrtek na zasedání, ALE FUNGUJÍ. To je fakt.
II) Je chybné neinvestovat do elektronické kampaně - jednoznačně nám může přinést hlasy (a přepočet ceny za hlas nebude ani v tomto ohledu nijak vysoký, když se to udělá koncepčně)
III) JE jednoznačně v našich silách přidat a jednotlivých okrscích dosáhnout 5% a víc (například praha západ, praha východ, brno - střed, Plzeň jih a ten jeden Liberecký okrsek co měl nad 3% a MUSIME využívat VSECHNY DOSTUPNE KANALY.
IV) imho víc makat a míň diskutovat. nevim jak vás, ale mě debatovat nad tím, jestli jasné a otestované cesty mají účinnost přijde dost nahouby, když potom na ulici reálně doleze 5 lidí ... hlavně, že tady je flame jak ve vietnamu ...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvky (celkem 5):
- Petr.Kopac, Mikulas.Ferjencik, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Milan.Muller
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock