Krajská volební kampaň - Samolepky
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
A co tam dolu dat barevne Pirati.cz jak mame na strankach?
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- PetraT
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 133
- Registrován: 03 zář 2012, 07:02
- Profese: výtvarník, osvč
- Bydliště: Chodov u Karlových Varů
- Dal poděkování: 93 poděkování
- Dostal poděkování: 218 poděkování
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Kalkulace výroby samolepek navržených Michalem Sadílkem
materiál: bílá samolepicí pvc fólie, s permanentním lepidlem
formát: arch B2 (700x500 mm)
tisk: 1/0 přímá barva bez rastru dle pantone vzorníku s pokrytím do 50% plochy
zpracování: digitální násek do tvaru , ponecháno v arších B2
množství:
500 B2, 1 druh, balení: po 100 B2 do papíru, cena: 17 300,-Kč
Cena jedné samolepky by v průměru byla necelé 3,-Kč
Celý arch cca 13 samolepek vyjde na 35,- Kč bez daně
Ještě jeden nápad, distribuce přes čerpací stanice způsobem Bartrového principu, kdy při umístění archů na pul (cca 5-10 ARCHŮ) by obsluha nabídla při koupi jednoho archu samolepek jeden litr benzínu zdarma, což znamená že za arch v ceně cca 50,- Kč dostanou litr benzínu zdarma.
materiál: bílá samolepicí pvc fólie, s permanentním lepidlem
formát: arch B2 (700x500 mm)
tisk: 1/0 přímá barva bez rastru dle pantone vzorníku s pokrytím do 50% plochy
zpracování: digitální násek do tvaru , ponecháno v arších B2
množství:
500 B2, 1 druh, balení: po 100 B2 do papíru, cena: 17 300,-Kč
Cena jedné samolepky by v průměru byla necelé 3,-Kč
Celý arch cca 13 samolepek vyjde na 35,- Kč bez daně
Ještě jeden nápad, distribuce přes čerpací stanice způsobem Bartrového principu, kdy při umístění archů na pul (cca 5-10 ARCHŮ) by obsluha nabídla při koupi jednoho archu samolepek jeden litr benzínu zdarma, což znamená že za arch v ceně cca 50,- Kč dostanou litr benzínu zdarma.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi PetraT za příspěvky (celkem 2):
- MyX, Patrik.Timura
- MyX
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 60
- Registrován: 25 črc 2012, 19:19
- Profese: freelancer
- Bydliště: Karlovy Vary
- Dal poděkování: 162 poděkování
- Dostal poděkování: 108 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Díky Petře Timurové jste obdrželi kalkulaci a model pro distribuci samolepek. Návrh je od začátku října upravený tak, aby uvnitř kruhu byl jen symbol P ve tvaru napnuté plachty - tedy vyjma největší samolepky - kde to lze samozřejmě zkorigovat - ale pokud Lukas Findeis má s nimi tolik problémů - kolik uvádí a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval v těchto aktivitách. Skoro měsíc jezdím s takto pirátsky polepeným vozem, a jen výsledek voleb v Karlovarském kraji ukáže, zda to mělo význam a smysl, neboť včera jsem měl takovou spanilou jízdu K.Vary - Sokolov - Cheb (a zpět) - a z reakcí lidí, kteří kvitovali jejich provedení si nemyslím, že by návrhy byly špatné, nebo dokonce kontraproduktivní, to znamená, že by ubírali body v kampani.
Teď mě docela mrzí, že jsem tolik energie věnoval Pirátské kampani a sám si tak nadrobil tolik problémů, že výtky mých nejbližších "nepomáhej Pirátům je to jen banda věčně diskutujících povalečů, kteří se nedokážou dohodnout" mi teď přijdou docela trefné. Jenom náklady na včerejší jízdu činili 400 Kč palivo a 1000 Kč pokuta v Chebu za překročení 50 km/h na magistrále, kde mě řada jiných předjela, ale holt asi ta pirátská samolepa přitáhla pozornost městské policie. Čili teď chápu vaše obavy s podpory těchto samolep, a jistě si navrhnete, zrealizujete a zajistíte jejich distribuci lépe a jinak.
Teď mě docela mrzí, že jsem tolik energie věnoval Pirátské kampani a sám si tak nadrobil tolik problémů, že výtky mých nejbližších "nepomáhej Pirátům je to jen banda věčně diskutujících povalečů, kteří se nedokážou dohodnout" mi teď přijdou docela trefné. Jenom náklady na včerejší jízdu činili 400 Kč palivo a 1000 Kč pokuta v Chebu za překročení 50 km/h na magistrále, kde mě řada jiných předjela, ale holt asi ta pirátská samolepa přitáhla pozornost městské policie. Čili teď chápu vaše obavy s podpory těchto samolep, a jistě si navrhnete, zrealizujete a zajistíte jejich distribuci lépe a jinak.
Michal Sadílek (Pirátský příznivec a dobrovolník od roku 2013)
https://www.facebook.com/max.kulel - https://twitter.com/MyX72
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...
https://www.facebook.com/max.kulel - https://twitter.com/MyX72
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
MyXi, ale my už jsme se dokázali dohodnout a vznikl grafický manuál. Když to uděláš tak, že ho porušuješ hned v několika bodech, nediv se, že nikdo nejásá. On je poměrně benevolentní, ale ty ses nevešel ani do té benevolence. Takle to prostě je a já to považuji za OK.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Lukas.Findeis
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Michaela.Vodova
- Člen KS Vysočina
- Příspěvky: 4761
- Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
- Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
- Bydliště: okr. Třebíč
- Dal poděkování: 4460 poděkování
- Dostal poděkování: 5939 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Některým se to líbí / a tady/, takže smysl v pokračování vidím.MyX píše: a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
- Tomas Babicky
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Míšo, ale tohle vůbec není o líbí/nelíbí.
http://www.pirati.cz/rp/pid/gman/start
Snad všechny samolepky zásadně porušujou aspoň jednu věc z gmanu. To je závaznej dokument a není možný si s ním vytírat prdel. Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě. Já bych byl velmi rád, kdyby MyX udělal něco použitelnýho. On ale napsal, že přizpůsobí samolepky gmanu, neudělal to a teď to vypadá, že se současnou a naprosto nepřijatelnou podobu snaží protlačit za každou cenu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Vojtech.Pikal
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Jenze vsichni jmenovani jste "rules nazis"Lukas Findeis píše:Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě.
I ja bych byl rad, kdyby to autor trochu opravil. Napriklad uvnitr kruhu nesmi byt krome vlajky nic. Dobra. Ale proc by napis Pirati.cz nemohl byt nekde dole pod tim a klidne tim Piznamackym pismem? A text kolem vnejsiho kruhu? Mozna o par milimetru dal od nej, ale at tam klidne je.
Na jedne strane prosazujeme svobodu, tvrdime, ze je to nase nevyssi hodnota a na druhou stranu sami sebe svazujeme gmanem?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Nikdo nikoho nesvazuje. At si MyX dela, co chce, jen ja to od nej koupim tak, jak se libi mně. A mne se libi neprzneni loga, napriklad.
Gman je benevolentni dostatecne, aby se mohla pRojevit kreativita kazdyho, kdo jen trochu chce. MyX asi nechce, nebo nevim, o co mu jde, proc rika, ze nejsme schopni se "dohodnout".
Gman je benevolentni dostatecne, aby se mohla pRojevit kreativita kazdyho, kdo jen trochu chce. MyX asi nechce, nebo nevim, o co mu jde, proc rika, ze nejsme schopni se "dohodnout".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
No tak ja bych si treba na cerne auto klidne nalepil tohle. Libi se mi to vic, nez cokoliv z gmanu.
Kdyz si totez predstavis na cernem aute v souladu s gmanem, je to proste jako pest na oko. Samozrejme zase na bile auto se hodi tohle
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Inverzní variantu loga gman výslovně zakazuje. Nechápu, proč tedy ten dokument máme, když ho pak obcházíme a ignorujeme??? To budeme dělat i se zákony, které vytvoříme?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Vojtech.Pikal
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas