Vladimír Franz
Moderátor: Republikove predsednictvo
Pravidla fóra
- Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
- Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
- Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
- V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
-
Bohdan Svornik
- Návštěvník – není člen Pirátů
Vladimír Franz
Zdravím předsednictvo:) , rád bych dostal vaše posvěcení, abychom jako MS Havířov mohli uspořádati petiční akci v Havířově,Karviné,Doubravě a Orlové na podporu kandidatury Vladimíra Franze na prezidenta české republiky.V rámci petice by jsme občany informovali i o činnosti pirátské strany a seznamovali je s našim programem pro krajské volby.
Dík Svorník B.
Dík Svorník B.
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vladimír Franz
Zatím shromažďuji informace. Nerad bych, abychom na něm parazitovali nebo podporovali nevhodného kandidáta (viz podpora od Srstky z Dilie).
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 04 srp 2012, 19:01, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Tomas.Vymazal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vladimír Franz
Volby jsou az pristi rok. Nechat se nachytat na modrého mužíčka tesně před volbama do krajů a senátu, může jen velmi neopatrný pirát. Soustřeďte se prosím na NAŠE vlastní volby.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 7):
- Ondrej.Profant, Lenka.Wagnerova, Martin.Smida, Ivo.Vlasaty, Petr.Kopac, Tomas.Vymazal, Jakub.Michalek
-
Bohdan Svornik
- Návštěvník – není člen Pirátů
Re: Vladimír Franz
Kdyby vaše námitky aspoň nezněly jako od parlamentních stran:( , "Před volbama si to nemůžem dovolit" , či "Podporuje ho satan z Dilie".
Stačilo by mi třeba , že zatím v tom nevidíte přínos , ale takhle je to jen opatrné politikaření,kdyby to byl vyšinutej nácek,či profláklej komouš,tak bych to pochopil .
Abych se začal bát s někým simpatizovat
,mohlo by mi to ještě více pokrotit charakter..)
Stačilo by mi třeba , že zatím v tom nevidíte přínos , ale takhle je to jen opatrné politikaření,kdyby to byl vyšinutej nácek,či profláklej komouš,tak bych to pochopil .
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Vladimír Franz
Bohdan: Ty seš taky popudlivej jak stará panna..
Neber si to hned tak zle.. Spíš jen chvíli počkat.. Do prezidentských voleb času móře a teď bychom se měli soustředit na ty časnější.. Myslím, že Franz je hodně Pirátům sympatický, ale ještě před týdnem po něm neštěk ani pes.. NEní kam chvátat, prostě..
Proč jsou tu k Franzovi 2 vlákna? Už v tom prvním psal Jakub Michálek, že by se hlavně hodilo jeho vyjádření ke kopyrajtu.. (edit: jo, už jsem na to kápla, to je v podatelně, sorry
Proč jsou tu k Franzovi 2 vlákna? Už v tom prvním psal Jakub Michálek, že by se hlavně hodilo jeho vyjádření ke kopyrajtu.. (edit: jo, už jsem na to kápla, to je v podatelně, sorry
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 11):
- Martin Broz, Ivo.Vasicek, Roman.Kucera, Lukas.Findeis, Petros.Michailidis, Jaroslav.Nemec, Ivo.Vlasaty, Ivan Sirko, Mikulas.Ferjencik, Martina, Vit.Zapletal
77S 2I 3I 3I
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vladimír Franz
Prestan hystercit a zacni premejslet. Dominika to vystihla ve vice vetach suprove. Myslim, neni co dodat.Bohdan Svornik píše:Kdyby vaše námitky aspoň nezněly jako od parlamentních stran:( , "Před volbama si to nemůžem dovolit" , či "Podporuje ho satan z Dilie".
Stačilo by mi třeba , že zatím v tom nevidíte přínos , ale takhle je to jen opatrné politikaření,kdyby to byl vyšinutej nácek,či profláklej komouš,tak bych to pochopil .Abych se začal bát s někým simpatizovat
,mohlo by mi to ještě více pokrotit charakter..)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Lenka.Wagnerova
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vladimír Franz
Nevím co řeší jiné politické strany. Já mám jednoduše málo informací LF neznám. Podle vzhledu je mi sympatický, nicméně jeho názory zatím neznám. Takže jednoduše nevím.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Waesk
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 5
- Registrován: 11 říj 2012, 23:58
- Profese: systémový inženýr
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Re: Vladimír Franz
Myslím že u pana Franze není ani až tak důležitý pan Franz, i když je výraznou osobností, jako lidi za ním kteří tvoří jeho tým. K dobru jim lze připsat že před dvěma dny otevřeli financování kampaně poměrně pěkným způsobem - založili předem evokovaný transparentní účet. Doporučuji pročíst jeho stanovy.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vladimír Franz
Ja to mam presne obracene. Mnohe jeho nazory jsou mi sympaticke, ale vypada priserne a co vic, on si za svuj vzhled muze sam.Ivo Vasicek píše:Podle vzhledu je mi sympatický, nicméně jeho názory zatím neznám.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Vit.Zapletal
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 40
- Registrován: 20 dub 2012, 14:31
- Profese: psychoterapeut
- Dal poděkování: 145 poděkování
- Dostal poděkování: 73 poděkování
Re: Vladimír Franz
-jj, jak píšeš, ještěže, jako pirát, neřeším formu, ale obsah a ten mi u France přijde v pořádku, že bych se nebránil, aby ho piráti veřejně podpořiliPetr Vileta píše:Ja to mam presne obracene. Mnohe jeho nazory jsou mi sympaticke, ale vypada priserne a co vic, on si za svuj vzhled muze sam.Ivo Vasicek píše:Podle vzhledu je mi sympatický, nicméně jeho názory zatím neznám.