Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Navrhoval bych, abyste se zabyvali moznosti, nahradit symbol na strance http://www.pirati.cz, konkretne https://static.pirati.cz/piznam/logo.png tim, co se po nedelnim hlasovani oznacuje jako novy logotyp. Nebo neco jineho, napriklad to co nam poslal Seznam.cz. Ma nekdo namitek k tomu aby se tak stalo? Soucasny symbol je moje dilo a ja si nepreju i kdyz jsem Piznam vymyslel, aby tam zustal. Budou Pirati moji zadost respektovat? Zaroven zadam o predbezne rozhodnuti logo nahradit beznym textem.
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam nove schvalenym logotypem
Oznámení moderátora:Nejsem proti, ale chci nejdřív ukázku, jak by se tam vyjímalo.Přesunuto z celostátního fóra, sem, kam to snad patří lépe.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Martin Broz
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Logo, které jsi vytvořil je svobodné dílo, takže nemáš žádný nárok, aby bylo odstraněno. Nicméně nejsem proti tomu tvé prosbě vyhovět a dát tam logo piráti.cz od seznamu a pro alternativní skin nasadit nový logotyp. V tuto chvíli ovšem těmto změnám dávám nulovou prioritu. Krajské a senátní kampaně mají přednost.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 4):
- Petr.Kopac, Lenka.Wagnerova, Jakub.Michalek, Roman.Kucera
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Tomas Babicky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 682
- Registrován: 13 čer 2009, 20:51
- Dal poděkování: 865 poděkování
- Dostal poděkování: 246 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Nemám do toho vůbec co kecat, ale jestli využijete to logo od Seznamu, budu rád.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Dovoluji si také se připojit s hlasem za logo nabidnuté seznamem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 3):
- Lenka.Wagnerova, Roman.Kucera, Tomas Babicky
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Logo ktere jsem vytvoril je moje dilo.Mikulas Ferjencik píše:Logo, které jsi vytvořil je svobodné dílo, takže nemáš žádný nárok, aby bylo odstraněno. Nicméně nejsem proti tomu tvé prosbě vyhovět a dát tam logo piráti.cz od seznamu a pro alternativní skin nasadit nový logotyp. V tuto chvíli ovšem těmto změnám dávám nulovou prioritu. Krajské a senátní kampaně mají přednost.
Netvrdim ze mam na neco narok, jak to tvrdis ty.
Rikam ze si to preju.
Pokud to nebudes respektovat, prijde adekvatni reakce.
A chci abys to vymenil bezodkladne.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Logo prohodíme za darovaný a jsme v poho ne? Jinak tohle je fakt troling. Já chci zpátky tři roky života, který jsem věnoval Pirátům, protože jsou moje...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 10):
- Lenka.Wagnerova, Martin Broz, Vojtech.Pikal, Petr Stehlik, Roman.Kucera, Adam.Cernoch, Michal Krause, Dominika.Michailidu, Jan.Podhajsky, Filip.Krska
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Je toto úvodní krok před vystoupením ze strany?Martin Broz píše:Logo ktere jsem vytvoril je moje dilo.Mikulas Ferjencik píše:Logo, které jsi vytvořil je svobodné dílo, takže nemáš žádný nárok, aby bylo odstraněno. Nicméně nejsem proti tomu tvé prosbě vyhovět a dát tam logo piráti.cz od seznamu a pro alternativní skin nasadit nový logotyp. V tuto chvíli ovšem těmto změnám dávám nulovou prioritu. Krajské a senátní kampaně mají přednost.
Netvrdim ze mam na neco narok, jak to tvrdis ty.
Rikam ze si to preju.
Pokud to nebudes respektovat, prijde adekvatni reakce.
A chci abys to vymenil bezodkladne.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Jsem pro to, abychom Martinovi vyhověli a nahradili stávající logo logem od Seznamu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 2):
- Adam.Cernoch, Jan.Podhajsky
