Krajská volební kampaň - Samolepky

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

A co tam dolu dat barevne Pirati.cz jak mame na strankach?
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
PetraT
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 133
Registrován: 03 zář 2012, 07:02
Profese: výtvarník, osvč
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od PetraT »

Kalkulace výroby samolepek navržených Michalem Sadílkem

materiál: bílá samolepicí pvc fólie, s permanentním lepidlem
formát: arch B2 (700x500 mm)
tisk: 1/0 přímá barva bez rastru dle pantone vzorníku s pokrytím do 50% plochy
zpracování: digitální násek do tvaru , ponecháno v arších B2
množství:
500 B2, 1 druh, balení: po 100 B2 do papíru, cena: 17 300,-Kč

Cena jedné samolepky by v průměru byla necelé 3,-Kč


Celý arch cca 13 samolepek vyjde na 35,- Kč bez daně

Ještě jeden nápad, distribuce přes čerpací stanice způsobem Bartrového principu, kdy při umístění archů na pul (cca 5-10 ARCHŮ) by obsluha nabídla při koupi jednoho archu samolepek jeden litr benzínu zdarma, což znamená že za arch v ceně cca 50,- Kč dostanou litr benzínu zdarma.
Tito uživatelé poděkovali autorovi PetraT za příspěvky (celkem 2):
MyX, Patrik.Timura
Uživatelský avatar
MyX
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 60
Registrován: 25 črc 2012, 19:19
Profese: freelancer
Bydliště: Karlovy Vary
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od MyX »

Díky Petře Timurové jste obdrželi kalkulaci a model pro distribuci samolepek. Návrh je od začátku října upravený tak, aby uvnitř kruhu byl jen symbol P ve tvaru napnuté plachty - tedy vyjma největší samolepky - kde to lze samozřejmě zkorigovat - ale pokud Lukas Findeis má s nimi tolik problémů - kolik uvádí a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval v těchto aktivitách. Skoro měsíc jezdím s takto pirátsky polepeným vozem, a jen výsledek voleb v Karlovarském kraji ukáže, zda to mělo význam a smysl, neboť včera jsem měl takovou spanilou jízdu K.Vary - Sokolov - Cheb (a zpět) - a z reakcí lidí, kteří kvitovali jejich provedení si nemyslím, že by návrhy byly špatné, nebo dokonce kontraproduktivní, to znamená, že by ubírali body v kampani.
Teď mě docela mrzí, že jsem tolik energie věnoval Pirátské kampani a sám si tak nadrobil tolik problémů, že výtky mých nejbližších "nepomáhej Pirátům je to jen banda věčně diskutujících povalečů, kteří se nedokážou dohodnout" mi teď přijdou docela trefné. Jenom náklady na včerejší jízdu činili 400 Kč palivo a 1000 Kč pokuta v Chebu za překročení 50 km/h na magistrále, kde mě řada jiných předjela, ale holt asi ta pirátská samolepa přitáhla pozornost městské policie. Čili teď chápu vaše obavy s podpory těchto samolep, a jistě si navrhnete, zrealizujete a zajistíte jejich distribuci lépe a jinak.
Michal Sadílek (Pirátský příznivec a dobrovolník od roku 2013)
https://www.facebook.com/max.kulel - https://twitter.com/MyX72
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Roman.Kucera »

MyXi, ale my už jsme se dokázali dohodnout a vznikl grafický manuál. Když to uděláš tak, že ho porušuješ hned v několika bodech, nediv se, že nikdo nejásá. On je poměrně benevolentní, ale ty ses nevešel ani do té benevolence. Takle to prostě je a já to považuji za OK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Lukas.Findeis
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Michaela.Vodova »

MyX píše: a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval
Některým se to líbí / a tady/, takže smysl v pokračování vidím. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Tomas Babicky
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Michaela Vodova píše:
MyX píše: a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval
Některým se to líbí / a tady/, takže smysl v pokračování vidím. ;)
Míšo, ale tohle vůbec není o líbí/nelíbí.

http://www.pirati.cz/rp/pid/gman/start
Snad všechny samolepky zásadně porušujou aspoň jednu věc z gmanu. To je závaznej dokument a není možný si s ním vytírat prdel. Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě. Já bych byl velmi rád, kdyby MyX udělal něco použitelnýho. On ale napsal, že přizpůsobí samolepky gmanu, neudělal to a teď to vypadá, že se současnou a naprosto nepřijatelnou podobu snaží protlačit za každou cenu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Vojtech.Pikal
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas Findeis píše:Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě.
Jenze vsichni jmenovani jste "rules nazis" :mrgreen:

I ja bych byl rad, kdyby to autor trochu opravil. Napriklad uvnitr kruhu nesmi byt krome vlajky nic. Dobra. Ale proc by napis Pirati.cz nemohl byt nekde dole pod tim a klidne tim Piznamackym pismem? A text kolem vnejsiho kruhu? Mozna o par milimetru dal od nej, ale at tam klidne je.

Na jedne strane prosazujeme svobodu, tvrdime, ze je to nase nevyssi hodnota a na druhou stranu sami sebe svazujeme gmanem?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Roman.Kucera »

Nikdo nikoho nesvazuje. At si MyX dela, co chce, jen ja to od nej koupim tak, jak se libi mně. A mne se libi neprzneni loga, napriklad.
Gman je benevolentni dostatecne, aby se mohla pRojevit kreativita kazdyho, kdo jen trochu chce. MyX asi nechce, nebo nevim, o co mu jde, proc rika, ze nejsme schopni se "dohodnout".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Petr.Vileta »

No tak ja bych si treba na cerne auto klidne nalepil tohle. Libi se mi to vic, nez cokoliv z gmanu.
Schránka01.jpg
Schránka01.jpg (5.57 KiB) Zobrazeno 1701 x
Kdyz si totez predstavis na cernem aute v souladu s gmanem, je to proste jako pest na oko. Samozrejme zase na bile auto se hodi tohle
Schránka02.jpg
Schránka02.jpg (5.49 KiB) Zobrazeno 1701 x
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Inverzní variantu loga gman výslovně zakazuje. Nechápu, proč tedy ten dokument máme, když ho pak obcházíme a ignorujeme??? To budeme dělat i se zákony, které vytvoříme?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Vojtech.Pikal
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“