Negativní faktory

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Skalenka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 36
Registrován: 14 kvě 2012, 15:56
Profese: dozivotni matka
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování

Re: Negativní faktory

Příspěvek od Skalenka »

Petre, nejde se ale takhle divit, kdyz je par dnu do voleb. To si clovek volic pripada jako pitomec, kdyz zacnete ted narychlo hledat odpovedi na jeho otazky, ktere jste zatim ignorovali. Tot vse. Vase vec.
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Negativní faktory

Příspěvek od Petr.Kopac »

Skalenka píše:Petre, nejde se ale takhle divit, kdyz je par dnu do voleb. To si clovek volic pripada jako pitomec, kdyz zacnete ted narychlo hledat odpovedi na jeho otazky, ktere jste zatim ignorovali. Tot vse. Vase vec.
Nazor si dela kazdy sam, prosim, ale ja tady tyhle veci neresim "par dnu pred volbami", resim to poruznu uz od ledna. Jenom postupne sbiram material a zkusenosti. Tezko se totiz interni problemy vyresi placnutim do vody. A muzu Ti slibit, ze to budu resit i po volbach, jednoduse protoze volby jsou sice vyznamna udalost, ale muj zivot se kolem nich netoci.
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Negativní faktory

Příspěvek od Roman.Kucera »

IMHO by bylo třeba dobrý nastavit nováčkům přístup do Podpalubí dyfoltně, aby se s nima dalo nezávazně tlachat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Wagnerova, Ivan Sirko, Petr.Kopac
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Daniel.Hradsky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 358
Registrován: 27 dub 2012, 10:54
Profese: veterinární lékař
Bydliště: 262 13 Nečín 044
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování

Re: Negativní faktory

Příspěvek od Daniel.Hradsky »

Aha, takže v zásadě to, že na to nováčci upozorňovali, je chyba těch nováčků. Oni prostě nevidí ten široký rozhled, bohatý program a společenskou angažovanost Pirátů ve věcech každodenního života běžného člověka. Spraávně, my nic měnit nemusíme, jenom jim musíme otevřít oči......
Ještě jednou 2body ze 3 v tom článku:
"1. Žádný obsah. Piráto sní o zapojení občanů a transparenci, přitom nejsou schopní se vyjádřit k aktuálním tématům typu krize eurozóny anebo vysoké ceny benzínu. Standardní výmluva: „Tím se právě zabývá naše pracovní skupina.“
2. Neustálé hádky. Namísto toho, aby se piráti zabývali podstatnými věcmi, denně se hádají kvůli maličkostem. V současnosti se vyostřila diskuse kolem toho, kdo má u nich na starosti psaní tiskových zpráv."
Myslím, že to že na to upozorňují lidé zvenčí a ti kteří čerstvě vstoupili,neznamená, že jsme je dostatečně nezpracovali. ale co když mají trochu pravdu? Pro nás nemá být důležité jak se vidíme sami (jako vševědoucí pánybohy rozumící všemu ;) ), ale právě to, jak nás vnímají zvenčí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Hradsky za příspěvky (celkem 3):
MilanM, Petr.Vileta, Ivan Sirko
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár. :twisted:
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“