Odchod ze strany

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Odchod ze strany

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Milí členové MS Havířov, před chvílí mi volal předseda KS MSk a vyzval mne abych Vám i sobě,tedy krom p.Kluse zrušil členství v pirátské straně,neb jsme se rozhodli podpořit kandidatůru p.Lorencové.Jelikož si myslím, že zrušení členství není na mně , zvažte prosím setrvání v pirátské straně osobně.
Předseda MSK dále vznesl vůči Vám pár obvinění , jež se mi ani nechce opakovat.Je zarážející, že si o tom nepromluvil s Vámi osobně,i když k tomu měl nespočet možností na schůzích,či pirátských akcích.
Takže rozhodnutí je na Vás,já osobně dobrovolně od pirátů neodejdu a dál budu fungovat rovně bez sehnutí a přímo aby se ze mne nestal křivák.
I vám členům MS Havířov vadí atmosféra jenž je v MSK , plná pomluv výhrůžek, pletichaření a obviňování, je jen zarážející, že si toho nevšimla KK,či spíše nechtěla všimnouti.
Teď je to jen na vašem rozhodnutí zda budete pokračovat ve straně kde Vám nikdo neřekne přímo do očí co si o Vás myslí a kde o Vás nestojí.
Eva.Svornikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 30 led 2012, 11:33
Profese: Mateřská
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Odchod ze strany

Příspěvek od Eva.Svornikova »

Já Mgr. Eva Svorníková, žádám o ukončení členství v České pirátské straně k nejbližšímu možnému termínu a to z morálních důvodů.
Jana.Horychova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 30 led 2012, 11:36
Profese: Mateřská
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Odchod ze strany

Příspěvek od Jana.Horychova »

Já Jana Horychová, žádám o ukončení členství v České pirátské straně k nejbližšímu možnému termínu a to z osobních důvodů.
Zamčeno

Zpět na „Karvinsko“