Simona Skorepova píše:Omlouvám se, ale zase budu realistka. Věřím, že naši kandidáti do Senátu jsou kvalitní, ale na druhou stranu tím, že jsou kvalitní, domnívám se, že teď více potřebujeme v krajských kampaních. Aby se nám nestalo, že se budeme mediálně soustředit na Senát a "utečou" nám kraje.
Já si nemyslím, že by tady vznikali nějaké separátní (podle typu voleb) kampaně, které by se vzájemně rušily. Bude to prostě jedna hlavní kampaň, která bude krajská a doplňovat se senátní...
EDIT: Ještě bych rád doplnil, že jsem v tomhle pesimista a také nevidím moc reálně zvolení některého senátora

Ale myslím si, že pokud se povede dát dohromady těch 20k aspoň na jednoho, tak to posílí to, že budeme zase více vnímáni jako strana, která prostě je schopná posadit reálné lidi na reálná místa a ne jako banda lidí co to bere jako počítačovou hru...