Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1746
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3741 poděkování
Dostal poděkování: 1289 poděkování

Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Milé republikové předsednictvo,

berte, prosím, moji žádost umístěnou zde:

viewtopic.php?f=412&t=13022

jako žádost doručenou do podatelny republikového představenstva. Jestli smím poprosit, odpovídejte na ni v uvedeném vláknu. Snažím se, aby vše ohledně kampaně pro volby do zastupitelstva Karlovarského kraje fórovalo na jednom místě, v Krajském fóru Karlovrský kraj (viewforum.php?f=412).

Děkuju předem za vtřícnou a rychlou odezvu :-)

Čau

Josef
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Josef Ulehla píše:Milé republikové předsednictvo,

berte, prosím, moji žádost umístěnou zde:

viewtopic.php?f=412&t=13022

jako žádost doručenou do podatelny republikového představenstva.
Jelikož nejsem oprávněn číst uvedené fórum, rád bych požádal o doručení žádosti přímo sem.


Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Josef.Ulehla

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Adam.Soukal »

Se vší úctou bych předpokládál, že celé RP bude ve všech krajích regp, aby mohlo sledovat veškeré dění a reagovat na něj, pokud je to nutné. Můj názor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Vojtech.Pikal
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1746
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3741 poděkování
Dostal poděkování: 1289 poděkování

Re: Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Marcel Kolaja píše:Jelikož nejsem oprávněn číst uvedené fórum, rád bych požádal o doručení žádosti přímo sem.
Návod, jak získat oprávnění je zde:

viewtopic.php?f=79&t=13014

Trošku si myslím, že pro posouzení mé žádosti by bylo vhodné vůbec se podívat, co se zrovna děje v celém "Krajském fóru Karlovarský kraj", kde vysílá palubní rozhlas lodi Kakakr (Kampaň Karlovarského kraje):

viewforum.php?f=412

A uvítal bych, kdyby moje podání bylo vyřizováno tam, aby vše, co se týká Kakakru bylo fórováno na jednom místě. Nicméně, zde žádost kopíruju:

viewtopic.php?f=412&t=13022 :
Kakakr - Spojení s ústředím

Příspěvekod Josef Ulehla » 27 srp 2012, 14:11
Milé republikové předsednictvo,
milý Ivane, milý Jakube, milá Lenko, milý Marceli, milý Mikuláši,
milá Míšo,
a milí všichni další členové ústředních pirátských orgánů,

tak nám skončilo zasedání celostátního fóra, a já bych řekl, že teď až do 12. a 13. října bychom měli napnout všechny síly k senátním a krajským volbám.

V Karlovarském kraji se snažíme vytvořit volební tým pro volby do zastupitelstva, kterému říkáme loď Kakakr (Kampaň Karlovarského kraje). Palubním rohlasem lodi Kakakr je Krajské fórum Karlovský kraj (viewforum.php?f=412), kde se můžete dozvědět víc.

Přestože na seznamu posádky lodi Kakakr (nyní zde: viewtopic.php?f=412&t=12836&start=10#p157609) je docela dost lidí, u mnohých není jasné, jestli se vůbec nalodili, a úloha mnohých jiných je velmi omezená. Činorodých není ani pět a půl. Myslím, že potřebujeme pomoc ústředních pirátských orgánů. A myslím, že ty nám ji i nějak poskytují a míní poskytovat.

K zlepšení vzájemné informovanosti a koordinace mezi ústředím a Karlovarským krajem žádám, aby se jeden(!) pirát z ústředních pirátských orgánů ujal úlohy styčného piráta pro styk mezi ústředím a Karlovarským krajem a nalodil se na loď Kakakr. Mluvil jsem s Míšou Krausovou o tom, že by byla ochotná se toho ujmout, ale asi nebylo úplně jasné, co všechno by to mělo obnášet.

Úlohou styčného piráta by bylo, aby přes něj procházela veškerá komunikace mezi ústředím a Karlovarským krajem. Aby nám v kraji uceleně předkládal to, co pro nás ústředí má. Aby zpracovával krajské požadavky na ústředí a doručil zpět jednu odpověď ústředí.

Mímo jiné by to obnášelo plnohodnotnou účast v "Krajském fóru Karlovarský kraj", což podle mě znamená rychlé a kompetentní reakce, a asi taky návštěvy v kraji, třeba účast na krajských schůzkách, z nichž první se koná teď, v neděli 2. září v 11:00 (viewtopic.php?f=412&t=12995). Na mé dotazy ohledně krajských voleb se mi často dostane odpovědi "to je támhle na vebu", "to jsem už dávno napsal" a tak podobně. Myslím, že by nebylo od věci, kdyby nám v Karlovarském kraji, kde asi nejsme schopni to všechno usledovat a pobrat, styčný pirát, nebo jeden člen předsednictva přehledně vše předal ještě jednou na té schůzce.

Děkuju předem za včasné a vstřícné odezvy :-)

Čau

Josef Úlehla,
lídr kandidátky v Karlovarském kraji

EDIT1: P.S. Je to i "úředně" v podatelně republikového předsednictva (viewtopic.php?f=352&t=13025) s prosbou, aby to bylo řešeno zde. :1TIDE
P.S. Prosím o rychlé vyřízení. Do karlovarské organisační schůzky zbývá 5 dní.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14678
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12043 poděkování
Dostal poděkování: 20502 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Já jsem do 4. 9. totálně přetížen, pak se budu moct víc soustředit na konkrétní věci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Marcel.Kolaja

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12347
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5388 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o styčného piráta: ústředí - Karlovarský kraj

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Ahoj Pepo, styčnou Pirátkou bude Míša Krausová. Já bych během kampaně aspoň jednou přijel, byť musím udělat ještě 4 zkoušky. Předsednictvo si může kraje rozdělit. Pro posílání e-mailů lze používat adresu kandidati-karlovarskykraj@pirati.cz, kam můžeš jako lídr v uživatelském panelu přidat další lidi. Pro zvlášť důležité informace, např. cheer-up mail spojený s pozvánkou na schůze piš na clenove-karlovarskykraj@pirati.cz a regp-karlovarskykraj@pirati.cz.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 5):
Josef.Ulehla, Marcel.Kolaja, Adam.Zabransky, Ondrej.Kallasch, Mikulas.Ferjencik

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“